134.900 gebruikers | 85.714 films | 31.047 regisseurs | 3.508.458 berichten | 4.930.609 stemmen
 
locatie: Films » Legion (2010) » Info

Legion (2010)

 

 

Legion (2010)
673 stemmen | gemiddelde 2,62
mijn stem:
Verenigde Staten
Fantasy / Horror
100 minuten

geregisseerd door Scott Charles Stewart
met Dennis Quaid, Paul Bettany en Doug Jones

Een groep mensen stopt ergens in het zuiden, om wat te eten in een truckersrestaurant. Ze komen er echter al snel achter dat ze hier geen tijd hebben om gewoon wat te eten, maar dat ze moeten vechten voor hun leven en zichzelf moeten verdedigen tegen engelen, gestuurd door God om de mensheid uit te roeien. Wat de groep niet weet, is dat deze bijbelse apocalyps er voor zorgt dat zij misschien wel eens de laatste hoop van de mensheid kunnen zijn, omdat één van de serveersters zwanger is, van de Messias...
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 november 2011, 23:30 uur
Mislukking.

Jammer, want het concept had best goed uitgewerkt kunnen worden. De Hughes broertjes hadden hier vast veel meer mee gekund.

Maar nu blijft het dus bij wat boeiende ideetjes en een kleine voorliefde voor (post)apocalyptische films. Eigenlijk gaat het al redelijk snel mis, de scene met het omatje valt redelijk snel door de mand. Slechte CG en érg pover camerawerk zorgen ervoor dat de actie niet overkomt, de rest van de film komt dat euvel nooit meer teboven.

Ook het acteerwerk is absoluut droevig. Geen idee waar ze deze B-acteurs vandaan gehaald hebben maar het leek echt nergens op. Nu hielpen de cheesy dialogen ook niet echt mee, maar toch.

Visueel af en toe nog wel aardig en het concept vond ik ook best potentieel hebben. Maar de uitwerking zuigt, en dan blijft er maar een redelijk pover filmpje over.

2.0*

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 december 2011, 22:25 uur
Bij aanvang wordt je in een lekker tempo en op een spannende wijze, een interessant uitgangspunt voorgeschoteld. Helaas wordt het niveau niet vastgehouden en ontpopt de film zich, ondanks mooie scènes, als een chaotische actiefilm, die niet weet welke kant ie op moet (de regisseur lijkt het overzicht verloren te hebben). De confrontaties zijn niet spectaculair en de personages onvoldoende uitgewerkt.

 

» Laagste prijs voor deze film op Blu-Ray

Legion (2010) (€ 11,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Legion (€ 16,29)
exclusief € 0,99 verzendkosten

Legion (€ 16,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 december 2011, 19:04 uur
goeiendag,

deze film verdiend echt beter ...
juist zoals priest allebei goeie films ...
maar zoals ik al bij priest zette probeer tegenwoordig maar eens origineel te zijn ;)
ik vond hem niet slecht en het jongetje en de ijscoman+ oud vrouwtje vond ik super fantastisch !!!
hopelijk brengen ze er meer uit, maar andere zouden het natuurlijk niet willen :D
wees gewoon niet zo negatief en bekijk de films tegenwoordig gewoon voor de vermaak...
origineel zijn is te moeilijk dezer dagen elke film trekt weleens op een ander !!!
maar daarvoor moet je hem niet gaan afkraken...
er zaten goeie acteurs in en vond het wel een leuke film ;)
maar kies voor jezelf wat je er van vind ...
told you once and i will tell you again : try it before you buy it

grtz

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 december 2011, 19:15 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
psychopath schreef:
Vond het maar een rare film en een raar verhaal, de effecten waren wel mooi en dat stuk met die oma was grappig maar het is me allemaal net te slapjes.

Die mensen zouden door engelen bezeten zijn :S, Engelen met zwarte vleugels en een halsband, engelen die een man onderste boven aan een kruis hangen (omgekeerd kruis word gezien als een zware belediging naar jezus) er is nergens duidelijk wat er nu zo speciaal is aan die ene baby, wrom die baby op de hele wereld , raar verhaal ><


je moet snappen dat je verschillende engelen hebt kerel!!!
lucifer was ook een engel, verbannen door god ...
het is raar om te zien dat het engelen zijn maar het is de apocalyps!!!
god heeft zijn geloof verloren in de mens maar heeft wel de hel helpen maken ;)
als je snapt wat ik bedoel :p
ok, tegenstrijdigheden in't verhaal...
(baby) omdat het misschien de nieuwe jezus is maar dat kan vanalles zijn...
god heeft jezus ook niet geholpen toen hij ten onder ging en aan't het kruis hing.
be more open-minded people..
maar dat maakt toch niet uit elke film heeft zijn fouten!!!

grtz

 

puckb96
quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 april 2012, 9:29 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
evolved schreef:
psychopath schreef:
(quote)


je moet snappen dat je verschillende engelen hebt kerel!!!
lucifer was ook een engel, verbannen door god ...
het is raar om te zien dat het engelen zijn maar het is de apocalyps!!!
god heeft zijn geloof verloren in de mens maar heeft wel de hel helpen maken ;)
als je snapt wat ik bedoel :p
ok, tegenstrijdigheden in't verhaal...
(baby) omdat het misschien de nieuwe jezus is maar dat kan vanalles zijn...
god heeft jezus ook niet geholpen toen hij ten onder ging en aan't het kruis hing.
be more open-minded people..
maar dat maakt toch niet uit elke film heeft zijn fouten!!!

grtz


Pffff, dit heeft helemaal niks te maken met engelen. Dit is gewoon een stuk prul dat geen 1 bepaalde kant op gaat. Zo ver moet je ook niet kijken in de film, is ook niet de bedoeling. Engelen met vuurwapens. Laat me niet lachen.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 april 2012, 16:21 uur
Hier had eigenlijk meer ingezeten maar ondanks dat vond ik het nog best een vermakelijke film om naar te kijken. Zeker het eerste gedeelte van de film was best aardig en zaten er een aantal leuke dingen in zoals het oude vrouwtje en natuurlijk de geweldige ijscoman inclusief deuntje _O^ Het verhaal was best leuk gevonden (misschien wel wat cliché) en de uitvoering ging ook nog wel. Verder wist de film me best te boeien en te vermaken maar echt spannend werd het helaas nergens en het laatste gedeelte van de film vond ik eigenlijk erg matig. Wat ook matig was, was de cast. De cast kon nergens overtuigen (met als dieptepunt toch wel Kate Walsh) en de dialogen waren vaak tenenkrommend. Visueel zag het er best aardig uit en er zitten ook best een aantal aardige scenes in maar deze film had eigenlijk beter verdiend.