134.897 gebruikers | 85.708 films | 31.045 regisseurs | 3.508.304 berichten | 4.930.323 stemmen
 
locatie: Films » Wedding Wars (2006) » Info

Wedding Wars (2006)

 

 

Wedding Wars (2006)
22 stemmen | gemiddelde 2,88
mijn stem:
6 jaar geweldVerenigde Staten / Canada
Komedie / Drama
87 minuten

geregisseerd door Jim Fall
met John Stamos, Eric Dane en Bonnie Somerville

Shel Grandy is homoseksueel en organiseert beroepsmatig allerlei feesten. Zijn broer Ben vraagt hem om de organisatie van zijn huwelijk met Maggie Welling op zich te nemen. De vader van Maggie is gouverneur en tevens Ben's werkgever. Wanneer de laatste zich openlijk uitspreekt tegen het homohuwelijk, zet Shel uit protest de organisatie van het huwelijk stop. Het huwelijk lijkt helemaal van de baan wanneer Maggie de kant van Shel kiest. Shel's actie krijgt echter brede aandacht in de media; vooral als andere homo's besluiten om uit protest het werk neer te leggen.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 december 2008, 14:05 uur
Luchtige, frisse, ironische, maar ook betrokken film over een in de USA beladen, controversioneel onderwerp: het homohuwelijk. John Stamos, dikwijls te zien als macho, speelt de rol van Shel Grandy met verve. Kortom een leuke film met een tijdloze en positieve boodschap.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 april 2011, 22:44 uur
Deze film is zeker uniek in zijn soort, het buigt zich over één groot taboe in de USA.
Door dit op een grappige, luchtige, maar ook aangrijpende manier te brengen.
Het heeft mij aangenaam verrast, het begin leek flauw maar dat draaide snel om.
Het werd een mooie en ook diepe romantische komedie, zoals men die graag ziet.
Echt een aanrader dus, verdient ook een dikke 4 sterren.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 maart 2012, 0:38 uur
Best leuk. Vermakelijk en makkelijk filmpje over het homo-huwelijk. John Stamos deed het erg leuk, maar ook de rest van de crew was goed. Het bericht is duidelijk. Vermakelijke feel-good film.
3.0*

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 maart 2012, 7:27 uur
Dit was een aardige film. Een beetje kinderachtig en cliché onderwerp. En wordt veel te luchtig neergezet. Maar als je daar doorheen kijkt, krijg je een 'leuke' film. Niets meer en niets minder.