134.896 gebruikers | 85.698 films | 31.044 regisseurs | 3.508.258 berichten | 4.930.195 stemmen
 

Season of the Witch (2011)

 

 

Season of the Witch (2011)
791 stemmen | gemiddelde 2,72
mijn stem:
16 jaar geweld grof taalgebruikVerenigde Staten
Avontuur / Fantasy
95 minuten

geregisseerd door Dominic Sena
met Nicolas Cage, Ron Perlman en Claire Foy

Tijdens de zwarte plaag in de 14de eeuw in Europa krijgt een ridder de opdracht om een meisje te vervoeren, dat ervan verdacht wordt een heks te zijn die verantwoordelijk zou zijn voor de plaag. De ridder denkt echter dat ze valselijk wordt beschuldigd en samen met een groepje aanhangers probeert hij het meisje naar een mysterieuze plaats te brengen, waar haar onschuld bewezen kan worden, en waar ook de plaag gestopt kan worden.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 maart 2012, 11:04 uur
Ik snap zelf de negatieve berichten over deze film niet zo, het was precies alles wat ik ervan verwachtte. Ja, er zitten meer dan genoeg clichés in, maar in welke film tegenwoordig niet? Alles wat me stoorde in Black Death maakt deze film weer goed. 2 van mijn favoriete acteurs in de hoofdrol, Nicholas Cage en Ron Perlman, en een leuk verhaal wat niet al te serieus wordt zoals ze proberen in Black Death. Acteerprestaties zijn helemaal niets mis mee en de SFx zien er ook goed genoeg uit. De film barst niet van het spectakel nee. maar daar is dit de film ook niet naar.
Van mij een dikke 4.0*!

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 maart 2012, 11:19 uur
Thorak schreef:
Ja, er zitten meer dan genoeg clichés in, maar in welke film tegenwoordig niet? !


Onzin argument om iets recht te praten vind ik dit altijd. Er zijn zat films die niet bol staan van de clichés.

 

» Laagste prijs voor deze film op Blu-Ray

Season Of The Witch (€ 11,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Season Of The Witch (Steelbook) (Blu-ray+Dvd C... (€ 19,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Season of the Witch (€ 23,79)
exclusief € 0,99 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 maart 2012, 11:23 uur
Wie zegt dat ik iets wil rechtpraten? Ik stoorde me er alleen niet zo aan als vele anderen blijkbaar wel deden. Het is ook niet zo dat iedere scène een cliché is zoals velen willen doen geloven. Sommige clichés horen nou eenmaal bij dit genre.

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 maart 2012, 11:40 uur
Ben ik op zich ook wel met je eens. Meer in zijn algemeenheid dat ik het altijd een beetje een kul argument vind. Maar dat je je er niet aan stoort, is toch een heel ander argument dan dat toch alle films in de wereld cliche zijn (wat je met je vraag eigenlijk wel zo stelt en ik echt onzin vind), waardoor het niet meer erg zou zijn.

Dat het voorspelbaar en cliche is, is slechts een onderdeel van mijn lage cijfer. Op zichzelf hoeft het inderdaad geen onoverkoombaar probleem te zijn. Ik vind de film lelijk, slecht geacteerd en de humor tenekrommend. Vond de sfx juist ondermaats. De toon is verder ook gewoon verkeerd, ik miste juist de tonque in cheeck waarop ik hoopte.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 maart 2012, 11:43 uur
Ik zeg niet dat alle filsm cliché zijn, maar veel. Een klein detail en ook nog eens die er opzich niet toe doet. Cliché hoeft niet per definitie slecht te zijn.

Dat jij wat anders van de film verwachtte dan het bleek te zijn, kan de film natuurlijk niets aan doen. ;)

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 maart 2012, 10:26 uur
Best aardige film. Leuk om te zien

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 april 2012, 22:49 uur
de inleiding met de 3 heksen op de brug is het spannendste en meest boeiende stukje van de hele film.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 april 2012, 22:30 uur
Marki_san schreef:
de inleiding met de 3 heksen op de brug is het spannendste en meest boeiende stukje van de hele film.

Daar sluit ik me helemaal bij aan

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 april 2012, 15:00 uur
hoewel ik er meer van had verwacht vond ik het wel een goeie film,
vandaar toch 3 sterren. :)

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 mei 2012, 10:46 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Helemaal zo slecht nog niet.

Helpt wel dat karakteracteurs als Cage en Perlman hier aan meededen. Zie hen wel graag bezig. Het begin viel ietwat tegen, maar zodra het gezelschap onderweg gaat met de vermeende heks werd de film interessanter. Soort van middeleeuwse roadtrip zeg maar.

Het wordt al snel duidelijk dat het grietje allesbehalve onschuldig is, en wanneer ze op het einde haar ware gedaante aanneemt is het toch wel genieten geblazen: de demon die in haar huisde zag er geweldig uit. Hulde aan de mensen van de make-up!

Best okee.