The Jungle Book 2 (2003)
Alternatieve titels: Jungle Book II: Mowgli & Baloo, Jungle Boek 2

263 stemmen | gemiddelde 2,61
Verenigde Staten / Australië
Animatie /
Familie72 minuten
geregisseerd door
Steve Trenbirthmet de stemmen van
John Goodman,
Haley Joel Osment en
John Rhys-DaviesIn dit vervolg op de film The Jungle Book, waarin we het jongetje Mowgli zagen die opgevoed werd door dieren in de jungle, is Mowgli inmiddels een jonge man die er naar verlangt om terug te keren naar de jungle, om daar Baloo terug te vinden.
2,5
[permalink] geplaatst op 6 november 2010, 19:19 uurMist natuurlijk de magie van het origineel en doet meer van hetzelfde in een iets nieuw jasje. Ach, ik heb slechtere pogingen gedaan om de tere kinderziel te vervuilen met nodeloze commercie.
2,0
[permalink] geplaatst op 8 mei 2011, 17:39 uurOninteressant en totaal overbodig vervolg, dat eigenlijk het eerste deel nog een keertje overdoet. Had het veel interessanter gevonden als hier vele jaren voorbij waren gegaan in het verhaal (als Spielberg's Hook), maar Mowgli heeft hier praktisch nog dezelfde leeftijd. Wat dat betreft is de meerwaarde van deze sequel vrijwel zoek. Paar aardige momenten, maar daar is het wat betreft Jungle Book 2 ook wel mee gezegd.
2 sterren.
3,0
[permalink] geplaatst op 15 augustus 2011, 17:46 uurSamen met De Leeuwekoning en Lady en de Vagebond vind ik dit 1 van de goede vervolgen op de Disney classics.
Wel viel het me wat tegen dat het bijna een kopie is van het eerste deel, maar dan met een ander verhaal en wat toevoegingen.
Buiten dat vond ik het een geslaagd vervolg. De humor is erg komisch, vooral met Waggel (het nieuwe lid van de gierenclub) met z'n belachelijke opmerkingen. Ook zit er wat meer spanning in de film.
Wat dit deel miste is het "klassieke" wat het eerste deel wel heeft. Het is allemaal erg 21e eeuws.
Toch is het een leuke film voor de kleintjes.
3*
2,0
[permalink] geplaatst op 15 augustus 2011, 19:23 uurOverbodig vervolg.
Het is gewoon uitgemolken. Er zit geen feelgood sfeer in de film. De film blijft ook niet boeiend en de liedjes vind ik niet zo catchy, wat bij Jungle Book 1 wel was. Ook denk ik dat de stemmen niet hetzelfde is als in de vorige. Niet zo goed. 2*