Tell-Tale (2009)
Alternatieve titel: Tell Tale

163 stemmen | gemiddelde 2,73

Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten
Thriller /
Sciencefiction92 minuten
geregisseerd door
Michael Cuestamet
Josh Lucas,
Lena Headey en
Brian CoxGebaseerd op het klassieke verhaal van Edgar Allan Poe volgt 'Tell-Tale' Terry, een alleenstaande vader die onlangs een donorhart heeft ontvangen. Hij ontdekt dat zijn leven groot gevaar loopt en moet op zoek naar de moordenaar van zijn donor, voordat hij op dezelfde manier eindigt als de vorige eigenaar van zijn hart.
3,0
[permalink] geplaatst op 2 september 2009, 15:40 uurOp fantasy film festival gezien. Redelijk onderhoudend.
4,0
[permalink] geplaatst op 16 december 2009, 22:56 uurIk vond dit een vette film. Mooi in kaart gebracht. Wat er in de film zich afspeelt heb ik eens in een wetenschappelijk blad gelezen dus verhaal is erg aannemelijk. Ook werd het aan het einde erg spannend met een bevredigend einde. plus nog een kleine twist aan het einde maakte het compleet.
3,0
[permalink] geplaatst op 22 december 2009, 21:10 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenop zich leuk bedacht...maar op sommige punten erg gemakzuchtig..
alle stukjes vielen wel heel gemakkelijk op hun plek..Terry liep namelijk letterlijk tegen bijna alle daders van de moord op
verder waren de acteerprestatie's niet altijd even best,vooral de vriendin van Terry speelde met vlagen echt waardeloos...
het einde was inderdaad wel leuk bedacht...
1,5
[permalink] geplaatst op 10 januari 2010, 23:16 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenIk vind dit een verschrikkelijke film. Ik wilde hem na het eerste kwartier al uit zetten, maar heb hem toch maar afgekeken. Ik vind het nogal een b-film met goede acteurs. Het verhaal is erg matig en echt niet geweldig uitgewerkt. Er is nergens een goed moment spanning en het hangt allemaal een beetje samen van toevalligheden (de bad guys rennen Terry praktisch tegen het lijf). Voornamelijk een saai, oninteressant werkje.
2,5
[permalink] geplaatst op 10 februari 2010, 20:43 uurGoede acteurs maar matig uitgewerkt filmpje.
Niet al te teveel spanning.
2,5 ster
3,5
[permalink] geplaatst op 11 februari 2010, 20:58 uurIk had nogal me bedenkingen dat ik ongeveer een jaartje geleden las dat ze bezig waren om het het korte verhaal The Tell tale Heart van Edgar Allen Poe uit 1843 (4 a 5 pagina's lang) te gaan verfilmen als moderne Thriller. Want poe is (was) gewoonweg geniaal en de verfilmingen van zijn korte verhalen en gedichten zijn in de meeste gevallen waardeloos. maar vanavond gekeken en ik moet zeggen ik was blij verrast. Oke misschien vrij gemakkelijk in elkaar gezet en sommige scenes een beetje langdradig maar probeer jij maar eens 4 kantjes om te zetten in 1,5 uur.
Ik vondt het zeker het kijken waard en een behoorlijk redelijke poging van het verfilmen van Poe's werk.
3,0
[permalink] geplaatst op 16 februari 2010, 8:03 uurThriller over een donorhart met een eigen leven. De film is vrij standaard en voorspelbaar. Gelukkig werd het laatste halfuur de spanning behoorlijk opgevoerd met een aantal goede wendingen, waardoor de film toch een voldoende scoort.
3,0
[permalink] geplaatst op 18 februari 2010, 2:38 uurhaha einde is cool ja.
2,0
[permalink] geplaatst op 19 februari 2010, 22:57 uurAardig verhaal, maar rammelt nogal. Voorspelbaar einde. Acteurs houden ook niet echt over. Dikke onvoldoende dus. Ik heb in een opwelling twee sterren gegeven, maar das eigenlijk nog teveel. Prutsfilm.
3,0
[permalink] geplaatst op 25 februari 2010, 1:23 uurAardig weg kijk filmpje.
Acteerwerk is goed en onderhouden. Het verhaal kabbelt gewoon lekker door (zeker niet te langzaam), maar op het einde komen ze met een aantal leuke plotwendigen en een grappig verzonnen einde.
Ik vind het zeker geen prutsfilm. Een leuke thriller met een...tja SF tintje??Sf kon ik het eigenlijk niet noemen. Eerder bovennatuurlijk misschien.
Van mij een 3.0*
3,0
[permalink] geplaatst op 1 maart 2010, 22:00 uurHet script zit redelijk in elkaar, met tegen het einde een paar verrassingen, maar de uitwerking laat te wensen over. De personages worden nergens interessant en het wil maar niet spannend worden. Visueel is het allemaal ook weinig bijzonder. Geproduceerd door Ridley en Tony Scott, van wie je wel iets beters mag verwachten dan dit doosnee werkje.
2,5
[permalink] geplaatst op 14 maart 2010, 17:24 uurAparte film. Onverwachte clou. Niet top, wel boeiend.
2,5
[permalink] geplaatst op 17 maart 2010, 14:56 uurIk sluit me aan bij willem...
3,5
[permalink] geplaatst op 29 april 2010, 17:41 uurzeker wel de moeite waard om te zien , deze film heeft een leuk verhaal en goeie acteurs.
minpuntje vind ik dat de film wat te traag is , er had ietsje meer actie in moeten zitten.
vooral het einde is zeer sterk !!!
2,5
[permalink] geplaatst op 2 mei 2010, 15:40 uurBeetje spanningsloze thriller, deze film. Het gegeven is in het geheel niet slecht, maar al vaker gedaan en ook zeker beter. Er wordt goed geacteerd, maar het komt toch niet allemaal echt van de grond. Had veel meer in gezeten. 2,5 *
1,5
[permalink] geplaatst op 5 mei 2010, 23:15 uurZeer matig.
Start nog wel redelijk, maar de visuele trucjes schieten al héél snel tekort en wat dan overblijft is een verhaaltje over iemand die samen met een hart een stukje persoonlijkheid erft.
Een wat te pover gegeven, zeker aangezien de film verder absoluut niet spannend, goor, eng of sfeervol is. Het is allemaal aardig standaard, voorzien van wat slecht drama en onvoldoend camerawerk.
Rond het uur was ik het een beetje beu, gelukkig dat het einde er terug wat vaart in weet te brengen. Laatste scene brengt trouwens best nog wat meerwaarde, vond het wel een fijne afsluiter.
Maar in z'n geheel absoluut niet voldoende. Ook als tussendoortje gewoonweg niet goed genoeg.
1.5*
2,0
[permalink] geplaatst op 7 mei 2010, 13:52 uurIk kon mijn aandacht in deze film er niet bij houden.
Op het einde met de chirugische ingreep is het aardig bedacht om mij wakker te schudden.
1,5
[permalink] geplaatst op 9 mei 2010, 18:33 uurCrappy thriller.
Niet alleen omdat je al van mijlen ver ziet aankomen hoe het plot zich zal ontvouwen. Vooral omdat bijna alles benedenmaats is m.u.v. de acteerprestaties. Een schrale troost vanwege de belabberde dialogen en het ontbreken van welke spanning dan ook.
De 'flashbacks' beginnen al snel te irriteren, net als het flauwe drama en de belachelijke rol van Cox. De film ziet er ook nog eens uit als een goedkope TV-film.
Matig.
1,5
[permalink] geplaatst op 27 mei 2010, 17:17 uurDe film net gezien, ik vindt de film dan ook niet echt een topper.
het is meer een drama eerste uur met hele trage dialogen. Daarna laatste 10 minuten wordt het vrijwel omgezet naar thriller maar verdwijnt hierna direct weer. De film is dan ook echter zowat afgelopen.
Je ziet het plot al kilometers ver aankomen wat echt jammer is.
Overdreven acteer werk van de hoofdrol speler wat ook duidelijk niet in mijn smaak valt
wat kun je ervan verwachten.
een man die een kind heeft met een spierziekte, zelf heeft hij een nieuw hard gekregen, moeders is vertrokken tijden geleden al, dus hij staat er alleen voor met haar. Een doktor die hem aardig vindt en dat kind er niet alleen voor wil laten staan. Zorgt zij goed voor hun, wat langzaam blijkt uit te bouwen in een relatie. Het hart blijkt echter de ouder persoon nog in zich te dragen die hem langzaam hints begint te geven/flashbacks. De rest kun je vrijwel raden.
dit allemaal zou eigenlijk de start van de film moeten zijn, maar is echter zowat de hele film, tot aan het plot aan toe. Alleen erg traag en sloom geacteert.
Er zit geen scifi gehalte in, het is meer drama die eindigd in een thriller ( laatste 10 minuten ).
Had wat kunnen zijn, maar het concept gaf eigenlijk al een doodsteek aan deze film. Heel achterhaalt iets. Niet echt iets vernieuws.
Als je hem toch wilt zien, ik had hem zowat afgezet op 30 minuten, ben nog 30 minuten blijven kijken, waardoor het einde nog maar 20 minuten duurde. Met moeite heb ik hem afgezien. Ik wou er al 2x mee stoppen.
ik geef hem dus ook maar een 1,5 voor de moeite.
3,0
[permalink] geplaatst op 1 juli 2010, 21:04 uurGoede film. Beter dan verwacht. Redelijk origineel verhaal. Josh Lucas en Lena Headey vond ik beide goed spelen.
2,5
[permalink] geplaatst op 14 juli 2010, 11:43 uurhad me deze gisteren samen met Chloe gehuurd....
Nou wat een feest zeg ( not ) aangezien deze film me iets beter kon bekoren geef ik deze nu een 2.5 maar normaal gezien een 1.5 voor de moeite.
Zoals velen al hierboven al vermeld, een B film met A spelers.
3,0
[permalink] geplaatst op 27 juli 2010, 23:53 uurVermakelijk filmpje en het einde was nog even gaaf!
Nancy1980
[permalink] geplaatst op 1 augustus 2010, 17:30 uurIk vond het een goed filmpje, acteur speelt erg overtuigend, en het thema vond ik erg interessant.
1,5
[permalink] geplaatst op 2 augustus 2010, 13:11 uurAardig idee. Maar het oogde meer als een aflevering van een of andere TV-serie, dan als een speelfilm
Ik kon mijn aandacht er maar net (niet) bijhouden.
3,0
[permalink] geplaatst op 4 augustus 2010, 9:40 uurGeen hoogvlieger, wel goed genoeg om hem niet halverwege uit te zetten.
Lena Headey speelt prima, en Josh Lucas... iets minder, maar nog steeds goed genoeg.
Dat hartslag effect is leuk gedaan.
3,0
[permalink] geplaatst op 11 december 2010, 20:15 uurDoorsnee-thriller die een goede twist op het einde geeft. Degelijk, maar geen film die zal bij blijven. 6/10
3,0
[permalink] geplaatst op 8 maart 2011, 16:00 uurJosh lucas... Heerlijk om hem in een film te zien. Hij ziet er goed uit, acteert goed, leuke lach.. wat wil je nog meer als vrouw? Ja, Josh lucas heb ik altijd al graag zien spelen.. Sweet home alabama, Poseidon, American psycho etc.
Mijn vriend had deze film al gezien en zei dat dit wel een filmpje voor mij was.. Het duurde niet lang voor dat ik hem daarna kocht. Mooie hoes.. zag er goed uit.
Maar helaas... Ik had een lekkere spannende thriller verwacht.. Helaas is het meer de drama kant op. Erg jammer, want de drama films die ik goed vind zijn op een hand te tellen. Deze zat daar niet bij.
Het is allemaal erg voorspelbaar. Als je de achterkant gelezen hebt en de eerste 10 minuten hebt gezien weet je al snel hoe het af gaat lopen.. Maar het laat zo verschrikkelijk lang op zich wachten.. 120 minuten wacht je er op, en dan eindelijk..
Leuk om een keer gezien te hebben, maar daar blijft het dan ook bij.. Helaas
Ik zit te twijfelen tussen een 2,5 en een 3, maar aangezien Josh toch wel goed acteert en erg overtuigend overkomt geef ik de film maar het voordeel van de twijfel
3*
3,0
[permalink] geplaatst op 9 maart 2011, 19:47 uurIk lees net even mijn berichtje terug.. Ik zie dat ik 120 minuten heb geschreven, maar het moet natuurlijk 80 minuten zijn eer dat je het einde ziet.
2,5
[permalink] geplaatst op 30 juni 2011, 20:07 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenZelfs voor SF nogal ongeloofwaardig dat met een nieuw orgaan ook het geheugen van de donor meekomt. En dan het totaal voorspelbare verhaal op het laatste half uurtje na. Het boeide mij niet.
En 1 van de plotlijnen is: Vrouw wil man en koopt hem als het ware, dat was te merken en te voelen in de film. Ik bemerkte geen chemie tussen man en vriendin. Zij was een tikje berekenend en hij liet zich beetje versieren, that's it. Ik vond het kind wel goed spelen en overkomen, de man vond ik te traag spelen voor deze film, er straalde weinig van hem uit.
Ik heb het niet snel, maar de onwil om verder te kijken sloeg na een half uur al toe.
Toch afgekeken en gelukkig kwam over de helft dus nog wat spanning en gore.
2,0
[permalink] geplaatst op 22 september 2011, 12:06 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenBepaald geen hartkloppingen
Weinig spanning te bespeuren bij Tell tale. Een simpel weinig doordacht verhaal doet zich uit de doeken wat met vlagen behoorlijk onrealistisch overkomt.
Na het eerste half uur wordt de film wel net wat interessanter en genereert het geheel ook wat meer spanning maar echt mindfucken of verbazen met zijn verhaallijn doet de film je niet. Aan het einde eindigt alles ineens vrij duister. Iets wat je als kijker kunt waarderen of juist niet, ik zelf vond het wel wat hebben.
Voor de rest kent het verhaal net iets teveel toevalligheden, gaan de moorden Terry toch echt iets te gemakkelijk af, en is een hartaanval krijgen omdat je niet naar je hart luistert mij toch echt iets te kort door de bocht en onwerkelijk uitgewerkt allemaal. Kortom prima, om als achtergrond op te hebben staan maar ga er niet met je volle aandacht bijzitten. Dan wordt het al gauw een stuk minder interessant. Liet mijn hart niet bepaald sneller slaan.
2,0*
2,5
[permalink] geplaatst op 16 oktober 2011, 14:26 uurDe film kon me, ondanks de goede vertolkingen, niet echt bekoren.
Het verhaal komt nogal traag over en vooral ook ongeloofwaardig.
Ken betere filmen in dit genre.
2,5
[permalink] geplaatst op 23 januari 2012, 20:28 uurmwah zag er allemaal netjes uit en goed geacteerd maar het verhaal is knudde
ergens las ik iets over E. A .Poe, ja m'n hoela
jammer en zonde van de moeite, waarom zijn de scripts zo shit
er zijn toch genoeg goede boeken die verfilmd kunnen worden
2,5 voor de moeite