132.202 gebruikers | 83.071 films | 30.189 regisseurs | 3.421.645 berichten | 4.775.167 stemmen
 
locatie: Films » Vanaja (2006) » Info

Vanaja (2006)

 

 

Vanaja (2006)
16 stemmen | gemiddelde 3,03
mijn stem:
India / Verenigde Staten
Drama
111 minuten

geregisseerd door Rajnesh Domalpalli
met Mamatha Bhukya, Urmila Dammannagari en Ramachandriah Marikanti

De 14-jarige Vanaja is zo arm dat ze zich zelfs geen pen kan veroorloven op school. Na de dood van haar moeder raakte haar vader aan lager wal en stapelden de schulden zich op. Vania verliet de school en ze ging als dienstmeisje inwonen op het landgoed van Rama Devi, ooit een beroemde Kuchipudi-danseres, die nu al haar tijd en invloed besteedt aan de politieke carrière van haar zoon Shekhar. De schrandere Vanaja slaagt er zelfs in gratis danslessen van de meesteres te krijgen. Maar ook de moreel verwerpelijke Shekhar heeft haar aanwezigheid opgemerkt.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 november 2008, 18:14 uur
Na het bekijken van de prachtige Indiaanse film Shadows of Time waren mijn verwachtingen voor deze film hooggespannen. Helaas viel deze film mij echter erg tegen. Deze film kon mij niet echt boeien en ik kom dan ook niet verder als een 2,5 als waardering

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 juli 2009, 22:31 uur
Erg mooie en zeer goede film is dit!

4.5*

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 maart 2010, 10:45 uur
Indiase film nummer 4 voor mij. Het niet al te lage tempo zorgt ervoor dat de film nooit echt saai wordt, maar om nu te zeggen dat de film imponeert, neen. Op cinematografisch gebied dik in orde, inhoudelijk kon het niet altijd even hard boeien, maar blijft heel aardig. Maar liefst 26 oscars heeft dit nog vrij toegankelijke filmhuis-film gewonnen! Op een DT-fout in de ondertiteling na, vrij goed.