Miss March (2009)

338 stemmen | gemiddelde 2,48

Verenigde Staten
Komedie89 minuten
geregisseerd door
Zach Cregger en
Trevor Mooremet
Zach Cregger,
Trevor Moore en
Raquel AlessiHet eerste wat Eugene (Zach Cregger) hoort wanneer hij wakker wordt uit een coma, is het feit dat zijn voormalige vriendin nu een model is in naaktbladen. Samen met zijn sex-verslaafde vriend Tucker (Trevor Moore) gaat hij op zoek naar haar. Ze komen erachter dat er een groot feest gegeven wordt, ter ere van het magazine. Eugene ziet zijn kans om haar terug te winnen.
3,0
[permalink] geplaatst op 5 december 2010, 12:21 uurLove it. Deze mannen hebben het zelf geschreven, maar hebben er ook zelf voor gezorgd dat het geen klassieker is. Vooral Trevor Moore vond ik een irritante factor. Zet daar een iets betere acteur neer en BAM instant classic. Dit omdat de grappen en de vaart gewoon goed zijn.
2,0
[permalink] geplaatst op 20 december 2010, 21:30 uurFlauwe hap. Weinig goeie grappen en de makers/acteurs bakken er ook niet veel van. Vooral Mr. Moore kan niet acteren.
Dat Abstinence Now gebeuren - this is a venereal disease Eugene - + de muzikale intermezzi van Horsed*ck.MPEG , de dames, plus hier en daar een glimlach, twee sterretjes.
2,0
[permalink] geplaatst op 21 december 2010, 11:05 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenTja, verhaaltje heeft uiteraard weer weinig om het lijf. En de grappen zijn vooral erg puberaal en lang niet allemaal geslaagd, toch wisten een paar er wel een glimlach op mijn gezicht te brengen, en juist dat waren de platste van allemaal. We noemen: de poepscène, de scène waar de dame uit de bus 'valt' en natuurlijk de 'rietjes' van Horsedick.MPEG. Verder echt een absurde hoeveelheid plastic tieten, vooral tijdens die clip van Horsedick.MPEG (briljante lyrics ook) die ongetwijfeld, a la Team America World Police bewust nodeloos lang gerekt werd. De enige 'volwassen' grap was de Abstinence speech. Al met al, ondanks de korte speelduur toch een 'lange' zit, omdat de grapdichtheid gewoon te laag ligt.
2,5
[permalink] geplaatst op 31 december 2010, 17:30 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenDeze film viel me eigenlijk nog erg mee. Toegeven het begin is erg matig en flauw maar na ongeveer 30 minuten als ze on the road gaan wordt het een stuk beter. De humor (vaak seksistisch) kon me best bekoren en er zitten natuurlijk enorm veel mooie en zeer sexy meiden (velen ook topless) in. Het verhaal stelt natuurlijk niets voor maar dat is natuurlijk standaard bij dit soort films.
4,0
[permalink] geplaatst op 2 januari 2011, 15:57 uurOp sommige momenten echt gewoon strijkgaan van t lachen.
Zalige film, gewoon verstand op nul.
4*
3,0
[permalink] geplaatst op 11 januari 2011, 23:30 uurDe film viel mij best wel mee. Ik had in eerste instantie niet zo'n goede indruk van de film, maar ik heb eigenlijk toch wel op een aantal momenten goed kunnen lachen.
Het eind vond ik wel erg afgezaagd, maar er gebeurde in de film zelf naar mijn mening genoeg. Het is echt een puberale film zoals al eerder gezegd is geworden, maar ik had mij ook al ingesteld om met deze visie naar de film te kijken. Dan is hij eigenlijk best leuk!
3*
3,0
[permalink] geplaatst op 19 januari 2011, 16:09 uurHele redelijke komedie. Trevor Moore kwam er goed uit.
2,5
[permalink] geplaatst op 28 januari 2011, 18:36 uurEigenlijk nog beter dan ik aanvankelijk dacht.
De film begon vrij flauw, maar vanaf dat ze op een soort van road trip gingen richting Playboy Mansion werd het toch wat aangenamer om te volgen. Sommige grappen gingen totaal de mist in, terwijl andere dingen echt wel geslaagd waren. Zach Cregger vond ik nogal redelijk magertjes (al vond ik zijn personage gewoon nogal triestig, misschien daarmee), terwijl ik Trevor Moore wel redelijk goed in zijn rol vond.
Al bij al een standaardkomedietje, met af en toe een goede grap.
3,0
[permalink] geplaatst op 17 februari 2011, 19:50 uurFilm net gezien. Vond m in tegenstelling tot vele reacties hier wel grappig. Daarnaast vond ik Moore helemaal niet zo slecht acteren, natuurlijk geen topper, maar heus niet slecht. Die gast wat Stiffler in american pie: the book of love speelde, acteert pas echt slecht. Over t algemeen een leuke onderhoudende film.
3,0
[permalink] geplaatst op 19 februari 2011, 18:08 uurNiet super, maar ook helemaal niet zo slecht! Ik heb wel heel erg genoten van Horsedick (.MPEG), echt geweldig! Graig Robinson is grappig, ook in Zack and Miri make.. vondt ik hem het leukst!
[permalink] geplaatst op 14 april 2011, 19:45 uurHaha. Horsedick.mpeg!
2,5
[permalink] geplaatst op 26 april 2011, 0:03 uurMatige puberale komedie waarbij het verhaal werkelijk te belachelijk voor woorden is, maar dat levert uiteindelijk wel een aantal grappige scenes op. Flink overdreven allemaal en de twee hoofdrolspelers zijn slecht en irritant. Maar gelukkig zit er een filnke vaart in de film, en valt er uiteindelijk best wel wat af te lachen.
1,0
[permalink] geplaatst op 30 april 2011, 17:03 uurTwee keer niks. Aanbevolen voor de liefhebbers van siliconen. 1* voor de moeite.
2,5
[permalink] geplaatst op 30 april 2011, 18:00 uurFMHZ schreef:
Haha. Horsedick.mpeg!
Dat was inderdaad wel grappig. Ook grappig dat de hoofdrol speler hem gewoon altijd alleen Horsedick noemde zonder mpeg. Werd hij altijd pissig van

4,0
[permalink] geplaatst op 30 mei 2011, 22:33 uursuperplat maar echt mega grappig! een van dit dit genre.
Na een paar minuten had ik 't gevoel dat het wéér zo'n puber/neptieten film zou worden.
Dat werd het dan ook maar dan geniaal neergezet.
Zit wat mij betreft in de categorie van een film als Superbad. 4/5
2,0
[permalink] geplaatst op 21 juni 2011, 13:42 uurEr zitten enkele leuke stukken tussen, maar deze zijn schaars.
2,5
[permalink] geplaatst op 7 juli 2011, 20:36 uurMr. Pet detective wanna be .
Vaak flauw, soms leuk, een of twee keer hilarisch. Net geen A film, maar ook geen B.
1,5
[permalink] geplaatst op 4 september 2011, 1:26 uurirritante personages en weinig leuke grappen, toch wel enigszins mijn waardering puur vanwege de playboy mansion, maar daar is dan ook alles mee gezegd
3,5
[permalink] geplaatst op 4 september 2011, 16:50 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenGisteren had ik nog eens zin in iets lekker ontspannend en Miss March leek daar wel aan te voldoen. Niet dat ik zo’n hoge verwachtingen had van deze puberale komedie, maar you never know.
Het idee is op zich wel vrij leuk. En tiener raakt in coma en 4 jaar later merkt hij dat zijn vriendin het geschopt heeft tot playmate in de playboy. Eugene en Tucker besluiten om naar het playboy Mansion af te reizen, waar een jubileumfeest wordt gehouden ter ere van het magazine, in de hoop Eugene’s vriendin terug te halen. Origineel, maar ook erg hilarisch bij vlagen. De “Running Joke” van de hele film is ongetwijfeld de spastische darmen van Eugene, die na het ontwaken de controle over zijn spieren nog niet heeft teruggevonden. Wat natuurlijk lijdt tot hevige diarree op de wel meest ongelukkige momenten. Na een klein ongeval met Tucker beginnen de 2 vrienden aan hun road trip naar de Playboy mansion, dat voor aardig wat leuke momenten zorgt. De trip zelf is erg leuk en verveelt nergens, maar eens aangekomen in de villa wordt het toch weer voorspelbaar.
Wanneer Eugene en Cindi elkaar na 4 jaar weer ontmoeten, is alles zonder enig probleem weer koek en ei. Natuurlijk mocht het niet ontbreken dat Eugene opnieuw in de fout ging de verkeerde trap te nemen.
Hetgeen waar ik het meest voor vreesde waren de acteurs, want zulke films staan garant voor een potje vreselijk acteerwerk. In Miss March valt het allemaal nog best mee, omdat elk personage gewoon te zot is om los te laten rondlopen. De 2 hoofdrolspelers, die overigens zelf het scenario hebben geschreven komen nog vrij goed uit de hoek. Trevor Moore’s personage Tucker mag dan wel een erg cliché personage zijn, toch wist hij me te vermaken met zijn domme fratsen. Cregger deed het ook verre van slecht, maar het was gewoon zijn personage die niet veel soeps was. De 2 lijken op vele vlakken elkaars tegenpolen, vooral op het gebied van seks, waardoor je je afvraagt wat hun vriendschap in stand houdt. De rest van de cast heb ik al gezegd, zijn gewoon te maf om waar te zijn. Bijvoorbeeld de brandweerlui die achter Tucker aan zitten, het wraakzuchtig epileptisch liefje van Tucker, Horsedick.mpeg
die helemaal geen dick blijkt te hebben 
en de Oost-Europese lesbiennes die Eugene en Tucker een lift geven. En natuurlijk mocht Hugh Hefner himself niet ontbreken in zijn eigen villa. Zijn bijrolletje is wel begrijpelijk, maar zorgt absoluut niet voor een toegevoegde waarde.
Absoluut een leuke film voor tussendoor, maar je moet natuurlijk wel van dit soort films houden. Nergens echt hoogstaand, maar wel erg leuk voor een avondje vermaak.
3.5*
2,5
[permalink] geplaatst op 12 september 2011, 15:40 uurtrailer ziet er leuk uit.

moet ik maar is gaan kijken
2,0
[permalink] geplaatst op 20 september 2011, 13:18 uurTsja
Een overdosis puberale platte humor. Gelukkig niet standaard preuts Amerikaans, er valt wel eens een onvertogen woord en de camera draait af en toe best langzaam weg. Niet dat je daar alleen prettige beelden aan overhoudt - de poep- en plasgrappen worden ook nogal expliciet in beeld gebracht. Het totaal is soms wel grappig, maar niet echt de moeite om voor wakker te blijven. En Hugh Hefner mag dan een stijlicoon zijn, acteren is zijn sterke punt niet.
En het einde is een beetje te flauw, vind ik. Ook in dit genre zijn echt wel leukere films te vinden.
2,5
[permalink] geplaatst op 9 oktober 2011, 1:10 uurBest een leuk comedy filmpje.
gwoon verstand op nul zetten en kijken
paar best wel moete lachen om al die domme humor

, vooral de scene in de bus vond ik erg leuk.
geweldig was deze film niet maar het is zeker de moeite waard om te kijken.
2,5*
3,0
[permalink] geplaatst op 31 oktober 2011, 22:52 uurDeze viel helemaal niet tegen. Best een hoop leuke grappen, goede timing van vooral Moore. Op het einde een beetje gezapig, maar een leuk tussendoortje.
3,0*.
1,0
[permalink] geplaatst op 20 november 2011, 13:55 uurEen smakeloze, o zo voorspelbare film, zonder een goede verhaallijn, die tegelijkertijd een seksfilm (zonder bloot, laat staan seks, ondanks de pin-up girl hoofdrol), een romantische komedie en een roadfilm wil zijn. De platte humor is belegen en geen moment grappig en dezelfde jokes lijken zich eindeloos te blijven herhalen. Het camerawerk ziet er primitief uit.
De regisseur hebben zichtbaar geen enkele zin en geen plezier, noch inspiratie in deze film gehad.
2,5
[permalink] geplaatst op 3 februari 2012, 8:17 uurideaal filmpje om op een donderdagavond achterover te leunen zonder enig gevoel van verstand te moeten hebben. Flinterdun verhaal met veel 'kunstueel naakt'; maar voor de rest weinig nuttige toevoegingen.
2.5*
2,0
[permalink] geplaatst op 18 februari 2012, 22:19 uurMatig, jammer want er had meer ingezeten! Vind tienerfilmpjes meestal vermakelijk en ze krijgen mij vaak wel een voldoende, maar deze was gewoon niet wat ik er van had verwacht. Het grootste probleem is dat de film niet grappig is. Vooral die Trevor Moore was een drama om te zien. Die gast probeert zo grappig te zijn, maar telkens niet slaagt. Ook kreeg ik het gevoel dat RTL5 weer eens heeft zitten knippen in de film. Ik heb niet echt veel naakt gezien. Heb mij niet echt geïrriteerd aan iets, maar heb ook nergens om gelachen. Matig tussendoortje.
2.0*