Beyond Loch Ness (2008)
Alternatieve titel: Loch Ness Terror

49 stemmen | gemiddelde 1,97
Canada
Horror /
Sciencefiction91 minuten
geregisseerd door
Paul Zillermet
Amber Borycki,
Don S. Davis en
Brian KrauseLoch Ness Terror speelt zich af in een klein dorpje aan een prachtig meer. Alles is rustig en vredig totdat er plotseling mensen spoorloos verdwijnen. Zowel op het land als in het water. Niemand lijkt te kunnen ontkomen aan het bloeddorstige zeemonster dat in hun midden leeft. Niemand behalve misschien James Murphy, die 30 jaar geleden tijdens een boottrip naar Loch Ness ternauwernood aan de kaken van ditzelfde gruwelijke monster wist te ontsnappen. Samen met de lokale sheriff Karen Riley gaat Murphy op jacht naar het monster om eens en voor altijd het moorden te stoppen.
movielife
[permalink] geplaatst op 25 juli 2008, 20:30 uurzekers niets slecht , sommige acteren barslecht , het verhaal is heel magertjes maar zal je niet vervelen omdat je telkens denkt je dat er iets zal gebeuren , daar zijn ze min of meer in geslaagd
1,5
[permalink] geplaatst op 13 augustus 2008, 14:24 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenIk heb deze film een week geleden op gezet. Ik had het beter niet kunnen doen! Wat een bagger film. Ten eerste, waarom heet deze film Loch Ness Terror? Het verhaal speelt zich helemaal niet af in Schotland.
Ten tweede het monster dat zogenaamd "Nessie" moet voorstellen lijkt totaal niet op het beest uit de legende van Loch Ness (zoals het monster altijd getekend wordt). Ok dit tweede punt is een detail en maakt voor de film niet zoveel uit.
Ik vond dat er totaal geen spanning in de film zat, in de eerste 10 minuten verklappen ze al hoe het beest eruit ziet en vanaf dat moment wordt het alleen lachwekkend en erg voorspelbaar.
Het animatie budget zal niet al te groot zijn geweest aangezien het wel erg goedkoop uitziet allemaal. Het verhaal was heel erg ongeloofwaardig
Het monster zou via een tunnel vanuit Loch Ness schotland naar het meer van de film zijn gezwommen, het monster eet ook alle slachtoffers maar half op zodat ze makkelijk terug gevonden kunnen worden (en natuurlijk om de film wat bloederiger te maken
)
Kortom als je met een stel vrienden en een biertje deze film kijkt is het nog enigzins leuk om mee te lachen. In alle andere gevallen moet je deze film vermijden.
[permalink] geplaatst op 13 augustus 2008, 16:13 uurJammer dat er meerdere "Nessie's zijn"...Toch als je de trailer bekijkt, maar nevertheless, wil ik toch de film eens zien.
Jack_Frost
[permalink] geplaatst op 6 september 2008, 21:00 uurCrisis, wat een slechte niet overtuigende trailer! Dan kan de film ook al weinig goeds betekenen! De trailer laat het oerslechte acteerwerk zien, maar de special effects zien er goed uit!!! Ga em wel kijken dus!
1,5
[permalink] geplaatst op 25 november 2008, 15:27 uur1,5 * voor de moeite om deze film te maken. meer heb ik er niet over te zeggen.
1,5
[permalink] geplaatst op 31 december 2008, 14:59 uurZwakke voorstelling.
Nessie trekt op niets en vooral op land loopt ze als een zieke zwangere eend. Hierdoor valt dan ook de hele prent in het water. Daarbij komt nog de zwakke spanning, dun verhaal, voorspelbaarheid en niet echt goede special effects.
1,5*
2,0
[permalink] geplaatst op 29 april 2009, 11:02 uurMatig verhaal, matige effecten. Beetje afgekeken van Indiana Jones (jas, hoed, waar was de zweep?), Jurassic Parc, en nog wat van dit soort monster films.
En ja, het ligt aan mij, ik weet het. Maar met Brian Krause in de hoofdrol had ik de hele tijd het gevoel dat de 'Charmed' heksen ineens konden opduiken.
Al met al 2*
3,0
[permalink] geplaatst op 25 juli 2009, 13:32 uurHaha, gewoon eens leuk om te zien. Je verwacht er niet te veel van en toch kon de film me op de één of andere manier bekoren.
Heel simpel verhaal, de effecten vielen nog mee, de gekke situaties met de slachtoffers en het monster, redelijk wat wraatzuchtige scènes van het monster. De waggelgang van het monster op het land was inderdaad belachelijk. Maar een pluspunt was wel dat je het monster wel vaak zag, kun je niet van alle monsterfilms zeggen.
Niet verveeld, dus een 6/10
2,5
[permalink] geplaatst op 25 september 2009, 16:33 uurHahaha, wat een super B-film is dit! Jammer dat de acteurs het zo serieus nemen (zie The Making of), want anders had deze gekke film nog wel een sterretje meer gekregen van me. Aan de andere kant; ik heb ze al veel en veel slechter gezien! Deze houdt het een beetje in het midden, dus ik ook: 2,5 *
2,5
[permalink] geplaatst op 13 oktober 2009, 15:13 uurBest nog een spannende film, en ja special effects waren best te doen.
Acteren was matig.
2,5 ster
2,5
[permalink] geplaatst op 22 oktober 2009, 11:24 uurwel geinige film.
heb me ermee vermaakt
2,5
[permalink] geplaatst op 27 juni 2010, 3:00 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenNou, maar dan ook net!
Eigenlijk wat ik er van had verwacht: matige computereffecten, een voortkabbelend verhaaltje en acteerprestaties van TV-niveau. Er was niet echt sprake van mysterie, en het monster (
of de monsters) is al meteen in beeld.
Er was wel genoeg te genieten qua (slechte?) gore en half opgevreten lichamen, en nooit heb ik me echt verveeld, dus toch aardig (zeker voor 2,99

)...
3,0
[permalink] geplaatst op 7 november 2011, 14:41 uurVETTE COOLE FILM!!!
Ik zweer dit is de leukste monster film ever made!!!
OP EEN PAAR NA!!!
KING KONG IS TOCH WAT BETER!!!

3,0
[permalink] geplaatst op 21 november 2011, 18:59 uurLoch Ness Terror
Geen super film maar ook niet slecht, De acteerprestaties zijn niet al te best (is in de meeste horrorfilms zo). nessie ziet er uit als een soort van monster lijke eend met zijn gewaggel wat er overgens erg grappig uit zag, Gore was best wel goed aantal aangevreten lichamen daar ben ik dus zeer positief over verder keek het allemaal vlot weg en duurde de film niet al te lang dus saai werd het zeker niet, Echt aan te raden is ie niet maar als je hem voor weinig ziet liggen kan je het altijd proberen.
zonde van de 18euro die ik er destijds voor heb betaalt.
3*