Dit is een Horror-Thriller-Comedy van de regisseurs David Bruckner, Dan Bush en Jacob Gentry. Elk van deze beginnende regisseurs heeft een afzonderlijk hoofdstuk voor zijn rekening genomen. Maar dat ben je wellicht al te weten gekomen door voorgaande berichtjes te lezen
Yeppa, dat was een sfeervolle Thriller !
Het is overduidelijk low-budget gehouden maar dat kon de pret niet drukken.
Dit is zo'n "
einde van de beschaving" film zoals er al zovele zijn gemaakt, maar deze steekt net iets boven de middenmoot uit door het absurd-komische verhaal en de fantastisch goeie, sfeervolle soundtrack.
Het begint heel serieus tot hij ergens halverwege overgaat in een soort slapstick-komedie om vervolgens weer aan te trekken tot een sfeervolle doemfilm, een vreemde mix die wonderwel werkt !
Er was overduidelijk niet genoeg geld voorhanden om de vele gewelddadige scènes sappiger in beeld te brengen, je ziet de handelingen wel gebeuren maar het "
gore" gedeelte er van bevindt zich telkens nét buiten beeld. Het resultaat krijg je gelukkig wel te zien, het is tenslotte een Horrorfilm hè

Naar het einde toe komt alles wél in beeld zoals het hoort, waarschijnlijk hebben ze toch wat geld opzij weten te zetten om even de "
gore" kant op te kunnen gaan.
7/10.
Een geslaagde, sfeervolle Thriller die ik absoluut wil herbekijken.
Temeer omdat ik me nog herinner hoe hij begon, met al die
vrouwen die werden gevangen gehouden door een sadist, de link met de rest van de film kan ik nu nog niet maken...?
Filmsite:
http://www.doyouhavethecraz...