134.900 gebruikers | 85.714 films | 31.047 regisseurs | 3.508.440 berichten | 4.930.582 stemmen
 

The American Mall (2008)

 

 

American Mall, The (2008)
23 stemmen | gemiddelde 2,82
mijn stem:
Verenigde Staten
Komedie / Muziek
100 minuten

geregisseerd door Shawn Ku
met Nina Dobrev, Rob Mayes en Autumn Reeser

Het is tijdens die magische zomer, net na het afstuderen aan de hogeschool en de eerste stappen in de universiteit. Ally droomt van een toekomst als liedjesschrijver, maar haar moeder, vervult van haar eigen ambities en die nu ploetert als eigenares van een lokale muziekwinkel, wenst dat zij verder zaken zou gaan studeren. Ally sluipt echter 's nachts het winkelcentrum binnen om te spelen op de grote prachtige piano die daar staat. Zij wordt er bewonderd door de nachtelijke crew van het winkelcentrum, vier jonge jongens die een eigen bandje vormen. De zanger van de groep, de conciërge Joey, is verliefd op Ally en soms zingt hij haar liedjes van ver mee, maar zal hij ooit de moed hebben om zichzelf aan haar voor te stellen?
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 oktober 2009, 17:36 uur
lekkere film een meer volwassen variant van HSM!
Verstand op 0 en kijken maar!

 

stinissen
(crew)
avatar van stinissen
quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 juni 2010, 15:22 uur
Vreselijke film ik haat musicals .

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 januari 2011, 18:45 uur
Dit blijft echt een leuke film! Ik heb hem al meerdere keren gezien en verveeld nooit.
Er zitten super leuke liedjes in de film + een aantal hele knappe jongens!

Wat wil je nog meer!?

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 april 2011, 15:41 uur
Wa een baggerfilm zeg, natuurlijk begrijp ik dat er in dit soort films geplaybacked word, maar een hele band laten horen en alleen de zanger en of zangeres laten zien?
Verder was het ook zwaar kutmuziek, maar dat is ieders eigen mening natuurlijk, wat ik bagger vond kan iemand anders wel mooi vinden.
Nee dan kan je beter bandslam of camp rock pakken, die stralen tenminste nog iets van ""echt heid ""uit.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 juni 2011, 16:57 uur
stinissen schreef:
Vreselijke film ik haat musicals .


tja.....het genre is musical..wat had je dan verwacht?

 

stinissen
(crew)
avatar van stinissen
quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 juni 2011, 23:40 uur
Uitzonderingen daar gelaten bv Sound of Music, The (1965)