134.896 gebruikers | 85.698 films | 31.044 regisseurs | 3.508.244 berichten | 4.930.160 stemmen
 
locatie: Films » Toy Story 3 (2010) » Info

Toy Story 3 (2010)

 

 

Toy Story 3 (2010)
2012 stemmen | gemiddelde 3,88
mijn stem:
6 jaar angstVerenigde Staten
Animatie / Avontuur
103 minuten

geregisseerd door Lee Unkrich
met de stemmen van Tom Hanks, Tim Allen en Joan Cusack

Wanneer Andy gaat studeren en op kamers gaat, komen Woody, Buzz en de rest van hun speelgoedvrienden bij dagopvang Sunnyside terecht. Dit lijkt in eerste instantie een gezellige plek, onder leiding van de vriendelijke speelgoedbeer Lotso. Maar het dagverblijf blijkt helemaal niet zo prettig en dus willen Woody en de rest zo snel mogelijk weg. Dit schijnt echter nog niet zo eenvoudig te zijn...

 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 juli 2011, 20:20 uur
Nou deel 4 zit eraan te komen hoor. Heeft zelfs op NOS teletext gestaan.

 

sweinsteiger
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 juli 2011, 20:50 uur
Meen je het ; :Z

 

» Laagste prijs voor deze film op Blu-Ray

Toy Story 3 (€ 22,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Toy Story 3 (€ 25,99)
gratis verzending

Toy Story 3 (€ 27,48)
gratis verzending


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 juli 2011, 22:40 uur
sweinsteiger schreef:
Meen je het ; :Z

Je kunt ook gewoon normaal reageren. Is het voor jou niet boeiend genoeg, dan mag je zo`n inhoudsloze en totaal overbodige post ook achterwegen laten.

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juli 2011, 18:37 uur
Ik kan best aannemen dat de grote meerderheid dit een goede film vindt (alhoewel), maar ik zal dan de uitzondering zijn die de regel bevestigt. Ik vind Toy Story 3 echt geen goede film: het verhaal is te kinderachtig en die drama/emotionele momenten die er insteken zijn nogal hopeloos. Gelukkig zitten er wel een paar vermakelijke scènes in, die je spijtig genoeg op 1 hand kan tellen.

Nee, dit was niets voor mij!

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juli 2011, 18:48 uur
Kr!kke schreef:
Ik kan best aannemen dat de grote meerderheid dit een goede film vindt (alhoewel), maar ik zal dan de uitzondering zijn die de regel bevestigt. Ik vind Toy Story 3 echt geen goede film: het verhaal is te kinderachtig en die drama/emotionele momenten die er insteken zijn nogal hopeloos. Gelukkig zitten er wel een paar vermakelijke scènes in, die je spijtig genoeg op 1 hand kan tellen.

Nee, dit was niets voor mij!
Ja dat kan, alleen ik zie het ook als een kinderfilm,net zoals de meeste doen en zoals de film ook bedoeld is. Vraag ik me af hoe kan een verhaal in een kinderfilm nou kinderachtig zijn. Dat is toch de hele bedoeling???? Maar goed, het kan dat je hem niet leuk vond. Ik vond Happy Feet verschrikkelijk maar dat kwam gewoon omdat ik hem te saai vond, kon ik van Toy Story 3 niet zeggen. Ik kan niet wachten tot 4 komt.

 

puckb96
quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 augustus 2011, 14:32 uur
Ik vind het verschrikkelijk dat deel 4 komt. Toy Story 3 was een geweldige afsluiter. Wie weet wordt het nog wat, maar ik verwacht een uitgemolken vierde deel.

 

sweinsteiger
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 augustus 2011, 14:45 uur
Doet me denken aan Little Fockers....

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 augustus 2011, 15:57 uur
Heb vertrouwen heren. Ten slotte als Tom Hanks er weer aan mee doet kan het gewoon niet slecht worden. En naar mijn mening zijn dit soort films niet uit te melken, blijft leuk.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 augustus 2011, 17:59 uur
Vermakelijk speelgoed :)

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 augustus 2011, 11:16 uur
Ik dacht: de derde film zal mij beginnen vervelen na de twee vorige maar dat bleek niet te kloppen. :) Het verhaal is hier en daar wel voorspelbaar en op kindermaat gemaakt, maar ik vind deze film voor volwassenen(aangezien het een animatiefilm is) toch geslaagd. Ik heb me niet echt verveeld tijdens het bezien van deze film.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 augustus 2011, 18:13 uur
Goeie film, mooi gemaakt, wederom een origineel verhaal. Alleen vind ik de film iets te volwassen. Niet alles vind ik even geschikt voor de allerkleinsten.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 augustus 2011, 14:47 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Beste deel van de 3

Toy Story 3 is een waardige afsluiter voor een mooie reeks. Ik zou het dan ook jammer vinden als er nog een vierde deel zou komen. Op het einde van de film had ik echt het gevoel dat het ‘het einde’ was. Andy gaat naar de universiteit en geeft zijn speelgoed af aan een klein meisje. Voor mij is dit het perfecte einde van een mooie reeks.

Het derde deel vind ik grappiger dan de voorbije 2 delen. Zoals de scènes waar Buzz plots Spaans begint te spreken en Potatohead eerst verandert in een tortilla en daarna in een friet. Ook zaten er een paar leuke figuurtjes tussen, zoals de megababy en de aap uit het kinderdagverblijf.

Deel 3 is ook emotioneler dan deel 1 en 2. Wanneer de poppen in de verbrandingsoven terechtkomen en elkaars hand geven, dacht ik echt dat het gedaan was. Maar dat was buiten de 3 ruimtewezentjes gerekend, die hen uiteindelijk nog weten te redden. Ook het einde was natuurlijk aangrijpend. Andy die (voorgoed?) afscheid neemt van zijn speelgoed.

Verder mocht de gebruikelijke portie avontuur niet ontbreken. De openingscène met de trein vond ik verbluffend sterk. Verder was het kinderdagverblijf goed gevonden, dat sterke gelijkenissen vertoonde met een gevangenis.

Sterke afsluiter van een mooie reeks. 4*

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 augustus 2011, 10:33 uur
Ik heb echt genoten. Wat een superlleuke film en echt een verbetering.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 oktober 2011, 0:10 uur
Prima Pixar-film, een van de beste animatiefilms die ik tot nu toe heb gezien. Stuk beter dan Toy Story 1, ook qua verhaal. Vooral naar het einde toe wordt het echt een prima film. Zou een goede afsluiting van de reeks zijn, zou jammer zijn als ze hier nog verder mee gaan...

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 oktober 2011, 10:43 uur
Onbegrijpelijk die lage cijfers hier... Toy Story 3 is perfect in ieder opzicht. Niet voor niets had de 99% score op RottenTomatoes.

Toy Story 3 is visueel perfect, heeft een enorm sterk script, geniale vondsten als het gaat om humor (ik heb zitten huilen van het lachen) en heeft ijzersterke personages.

Fenomenale film!

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 november 2011, 18:12 uur
thijn123 schreef:
Onbegrijpelijk die lage cijfers hier... Toy Story 3 is perfect in ieder opzicht. Niet voor niets had de 99% score op RottenTomatoes.

Toy Story 3 is visueel perfect, heeft een enorm sterk script, geniale vondsten als het gaat om humor (ik heb zitten huilen van het lachen) en heeft ijzersterke personages.

Fenomenale film!


Helemaal mee eens, naar mijn mening had de film ook gekroond moeten worden to beste film van het jaar ipv. The King's Speech of Inception (bij het grote publiek).

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 november 2011, 21:32 uur
@ Thijn123 en Waackx: absoluut mee eens.

Toy Story 3 is zo'n zeldzame film die zowel technisch meesterlijk in elkaar zit en ook nog eens het hart op de juiste plaats heeft. Geen valse sentimenten op al te opdringerige levenslessen, maar warme personages die leven in een wereld zoals we die met z'n allen kúnnen maken - en dat helaas nog altijd niet voor mekaar krijgen.

Animaties van vooral het speelgoed spatten van het scherm af, die kleurrijk zijn maar nergens pijn aan je ogen doen of overdone aanvoelen. Voorzien van een stemmencast die nagenoeg perfect is: ik had geen moment door dat Jim Cummings was vervangen door de even schitterende Blake Clark.

Bij de eindscene zaten de tranen in m'n ogen.

Schitterende film. 4,5*

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 december 2011, 23:13 uur
Geniale film. One big family. En een ieder heeft zijn specifieke kwaliteiten en komt uitgebreid aan bod. Nooit gedacht dat de makers na TS1 en 2 de aandacht van de kijker tot aan het eind konden vasthouden. Een logisch verhaal maar de vondsten in de film zijn vaak onvoorspelbaar en toch zo logisch (Lotso op de grill van een vrachtwagen!! Wat een geweldige 'straf') . Nooit te sentimenteel of overdreven. Heerlijk herkenbaar. Geniaal!
Ode aan de makers als je zulke films kunt maken. Drie op een rij!

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 december 2011, 12:21 uur
Erg leuke en vermakelijke animatiefilm. Ik moet zeggen dat ik wel wat teleurgesteld was door het einde, ik hoorde namelijk van heel veel mensen dat het einde heel erg emotioneel zou zijn en dat veel mensen erbij moesten huilen. Nu wil ik niet overkomen als een harteloze zak, maar ik moet bekennen dat het einde mij niet echt raakte. Ik vond het een mooi einde, maar het deed verder weinig met me. Goed, voor de rest een humoristische animatiefilm.

3,5 sterren

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 januari 2012, 19:42 uur
pierre18 schreef:
Ode aan de makers als je zulke films kunt maken. Drie op een rij!


Eens. Bij deel twee was ik bang dat het nooit zo goed zou kunnen zijn als deel 1 en dat bleek niet waar. Ook voor deel 3 verwachtte ik dit, en ook deel 3 heeft me geenszins teleurgesteld.
Toch kan dit natuurlijk niet goed blijven gaan, ik vertrouw dus maar op het inzicht van Pixar, dat ze weten wanneer het genoeg is,
Favoriet gedeelte: het "Spaanse knopje" van Buzz.

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 januari 2012, 15:38 uur
Super afsluiter van een hele fijne trilogie.

Voor een kinderfilm, dan ook nog eens helemaal in CGI gemaakt, weet deze film meer emoties over te brengen dan vele 'volwassen-mensen' films.

Maar laten we vooral niet de fun vergeten, iets waar deze film van voor tot eind mee doorspekt is.

Topper.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 januari 2012, 9:57 uur
Wederom een fantastisch deel. Elk deel heeft iets anders te bieden. Het verhaal was dit keer ook weer dik in orde en de animaties zijn zichtbaar geperfectioneerd. Die spaanse dansscene is toch super !?

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 januari 2012, 19:12 uur
Dit was weer een sterk vervolg, die 'k opnieuw niet verwacht had. De cast wordt nogmaals uitgebreid, maar de memorabele nieuwkomer is toch wel Ken. Voor de rest zat de typische humor er ook weer in, maar dit keer geen filmparodieën zoals in deel twee.
Het verhaal was opnieuw verrassend en het einde was erg ontroerend.
'k vond het een geslaagd (laatste) deel die zeker niet voor deel twee moet onderdoen.
Een sterkte trilogie.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 februari 2012, 9:55 uur
Gewoon: heerlijk pretentieloos tijdverdrijf, met een dikke vier sterren of meer.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 februari 2012, 0:10 uur
Erg leuke film vol emotie met een sausje humor. Het heeft gesmaakt. 4*

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 februari 2012, 22:35 uur
Leuke film, toch knap dat ze ook weer dit derde deel goed maken, der zit genoeg humor en vaart in deze derde. Animatie is top, gewoon een erg leuke feelgoodfilm, daarom 3,5

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 maart 2012, 6:00 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Ik heb nooit veel met Toy Story gehad. Deel twee was wel iets leuker, maar toch stond ik niet te springen om weer een nieuw deel. Heb liever dat ze elke film met iets nieuws komen.

Maar geheel onterecht, want dit is echt een geweldige film. Al dat nieuwe speelgoed, het een nog schattiger en grappiger bedacht dan het andere, je kijkt je ogen uit. Al die vondsten, al die grapjes. Dit is creativiteit op het hoogste niveau. Alles is ook zo kleurrijk en vlekkeloos getekend en geanimeerd; ik vind het een lust voor het oog.

De hele ontsnappingsscene uit Sunny Side was heel erg leuk en inventief verzonnen, en ook in de rest van de film zitten echt veel goede spanningsmomenten, je hoopt telkens echt dat ze het halen (ik in ieder geval wel).

De film gaat iets te lang door (de vuilnisbelt had van mij op zich niet gehoeven, hoewel we dan wel het prachtige hand-vasthoud-moment gemist hadden), maar dat is een klein minpunt, net als teveel opvulmomenten om de film op te leuken, zoals de modeshow met Ken die vrij onnodig was (maar eigenlijk ook weer heel leuk), en het stuk waar de film mee opende - hoewel dat gezien het spektakel wel weer te begrijpen was, Pixar wil toch laten zien wat het in huis heeft.

Eigenlijk moet ik dus gewoon niet zeuren.
Dit is een van de leukste en beste Pixars die ik gezien heb, hij overtreft bijna al zijn voorgangers. Sterker nog, ik denk dat dit mijn op een na favoriete Pixar wordt, achter Finding Nemo.

Ik, geen grote Toy Story-fan, moest op het einde toch wel wat traantjes wegpinken. Wie had in 1995 gedacht dat Toy Story, en Pixar in het bijzonder, zou uitgroeien tot wat het nu geworden is. Ik vind ze fantastisch.

4,5* (waarschijnlijk going on 5)

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 april 2012, 20:31 uur
Goede animatiefilm die op een waardige manier het drieluik afsluit. Overigens vind ik dit deel op de graphics na zeker niet beter dan 1 en 2, in tegenstelling tot veel anderen. De openingsscène ziet er natuurlijk magnifiek uit en de details vliegen je de rest van de film om je oren. Maar het gedoe met Ken is bijvoorbeeld wat overdreven. Het einde vind ik, hoewel allesbehalve écht verrassend, domweg fantastisch. De manier hoe Andy nog éénmaal in zijn speelgoed opgaat zorgen ervoor dat ik er een 4* van maak.

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 mei 2012, 1:23 uur
Een meesterwerk, met name door de talloze originele en creatieve vondsten.
Die babypop met dat luie oog (en zijn rol) is werkelijk geniaal.
Om maar te zwijgen over alle andere details; te veel om op te noemen.
Ik heb voortdurend gedacht: "hoe kóm je in godsnaam op het idee?"

Maak je niet vaak mee: twee vervolgen in oplopend in sterkte.

:o
.