134.897 gebruikers | 85.698 films | 31.044 regisseurs | 3.508.293 berichten | 4.930.255 stemmen
 

The Mystery of Black Rose Castle (2001)

 

 

Mystery of Black Rose Castle, The (2001)
8 stemmen | gemiddelde 1,62
mijn stem:
Verenigd Koninkrijk / Hongarije
Fantasy / Avontuur
93 minuten

geregisseerd door Barna Kabay en Katalin Petényi
met Hope Alexander, Josh Wolford en David Markey

Diep in een donker bos staat Black Rose Castle, het middeleeuws kasteel waar Bobby, Martin en Fiona tijdens hun vakantie bij hun oom komen logeren. Hun oom Lennox is een excentrieke wetenschapper die uitgestorven dieren weer tot leven probeert te wekken. Wanneer ze 's nachts een duister figuur door het kasteel zien dwalen is dit het begin van een magisch avontuur.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 juli 2008, 0:42 uur
Mogen Nederlandse dvd covers voor buitenlandse films weer? :)

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 augustus 2008, 10:52 uur
Onlangs was ik in de bakken van Bart Smit aan het rommelen en kwam deze tegen. In de cover stond in het groot: In de stijl van The Neverending Story en Harry Potter.
Aangezien ik het liefst fantasy zie, heb ik deze meegenomen. Het heeft even geduurd voor hij eindelijk werd opgezet, want ik had die dag nogal wat films gekocht. Deze ochtend deze film opgezet omdat ik iets licht wou.
Spijtig genoeg viel deze film van bij het begin al tegen :-s. Het verhaal is enorm slecht opgebouwd, de verhaallijn maakt op sommige momenten echt sprongen dat je ineens niet meer weet waar je nu feitelijk zit. Er komen ook verschillende dingen in voor waarvan je denkt, wat is hier nu relevant voor het verhaal? Daarbij is alles heel oppervlakkig en is er niets deftig uitgewerkt. Je hebt nergens in het verhaal een mooie voorstelling van de personages en gedurende de uitwerking komt je al evenmin iets over de personages te weten. Je hebt ook nergens een deel waar alles wordt uitgelegd, en dit laat je aan het eind van de film over met een gevoel van, waarom heb ik nu een uur en een half film bekeken.
Over de acteerprestaties kan ik ook niet echt lovend zijn, ze waren gewoon slecht. De opa kon er met momenten nog door. Maar damn ... de rest was gewoonweg slecht, ik had zo het gevoel dat ik naar een of andere soap aan het kijken was: "I love you, Brooke" Pfff, echt niet leuk.
Maar wat me het meest stoorde waren de visuele effecten. Dit is een film van 2001, in low budget films kunnen ze zelfs al goede effecten insteken. Maar dit was echt erg, het was slechter dan films van in de jaren 60 en 70, toen de visuele effecten nog in hun beginschoenen stonden.
De dieren en de ridder zijn echt gewoon fake op je scherm.
Ik had mijn euro toch liever aan een andere film besteed, want deze zal wellicht voor altijd een plaatsje in de kast innemen zonder dat er naar gekeken zal worden. Een geluk dat het maar één euro was feitelijk, want anders zou ik mijn haar uitgetrokken hebben :p.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 december 2009, 14:55 uur
Nog nooit zoiets slechts gezien! Echt dit kan niet! ik vind dit zo ontzettend slecht! er is slecht geacteerd, slecht gefilmd, slechte effecten. De hele film is verpest! Ik vind het zonden van mijn €1,-. Hoe durft het zich te vergelijken met the neverending story en harry potter?
ik heb hem de eerste keer na 30min uitgezet. Maar omdat ik wel een reactie wilde plaatsen heb ik hem na een week toch maar weer afgekeken. Zonden van m'n tijd.

0,5 omdat 0,0 niet kan!

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 april 2012, 10:19 uur
Voor kids die van fantasie houden, maar geweldig is het allemaal niet.