I Am Number Four (2011)

1271 stemmen | gemiddelde 3,14

Verenigde Staten
Actie /
Sciencefiction109 minuten
geregisseerd door
D.J. Carusomet
Alex Pettyfer,
Timothy Olyphant en
Teresa PalmerNegen buitenaardse baby's met menselijke kenmerken vluchten van hun thuis planeet Lorien om zich te verschuilen op Aarde. Ze worden gevolgd door de Mogadorians die hun eigen planeet vernietigd hebben om de baby's op te sporen. De baby's hebben allemaal een eigen lijfwacht en ze zullen superkrachten krijgen wanneer ze ouder worden. Ze hebben allemaal een nummer van één tot negen en kunnen ook alleen in die volgorde vermoord worden. Number Four (Alex Pettyfer), ook John Smith genaamd, verhuist naar Paradise, Ohio en wordt vrienden met de vriendelijke fotograaf Sarah. Na zijn hele leven op de vlucht te zijn geweest is Number Four verliefd geworden en heeft hij iets om voor te vechten.
1,0
[permalink] geplaatst op 24 april 2012, 14:52 uurmatig! .niet een bijzondere goeie film.
3,0
[permalink] geplaatst op 30 april 2012, 13:14 uurNogal een lamme en een tamme SF-film is dit. Ik hoopte nog wat hippe SF-spektakel, dat er misschien nog wel leuk uitziet. Maar dat viel ook alleszins mee. Het leek ook allemaal erg donker gefilmd, iets wat me nooit echt aantrekt.
3,5
[permalink] geplaatst op 18 mei 2012, 20:30 uurHet ligt er maar net aan wat je verwachtingen zijn. Zijn ze te hoog gespannen dan valt deze film behoorlijk tegen. Heb je geen verwachtingen dan is het allemaal prima te pruimen, ondanks steeds dat clichegedoe op de high-school.(weer een sukkel en een groepje bijdehante jongens met als inzet een meisje...wat origineel zeg, nooit eerder gezien...) Maar er blijven genoeg aardige vondsten en scenes over.
Ook blijven er genoeg vragen over. Waarom een salamander een hond moest worden. Waarom number 6 zo laat in beeld komt en wat zij nu echt toevoegt aan het verhaal.... Breng haar dan eerder in beeld en geef haar eerder inhoud. Nu werd het een hoge hoed gebeuren.
Hoog popcorn gehalte, niet over nadenken dus, fouten of onduidelijkheden op de koop toenemen, lekker kijken en onderuit zakken.... Niets mis mee, 3,5 ster vanwege genoeg leuke scenes.
3,5
[permalink] geplaatst op 27 mei 2012, 18:07 uurZijn er al plannen voor een vervolg, Iemand enig idee?
2,5
[permalink] geplaatst op 28 mei 2012, 11:53 uurkhoop het niet