134.896 gebruikers | 85.698 films | 31.044 regisseurs | 3.508.239 berichten | 4.930.227 stemmen
 

The Many Adventures of Winnie the Pooh (1977)

Alternatieve titel: Het Grote Verhaal van Winnie de Poeh 

 

Many Adventures of Winnie the Pooh, The (1977)
266 stemmen | gemiddelde 3,19
mijn stem:
Verenigde Staten
Animatie / Familie
71 minuten

geregisseerd door John Lounsbery en Wolfgang Reitherman
met de stemmen van Sterling Holloway, Paul Winchell en Sebastian Cabot

Pooh, de beer met het kleine brein beleeft allerlei avonturen in het Hundred Acre Wood (Honderd Bunder Bos), samen met zijn vriendjes Tigger (Teigetje), Piglet (Knorretje), Eeyore (Iejoor) en Christopher Robin (Janneman Robinson). Hij krijgt hierbij te maken met bijen, honing, huffels en woezels en de waaibomendag.

 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 augustus 2002, 16:06 uur
Mijn dochter van bijna 2 vindt deze film echt prachtig, dus ook ik heb hem inmiddels meermalen gezien, en ik moet zeggen: hij is heel leuk. Ook wanneer je als volwassene naar deze film kijkt, is ie de moeite waard. 4*.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 november 2002, 21:43 uur
Hey Jester! Gaat knorretje hier ook schaatsen enz?

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 november 2002, 11:03 uur
Nee, knorretje niet. Teigetje en Konijn wel.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 november 2002, 11:34 uur
Omdat ie het niet kon, maar later toch juist wel? Of heb ik dan toch een andere voor me..

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 augustus 2003, 14:02 uur
is dit die film met waaibomendag erin?

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 augustus 2003, 14:14 uur
Ja, dat is deze.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 augustus 2003, 14:16 uur
dan heb ik 'm gezien ,vond 'm erg leuk.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 september 2003, 18:45 uur
Ik heb hem net gekocht, ben erg benieuwd:D.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 december 2004, 18:53 uur
Haha, geniaal! Ik heb hem hier nog op VHS liggen, 'vroegah' voor mijn verjaardag gekregen. Echt heerlijk om weer is te hebben gezien, puur genieten en pure nostalgie!

3*

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 februari 2005, 13:20 uur
Jammer dat het niet een groot verhaal is. Verder is het een leuke Disneyfilm, maar ze hebben genoeg betere.
2,5 sterren

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 april 2005, 16:16 uur
Weet iemand of deze filmpjes nog ergens te krijgen zijn met de oude stemmen??:'(
(pooh had een mooie zware stem en zo..)

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 januari 2006, 15:46 uur
De Nederlandse titel doet wel vermoeden naar één groot verhaal wat ik dan tot mijn teleurstelling vastelde dat dit niet zo is.

Wat deze film wel tot een ware Classic uitstraalt is de simpelheid waarmee dit gemaakt is.Vooral de liedjes had wel een klein kind kunnen bedenken maar de simpelheid geeft het iets schattigs en plezierigs mee.De animatie is,inderdaad,simpel tot zelfs wat schilderachtig.Gelukkig valt er ook nog wat te glimlachen met de sarcastische Iejoor en de hyperkinetische Teigetje(Hallo,Knorremans!)

3*

Toch wel de minste van de Disney films uit de jaren 70'.

 

Bob Cremers
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 april 2006, 13:58 uur
Ik vindt dit een leuke film omdat het ook mooi getekend is
en de series ook.

 

film_kaza
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 april 2006, 12:35 uur
vroeger gezien. best wel leuk
maar iemand verlinkte het einde steeds aan mij. dat was erg vervelend, maar wel een leuke film.

3 sterren

 

Sneakerjeans29
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 augustus 2006, 2:34 uur
Winnie the Poo and the Blustery Day(1968) kon je begin jaren 80 al op video huren en daarna stonden een paar cartoons van Donald en Goofy.Toen vond ik het leuk,maar nu boeit me niet meer.De Stem van Winnie de Poo was van Sterling Holloway.Die tevens ook de Chesire Cat (Alice in Wonderland) de muis(Ben and Me) en Kaa de slang (Jungle Book) insprak.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 november 2006, 17:36 uur
Zo laatst eens herzien en nu bleek dat ik dit deel minder goed kende dan ik voorheen dacht. Dit is het origineel van alle Pooh films, en het meest authentiek geanimeerde. Direct uit de boeken gehaalde scènes worden op een typisch Disney manier verteld. Toch heeft de film iets heel engels, wat me een behagen gevoel geeft. De kuisheid en het zoetsappige van de Winnie serie blijf ik zo af en toe erg fijn vinden en ook deze herkijk was weer best genieten.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 mei 2007, 19:40 uur
heb hem toen ik klein was gekregen en ik vindt dit echt een prachtfilm en het einde van de film is zo mooi.

4.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 oktober 2007, 13:46 uur
Dit vind ik de beste film van Winnie de Poeh ik kijk hem helemaal niet vaak meer maar wat ik me nog kan herinneren vond ik deze héél leuk nogmaals : de beste Poeh-film die ik heb gezien ^O^!

****

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 december 2007, 17:07 uur
tommykonijn schreef:
Dit vind ik de beste film van Winnie de Poeh ik kijk hem helemaal niet vaak meer maar wat ik me nog kan herinneren vond ik deze héél leuk nogmaals : de beste Poeh-film die ik heb gezien ^O^!

****


Oké mijn bericht was wat overdreven en mijn stem klopt niet ik verlaag hem naar een 3* want dat was eigenlijk mijn echte stem.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 maart 2008, 20:41 uur
Ben nooit fan geweest van Pooh. Ik vond het eerder irritant dan grappig. Komt omdat dit wel het braafste van het braafste is. Niemand is fout, niemand is slecht en er gebeurd niks. Knorretje is niet leuk, Pooh is niet leuk, Konijn is niet leuk....alleen Tijgertje was wel oke maar niet meer dan dat.

2,5*

 

film_kaza
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 maart 2008, 22:53 uur
Tijgertje is inderdaad het leukste personage uit Pooh. Hij vliegt alle kanten op en is erg druk. (Tijger die op z'n staart stuiterd?) . Ok zijn inderdaad de andere personages niet boeiend, maar bovenal is Eeyore vreselijk. Depresief.... depresief.... DEpresieff...... dat de brave sfeer eerder veranderd in een dodelijk saaie depri sfeer. 1 van de minste Disney figuren. De film zelf, mwwaa Pooh is ook meer voor kinderen. Redelijk vermakelijk. Maar voor degene die niet van Disney houden zou Winnie De Pooh zeker een gruwel van een film zijn. Dus alleen voor liefhebbers

2,5 :)

 

Adrenal
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 september 2008, 9:30 uur
Pooh, de beer met het kleine brein???

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 september 2009, 21:26 uur
Idem, als 'de meest verre tocht'. Erg leuke animatiefilm, die zowel voor jong als oud vermakelijk kan zijn.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 oktober 2009, 22:47 uur
Op vhs had ik me erg vermaakt. Maar nu kan ik me niet zo vermaken als vroeger. Winnie the Pooh vind ik echt een tut van een beer. En Knorretje vind ik een biggetje die alleen maar zit te slijmen bij een tut van een beer. Konijn, Tijgertje, Ior en Meneer Uil vind ik wel leuke figuren en die Mol maar die zit hier volgens mij niet in. Maar op zich is dit wel een vermakelijke film dus 2,5. Maar Winnie the Pooh en Knorretje vind ik maar pisnichten.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 juli 2010, 14:44 uur
film_kaza schreef:
Ok zijn inderdaad de andere personages niet boeiend, maar bovenal is Eeyore vreselijk. Depresief.... depresief.... DEpresieff...... dat de brave sfeer eerder veranderd in een dodelijk saaie depri sfeer.


Tja, zo kun je het ook bekijken. Ik bekijk het liever als een stoned ezeltje haha.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 september 2010, 14:55 uur
Eeyore is gewoon emo man

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 november 2010, 0:06 uur

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 februari 2011, 12:25 uur
Mooiste pooh film ooit!

YouTube - Winnie de Poeh - Officiële trailer Nederlands!

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 september 2011, 11:01 uur
Hier begon het dan mee voor Disney.

Weer een aaneenschakeling van kleine verhaaltjes, vind het in de Pooh films toch niet zo goed werken. Komt omdat het leuke aan de Pooh reeks niet zit in de vertelling, maar in een aantal maniertjes van de personages. Met een aantal verhaaltjes is daar echter minder tijd voor dan normaal.

Verder mis ik ook de niet-originele voice cast hier, die wat mij betreft beter werk leveren. Vooral Pooh zelf is door de jaren heen steeds beter gaan klinken.

De achtergronden zijn wel aardig charmant en ook het gefilmd-boek principe werkt hier leuk. Al moet ik zeggen dat deze toch ook sterk onderdoet voor de meest recente Pooh film, die toch stevig boven z'n reeksgenoten uitsteekt.

Leuk om een keertje te zien waar de reeks z'n oorsprong kent, maar veel meer dan dat vond ik het ook niet. Nog één film te gaan, en dan ben ik denk ik wel aardig Poohmoe.

1.5*

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 september 2011, 19:50 uur
Winnie The Pooh en Alice in Wonderland zijn voor mij de twee disneyfilms die puur op de magie voortleven en bewijzen dat een animatiefilm niet altijd blits en vol verhalen hoeft te zitten. Er gebeurt werkelijk niets in deze film en toch verveelt hij nergens.

Sterker nog het is merkwaardig dat een oerdom, egoïstisch en lui personage als Pooh bear toch erg sympathiek kan overkomen en kan blijven boeien. Want de film is een herhaling van jewelste bij momenten (de honing zoeken, praten voor de spiegel....). Maar het zijn die details die zo vaak terugkomen die maken dat elk personage zo geliefd is (de stressvolle konijn, de bever die maar in kuilen blijft vallen, de stuiterende tijger, het stotterend varken...). Elk personage heeft zijn eigen persoonlijkheid en verhaal. De film blijft hierdoor interessant en hoeft dus geen slechterikken of verder diepgang in het verhaal te krijgen.

Leuke kinderfilm dus!

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 december 2011, 19:10 uur
De film is opgevat als een levend boek waar er wordt uit voorgelezen. Het is een erg braaf filmpje geworden, die uiterst geschikt is voor jonge kinderen. Van spanning is er niet echt sprake, de film moet het meer hebben van de verschillende personages. De film bevat ook enorm veel liedjes die het liefelijke nog eens versterken. De personages zijn wel erg mooi getekend, maar voor een bijzonder verhaal hoef je niet te kijken.

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 december 2011, 12:28 uur
Ik heb deze inmiddels al wel 100 keer gezien met mijn oppaskindjes, maar hij blijft geweldig! Wat een heerlijke zoete poeh beer film :)

Leuk gedaan met het boek waaruit word voorgelezen en ook de personages tot leven komen. Vind alle losse verhaaltjes even leuk en ook de liedjes zijn goed. Kan ze bijna allemaal meezingen haha, het is gewoon voor de oudere onder ons ook nog leuk om mee te kijken. En ja alle characters zijn gewoon tijdloos, ze blijven stuk voor stuk geweldig. Zal deze ook nog eens een keer in het Engels kijken, nu kijk ik hem altijd in het Nederlands vanwege de kids, maar Engels is toch echt wel een stuk leuker!

Ja ik kan hier elke keer weer van genieten en ik kijk graag mee met de kids. Echt één van de leukere 'Poeh beer films'. 5*

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 april 2012, 22:37 uur
Pooh is echt een kinderfiguur, dit is een animatiefilm die niet echt mikt op het gezin. Hoeft ook niet, en ik ben ergens blij dat men bij het animeren naar de originele tekeningen heeft gekeken. Zo wordt de charme behouden. Persoonlijk vind ik de latere vertolkingen nog beter overkomen, maar dit zal ongetwijfeld kinderen wel graag zien. Tenzij ze al wat bedorven zijn door hyperkinetische moderne animaties. Niet echt mijn ding en beetje het buitenbeentje van Disney. Maar meer dan ooit dicht bij de boeken gebleven. Een verdienste op zich.