134.896 gebruikers | 85.698 films | 31.044 regisseurs | 3.508.256 berichten | 4.930.194 stemmen
 

Wild Things: Foursome (2010)

 

 

Wild Things: Foursome (2010)
59 stemmen | gemiddelde 2,31
mijn stem:
16 jaar geweld seks grof taalgebruikVerenigde Staten
Drama / Thriller
90 minuten

geregisseerd door Andy Hurst
met Jillian Murray, Cameron Daddo en Ashley Parker Angel

De hotelmagnaat Ted Wheetly is hard tegenover zijn arrogante feestende zoon Carson die erin gelooft dat zijn rijke, rokkenjagende vader zijn moeder de dood in heeft gereden. Wanneer Ted omkomt tijdens een speedboot ongeluk wordt rechercheur Frank Walker op de zaak gezet om de zaak te onderzoeken. Hoe meer hij zich in de zaak verdiept, hoe wantrouwiger hij wordt van de intriges, verleiding, hebzucht, bedrieging en mogelijk zelfs een koelbloedige moord.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 mei 2010, 11:57 uur
Overbodig vervolg..

Voorspelbaar en voelt als een herhalingsoefening, en tegelijk onlogischer dan ooit tevoren.

Cast ook niks speciaals. Paar dames zien er best leuk uit, maar draagt niks bij aan hun bedroevende acteerwerk. Ook de belabberde dialogen helpen niet echt mee..

Erg matig. Beter over te slaan.

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 mei 2010, 17:14 uur
wat hij zegt ^
maar de foursome was wel geil

en iemand opgevallen dat die gast van O-town is (vond hun liedjes best leuk)
ik wist niet dat die een acteur was

1.5*

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Wild Things Foursome (€ 6,89)
exclusief € 1,75 verzendkosten

Wild Things 4: Foursome (€ 9,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Wild Things Foursome (€ 44,98)
gratis verzending


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 juni 2010, 11:14 uur
Prima film, na einde kan je meer uitleg zien hoe het allemaal gebeuren.. ;)

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 juni 2010, 17:05 uur
Redelijke thriller met nice chicks vol list en bedrog. Netaan voldoende.

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 juni 2010, 1:32 uur
Die gast van O-town is geen acteur, of misschien een hele hele slechte :) Wat een bedroevende prestatie van die vent zeg. De vrouwen zien er goed uit, maar daar is dan ook alles mee gezegd. Het verhaal rammelt aan alle kanten en het acteren is te slecht voor woorden. 1,5 voor de chicks

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juni 2010, 19:23 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Ik hou wel van dit soort films dat je nooit weet hoe het afloopt iedereen is een oplichter dat is het leukste ;) ik had niet verwacht dat die man degene was die op het eind alles zou hebben.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 november 2010, 20:57 uur
Is dit echt een 'officieel' vervolg in de Wild Things serie?
Geef mij het orgineel maar (en ook de 2 vervolgen met exact hetzelfde verhaal).

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 december 2010, 23:13 uur
LDvMegatron schreef:
Die gast van O-town is geen acteur, of misschien een hele hele slechte :) Wat een bedroevende prestatie van die vent zeg.


Dus als je op Broadway staat ben je geen acteur? ... Ik heb hem in Hairspray gezien in NYC en toen deed 'ie t prima.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 maart 2011, 20:53 uur
Threesomes are so last year


Toch wel de beste uit de WIld Things reeks. En weer dezelfde formule, maar gek genoeg blijft het werken. Fijne cast ook me tDaddo, Angel en vooral Murray. Fijne foursome ook :Y. Waar alle delen de jaren '90 vol op de hak namen maakt Hurst het met dit deel wel heel bont. Al die twists ook, hoe overdreven kan je het brengen. Heerlijk. Ook leuk om die pa uit Smallville terug te zien als rol van illustere politieagent. Murray steelt werkelijk de show, meest geweldige protagoniste uit deze film, strak buikje en weet haar personage met verve te dragen. Briljante over-acting, want dat is ook een kunst. Laat deel 5 maar komen.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 maart 2011, 16:16 uur
volgens mij heeft John Schneider een haarstukje.
ik dacht na een uur, fijn, uit, maar toen kwam er nog een uitleg achteraan.
waarom ik dan nog kijk? vond deel een leuk, maar dit is bijna een kopie van een eerdere aflevering.