Gulliver's Travels (2010)

613 stemmen | gemiddelde 2,51

Verenigde Staten
Avontuur /
Komedie85 minuten
geregisseerd door
Rob Lettermanmet
Jack Black,
Emily Blunt en
Jason SegelLemuel Gulliver (Jack Black), een bezielde reisjournalist, krijgt een opdracht die hem in de bermuda driehoek brengt. Wanneer zijn schip vergaat vindt hij zichzelf aangespoeld op het verborgen eiland Lilliput, waar hele kleine mensjes wonen.
3,0
[permalink] geplaatst op 23 september 2011, 10:57 uurThere are no small jobs.....just small people
Dit was een leuke film om gezien te hebben, Jack Black is lekker op dreef in deze film en zorgt voor prima vermaak.
De special effects zien er ook prima uit en de combinatie met "film klassiekers en muziek" zorgt ook voor leuke momenten in deze film.
3,0
[permalink] geplaatst op 24 oktober 2011, 9:47 uurLeuke film die makkelijk wegkijkt. Niets speciaals maar leuk om een x gezien te hebben.
3,0
[permalink] geplaatst op 13 november 2011, 19:17 uurGewoon leuke familiefilm voor de zondagmiddag... niet te veel van verwachten, maar wel vermakelijk
1,0
[permalink] geplaatst op 28 november 2011, 15:23 uurExtreem lage humor. Dit is in mijn ogen een kinderfilm, ik denk dat kinderen dit wel leuk zullen vinden.
2,5
[permalink] geplaatst op 5 december 2011, 23:04 uurGrappige film, Ben wel fan van Jack Black. Maar dit is toch meer een kinderfilm inderdaad.
3,5
[permalink] geplaatst op 5 januari 2012, 18:45 uurIk wist, dat het een flauwe film zou worden, maar dit overtreft echt alles. Hij is zo flauw, dat hij echt leuk is. Ik heb me prima vermaakt. De film zou inderdaad leuker zijn voor kinderen, maar hij is ook leuk voor iedereen.
3,0
[permalink] geplaatst op 1 februari 2012, 14:50 uurLeuke film, uiteraard wel erg nep...maar als je jezelf daar aan overgeeft blijft de film tot het einde boeien. Jack Black blijft Jack Black... altijd flink over de top dus. Ideaal voor op de zondagmiddag!
[permalink] geplaatst op 11 februari 2012, 22:11 uurHe, Wat jammer dat er elke keer gezegd word dat het een leuke film voor een zondag middag is... Had m liever op vrijdag gekeken.
3,0
[permalink] geplaatst op 19 februari 2012, 23:13 uureigenlijk snap ik die negatieve berichten hier niet.
natuurlijk het is zeker geen klasieker,maar best gelachen
en een paar leuke variaties op een oud verhaal.
goeie special effects,maar daar kijkt niemand meer van op
je hebt tegewoordig zoveel al gezien.het vlakt af.
laat wel staan;had meer in gezeten.
3,0
[permalink] geplaatst op 24 april 2012, 14:53 uurLeuke wegkijk film. Niet meer dan dat