134.893 gebruikers | 85.698 films | 31.044 regisseurs | 3.508.062 berichten | 4.929.725 stemmen
 
locatie: Films » Extreme Movie (2008) » Info

Extreme Movie (2008)

 

 

Extreme Movie (2008)
199 stemmen | gemiddelde 1,77
mijn stem:
Verenigde Staten
Komedie
75 minuten

geregisseerd door Adam Jay Epstein en Andrew Jacobson
met Frankie Muniz, Michael Cera en Jamie Kennedy

Een groep middelbare scholieren gaat op reis in de hoop snel hun maagdelijkheid te verliezen. Het lukt de tiener Chuck (Muniz) om z'n maagdelijkheid te verliezen aan zijn vriendin Betty (Schneider). Hij komt er al snel achter dat Betty met hun seksleven extreem wil gaan experimenteren.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 mei 2011, 15:12 uur
Na 10 Minuten afgezet!

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 mei 2011, 23:25 uur
What you see is what you get, een erg flauwe film die door zijn korte speelduur en de afwisseling in de stukjes best lekker weg keek.

Voor als je in the mood bent voor iets flauws en niet teveel wilt nadenken is dit prima vermaak, maar verwacht er ook niet meer van dan dat ;)

2,5*

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Extreme Movie (€ 11,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Extreme Movie (€ 12,00)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Extreme Movie (€ 12,29)
exclusief € 0,99 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 augustus 2011, 22:03 uur
ibendb schreef:
Na 10 Minuten afgezet!


Waarom stem je dan? Zulke mensen verdienen een ban imo.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 augustus 2011, 22:19 uur
Nee dit soort films heeft niet langer dan 10 minuten nodig om je oordeel te fellen ;)

 

 

Knisper
(moderator)
avatar van Knisper
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 december 2011, 22:47 uur
Off-topic en voorbarige stem verwijderd.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 januari 2012, 22:49 uur
Een film gemaakt voor de laagste vorm van menselijk leven.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 januari 2012, 0:00 uur
Dit is een van de slechtste films die ik ooit heb gezien! Het is gewoon een en al slecht!

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 januari 2012, 14:20 uur
Puur een film om uit te proberen en dat is gelukt ook want de losse filmpjes kwamen leuk en verrassend over.

Het verhaal kwam nauwelijks in beeld en dat kwam voor namelijk door de losse scene's die er tussen waren gezet verder zien we niet zo veel naakt en kwam het verhaal niet duidelijk over maar toch was het leuk.

3,0*

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 januari 2012, 14:26 uur
Het niveau in deze film was geregeld van een bedenkelijk laag niveau (o.a. die onzin met Abraham Lincoln sloeg nergens op), maar er zaten ook best grappige scenes in. Vooral de scenes met de leraar Mr. Matthews (leuk gespeeld door John Farley) vond ik wel grappig en ook de opening met Ashley Schneider (o.a. verkleed als Hitler) was best leuk. De film heeft eigenlijk geen echt verhaal omdat het allemaal losse sketches zijn van 5 a 10 minuten met tussendoor wat komische reclames en interviews. De cast deed het best redelijk (zitten ook wat bekende acteurs in) en het vrouwelijk schoon is zeer rijkelijk aanwezig. Alleen het jammere is dat de hele film over seks gaat/draait en er nauwelijks iets te zien is. De film duurt met ongeveer 70 minuten niet lang waardoor het eigenlijk ook nooit echt vervelend wordt. Al met al heb ik me best geamuseerd met deze onzin.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 januari 2012, 17:55 uur
Wel geinig concept dat niet echt aanvoelde als een film, komt waarschijnlijk door de nogal vage structuur. Al met al wel lachen omdat het zo slecht en fout is, het door laten gaan van wat flauwe grappen kon ik dan wel waarderen aangezien, ondanks de sketches, daarvoor toch wat tijd uitgestrekt voor werd. Toch allemaal niet echt heel scherp en ook de sketches zijn verreweg van extreem. Mislukte parodie, maar wel leuk voor een keertje. 1 ster

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 januari 2012, 18:14 uur
Bijzonder matig, wellicht 1 of 2 grappige scenes, voor de rest heeeel flauw en slecht.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 januari 2012, 22:32 uur
Mescaline schreef:
What you see is what you get, een erg flauwe film die door zijn korte speelduur en de afwisseling in de stukjes best lekker weg keek.

Voor als je in the mood bent voor iets flauws en niet teveel wilt nadenken is dit prima vermaak, maar verwacht er ook niet meer van dan dat ;)

2,5*



Hier sluit ik me bij aan ik kon er wel om lachen hoor. Oke je moet inderdaad verstand op 0 zetten dom kijken en serieus proberen te denken haha ;-)