134.900 gebruikers | 85.714 films | 31.047 regisseurs | 3.508.487 berichten | 4.930.686 stemmen
 
locatie: Films » Tunnelvisie (2010) » Info

Tunnelvisie (2010)

 

 

Tunnelvisie (2010)
20 stemmen | gemiddelde 2,47
mijn stem:
6 jaar meekijken gewenst geweld angstNederland
Drama
50 minuten

geregisseerd door Stefano Odoardi
met Sanneke Bos, Serge Price en Raymond Thiry

Mira werkt als valkenier op de vuilstort. Ze is als enige vrouw goed opgewassen tegen deze door mannen gedomineerde wereld. Tot er een dode baby op de stort gevonden wordt. Er wordt al snel naar Mira gekeken. Dat lijkt absurd, ze is niet zwanger geweest. En hoe sterker de insinuaties, hoe stelliger zij wordt in haar ontkenning. Wanneer het tot een confrontatie met de mannen komt, ontsnapt haar valk. Dit verlies maakt haar in de war en ze begint langzaam aan zichzelf te twijfelen. Bijgestaan door Loek, haar slechthorende buurjongen, houdt ze zichzelf staande totdat de waarheid ook voor haar niet langer te ontkennen valt.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 september 2010, 1:39 uur
Een matig deel uit de ONS serie. Een oninteressant hoofdpersonage, een veel te lange intro en een belachelijk eind.

1*

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 oktober 2010, 13:15 uur
Wederom een strontvervelende ONS (net als Mama en Proces) waarin vrijwel niks gezegd wordt en het tempo nog lager ligt dan dat van Ajax gisteren. Hopelijk is dit pretentieuze arty-farty geneuzel niet de richting waar de ONS zich naartoe beweegt, want dan kan de stekker er binnen een jaar of twee uit.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 december 2010, 0:29 uur
Ook een handvol bekend acteurs kon dit werkje niet redden. :?

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 december 2010, 12:21 uur
Mooi gefilmd en redelijk geacteerd, maar helaas is de regisseur vergeten er zoiets als spanning in te gooien. Kabbelt allemaal een beetje teveel door en dan lijken die 50 minuten toch wat lang te duren.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 december 2010, 0:55 uur
Mooie film. Bijzonder verhaal en behoorlijk actueel gezien de verschillende babyvondsten van het afgelopen jaar.
Jammer dat het allemaal wat traag opgezet is, maar vanwege de plot toch 4 sterren.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 november 2011, 17:08 uur
Het verhaal van deze film was zeker niet onaardig. Of eigenlijk denk ik dat het script best erg goed in elkaar zat. Het element met de valk was ook zeker erg mooi gevonden. Maar de uitwerking van de film was echt belabberd. Alsof de regisseur zelf geen flauw idee had waar de film over ging. Stefano is duidelijk nog niet toe aan dit soort scripts.