Cirque du Freak: The Vampire's Assistant (2009)

457 stemmen | gemiddelde 2,95

Verenigde Staten
Fantasy /
Avontuur109 minuten
geregisseerd door
Paul Weitzmet
John C. Reilly,
Ken Watanabe en
Josh HutchersonDarren Shan (Chris Massoglia) is een gewone schooljongen, tot hij de Grote Freakshow bezoekt. Daar komt hij terecht in een bizarre wereld van vampiers, weerwolven, monsters en bebaarde vrouwen. Maar zal Darren het terrein weer kunnen verlaten of moet hij zich bij het gezelschap voegen...
3,5
[permalink] geplaatst op 19 februari 2011, 16:48 uurBest wel goede film, alleen vond ik die jongen een irritant gezicht hebbe, oho.
De vissekop

3,0
[permalink] geplaatst op 14 maart 2011, 21:07 uurde film is wel leuk maar als je alle boeken hebt gelezen zul je merken dat deze veel beter zijn dan de film. Ben benieuwd naar de volgende film. weet iemand wanneer die gaat komen?
1,5
[permalink] geplaatst op 23 mei 2011, 13:16 uurAls mosterd na de maaltijd
Laten we wel wezen: The Vampire's Assistant komt voornamelijk te laat waardoor je sowieso geen al te groot publiek meer kunt bereiken. Ongeacht of er al eerder of later filmplannen waren voor deze reeks ten tijde van het uitkomen van het eerste Harrry potter deel waar de film tevens gelijkenissen mee vertoont. Echter doet deze film sterker denken aan de Twilight reeks, en dit is alleszins in de positieve zin van het woord omdat die hele reeks niks meer is dan poep in mijn ogen.
Naast deze trilogie, moest er schijnbaar nog een alternatief universum uit de grond gestampt worden die wederom zijn hele eigen kijk heeft op vampiers. Twilight ging al flink de schreef over wat mij betreft en gebruikte de vampiers alleen als kapstok voor een hoop zoetsappige tienerromantiek, die me echt mateloos wist te irriteren. Deze prent doet het anders en ''probeert'' wat meer traditioneler te werk te gaan. Vampiers slapen weer gewoon in kisten, kunnen niet tegen daglicht en..daar houdt het ongeveer wel weer mee op..Hoe men in deze film bijvoorbeeld in een (half)vampier veranderd wordt: leuk alternatief hoor, maar het werkt niet en kwam uitermate knullig op me over.
Ook deze film zet de vampiers in een alternatief daglicht wat mij flink tegen het hoofd wist te stoten. Houd het bij je roots en ga hier niet teveel aanpassingen in maken. Uitzondering op de regel is de krachtige True blood reeks die dit wel voor elkaar weet te krijgen maar voor de rest heb ik het nog niet vaak op andere manieren positief terug gezien. Daarnaast is de film veel te kiddy, passen de acteurs niet bij hun rollen en is het allemaal net iets te vrolijk en kleurrijk in mijn ogen. Het verhaaltje is tevens veel te rommelig en laat je aan het einde nou niet bepaald reikhalzend naar een 2e deel uitkijken. Dus naast te laat uitgebracht kan ik nou niet bepaald stellen dat hij sowieso positief door mij ontvangen wordt. Nu heb ik de boeken nooit gelezen (had zelfs nog nooit van de reeks gehoord) maar schijnbaar zou de film je dan nog slechter moeten bevallen..Ik wens die groep mensen alvast succes bij het bekijken van deze prent want het is niet moeilijk te geloven dat de boekenreeks ongetwijfeld sterker in elkaar steekt dan dit misbaksel. Onderstaande beoordeling gaat nog uit naar de voorstelling van de ''freakshow'' deze was aardig opgezet en nog enigszins vermakelijk.
1,5*
3,0
[permalink] geplaatst op 1 juli 2011, 0:19 uurOpen ontknoping.
Aardige fantasy met de altijd sympathieke Reilly, die ook hier weer een prima rol vertolkt. Het verhaal is vermakelijk formulewerk dat een enigszins originele uitvoering kent. Daar werkt het circus vol freaks natuurlijk hard aan mee, maar tegen het einde is de open ontknoping een beetje een tegenvaller.
Goed.
3,5
[permalink] geplaatst op 8 juli 2011, 15:05 uurHeel goede film ondanks het tiener high school gehalte in het begin.Verassend sterk einde!
[permalink] geplaatst op 9 juli 2011, 23:41 uurIn Film > Overige films > The vampire assistant delen?:
Ik had 1 vraag, Ik heb net de vampire assistant gekeken,
maar er zijn toch nog meer delen van? In Film dan..
Hoe heten die? Of wanneer komen ze uit
(Ik weet niet of ik in de goede topic zit sorry)
3,5
[permalink] geplaatst op 27 juli 2011, 20:24 uurAlleraardigste film en vooral leuk bedacht. De "freaks" zijn goed neergezet.Voor de liefhebber zeker de moeite waard leuke fantasy, wel vampiers en geen bloed. Met het oog op het einde wordt het wachten op deel 2. Kom maar op zou ik zeggen.
4,0
[permalink] geplaatst op 5 januari 2012, 11:40 uurErg leuke film, voor de doelgroep maar ook voor mee kijkende ouders!
Vond het verhaal leuk en origineel.
Erg goed geacteerd en mooi sfeervol gefilmd!
Was positief verrast door deze film.
Hoop dat er nog eens een vervolg komt, boeken genoeg zou ik zo zeggen.
Moet altijd wel heel erg lachen om mensen die roepen dat de vampieren in films als deze en de twilight reeks niet echt zijn en dat ze niet tegen daglicht kunnen etc.
HALLO er bestaan geen vampieren en ook Dracula en alles wat hij wel en niet kan is het verzinsel van iemand!
3,5
[permalink] geplaatst op 22 januari 2012, 20:55 uurEigenlijk geen verwachtingen bij deze film, maar 'k vond het wel een leuke vampierenfilm. De toon is gelukkig niet te serieus en het verhaal kijkt vlot weg. 'k wil gerust nog wel het vervolg bekijken mochten ze er ooit een maken.
3,0
[permalink] geplaatst op 23 januari 2012, 18:34 uurIs een leuke vampierenfilm, de zoveelste variant op het vampierenconcept, maar wel goed uitgewerkt.
De freakshow heeft er een extra dimensie aan
4,0
[permalink] geplaatst op 13 februari 2012, 18:37 uurWeet moeilijk hoe ik het nu vond. Langs de ene kant heb ik de film voor de tweede keer gezien omdat hij was blijven plakken. Daarna een 'obsessie' van zowat een weekje en nu ben ik hem al terug vergeten.
Omdat ik het verhaal toch nog goed vind en ik het gevoel heb dat het niet de laatste keer is dat ik de film zie, is hij mij een 4 waard.
3,0
[permalink] geplaatst op 19 februari 2012, 21:34 uurGoede en leuke film, met een redelijk scenario.
Ik had er wel wat meer actie in verwacht, maar al bij al valt het nog zeer goed mee.
Wat vooral opviel in deze prent zijn de prachtige special effects, vooral de spin valt op, is leuk om ze door beeld zien te bewegen.
Maar ook de mensen van de make-up verdienen een vermelding, puik werk hebben ze geleverd.
De cast doet het tenslotte ook goed, dus is dit wel een leuke film om eens een avondje aan te spenderen.
2,5
[permalink] geplaatst op 15 maart 2012, 0:15 uurEen superhero verhaal en tevens boekverfilming, gericht op jongeren, dat doet denken aan de horrorkomedies uit de jaren tachtig. De film biedt een overzichtelijke portie ironie, heeft humor, leuke griezeleffecten, maar ook domme momenten en de vechtscènes komen niet geheel uit de verf. Over het algemeen ligt het tempo te laag, de finale is best bloedig en in het bijzonder de freaks zijn knap als animatie. De verschillende personages hadden meer diepgang kunnen gebruiken. Over de cast: zowel Josh Hutcherson als Chris Massoglia blijven wat aan de oppervalkte hangen, ook John C. Reilly en Ray Stevenson zijn niet echt op dreef.