132.153 gebruikers | 83.025 films | 30.168 regisseurs | 3.419.923 berichten | 4.772.314 stemmen
 
locatie: Films » Hell Ride (2008) » Info

Hell Ride (2008)

 

 

Hell Ride (2008)
393 stemmen | gemiddelde 2,51
mijn stem:
Verenigde Staten
Actie / Thriller
87 minuten

geregisseerd door Larry Bishop
met Larry Bishop, Michael Madsen en Eric Balfour

De agressieve Pistolero gaat samen met z'n broer The Gent en Comanche de weg op om de dood van Pistolero's oude vrouw Cherokee Kisum te wreken op de 666ers, een rivaliserende motorbende.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 juni 2010, 8:25 uur
wat was dit zeg? dit was echt zwaar onder mijn verwachtingen. ik dacht vinnie, jones, lekkere wijven, michael madsen, bikers etc... dit kan wel wat worden. zware tegenvaller!

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 juni 2010, 1:07 uur
Zeker een zware tegenvaller, onwijs slecht verhaal, het gaat nergens over, belabberd acteerwerk dat word neergezet. Zelfs de Boobies kende de film niet redden! Hééééél snel vergeten.

 

» Laagste prijs voor deze film op Blu-Ray

Hellride (€ 8,99)
exclusief € 0,99 verzendkosten

Hellride (€ 15,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Hellride (€ 17,10)
gratis verzending


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 augustus 2010, 17:48 uur
Best een slechte film. Het camerawerk vond ik goed maar oei oei wat liep alles toch weer door elkaar zeg. Het verhaal zelf vond ik daarbij ook nog eens matig.

Het acteerwerk was ook niet echt benoemenswaardig.

De actie die erin zat vond ik dan wel weer wat leuker. Het was echt mensen op een harde manier afmaken. Dit aspect was leuk. Toch blijft mijn beoordeling onvoldoende.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 november 2010, 23:56 uur
leuke cast.. 3.5*

 

The Truth
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 november 2010, 23:59 uur
brookie schreef:
leuke cast.. 3.5*


En daarom geef je 3,5 sterren?
Check dan SIn City, dan pas zie je een leuke cast.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 november 2010, 0:22 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Haha wat een kansloze Tarantino-wannabe is die Bishop zeg en acteren kan hij ook voor geen meter, maar goed. Thriller slaat al helemaal nergens op. Het is niet spannend en het is ook al helemaal niet grappig, waar dit soms wel bedoeld werd volgens mij. Waar heb ik naar zitten kijken vraag ik me af. Het plot hierboven is ook al net zo flopperig in elkaar gezet als de film. Madsen was compleet verdwaald. Hij moet een weddenschap hebben verloren om hier aan mee te willen doen. Dan houd je de siliconentieten nog over en die zijn er in overvloed. Vinnie Jones is ook redelijk kansloos bezig met zijn "bende". Wordt wel pittig afgemaakt op het laatst, dat was nog wel ok. Nee, snel vergeten, lekker bedje in en deze helse rit achter me laten.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 november 2010, 0:45 uur
Bier en tieten! Maar dan wel beide Amerikaans, dus net niet echt.
Sfeer is wel leuk, maar ik raakte de draad van het verhaal hier en daar wel wat kwijt. Ach, niet teveel aandacht aan besteden.

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 november 2010, 3:30 uur
Geweldige cast, magere acteer prestaties, magere muziekkeuze en een fantasieloos verhaal.
Larry Bishop staat in de schaduw van Quentin Tarantino, maar helaas zonder succes.
1,5*

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 november 2010, 13:54 uur
beetje raar , wel goeie momenten ook.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 november 2010, 8:17 uur
Ik vond geen goede actie film..
Toch een zwakke actie.....
Geen goede acteerwerk...
Wel leuk voor bekende Dennis Hopper (overleden) te zien..
2 sterren!

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 december 2010, 0:00 uur
oemoemenoe schreef:
beetje raar , wel goeie momenten ook.


Te weinig helaas. Dan zat die andere topper 'Bitch Slap' beter in elkaar. Beetje balen dit.. :|

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 mei 2011, 2:30 uur
twee rivaliserende motorbendes rijden van A naar B op hun imposante bikes en moorden elkaar systematisch uit, soms op bizarre wijze, al oneliners debiterend, en onderwijl links en rechts nog 'n pilsje en 'n sletje meepikkend. De totaal van de pot gerukte dialogen zijn bij vlagen amusant. Het flinterdunne verhaaltje doet er verder niet toe. Michael Madsen zoals altijd weer o.k. plus leuke rol van Dennis Hopper.
Vermakelijke pulp.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 31 mei 2011, 9:17 uur
Het verhaal was wel heel erg warrig en niet helemaal te volgen, maar verder bevatte deze film toch voornamelijk pluspunten. Ik heb me er erg goed mee vermaakt! Bikers en babes, doe mij er nog maar een paar van zulke films hoor!
De moeder aller bikermovies, Easyrider, had ook totaal geen verhaal en is toch ook een all time classic geworden.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 juni 2011, 17:23 uur
Michael Madsen in een colbert met colors?????
En de president van de Victors, Pistolero lijk op Swiebertje.
Phuuu, ik heb de film uitgekeken maar ik heb het gevoel dat er weer 90 minuten van mijn leven naar de kl*te zijn.
Nee, deze moeten we maar snel vergeten.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 juni 2011, 21:35 uur
Waarom deze zo'n lage score heeft weet ik niet, het zal aan het verhaal liggen denk ik. Daar moet je idd niet op letten bij deze film. Mooi toch, een niet te lange film met een hele rij acteurs van naam die allemaal een macho-rol neerzetten!

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juli 2011, 8:52 uur
Zware tegenvallen. Verhaal trekt nrgens op. Gelukkig duurt de film niet al te lang. :(

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juli 2011, 17:53 uur
Easy rider mixt met Tarantino wanabe. Kan nooit goed komen dus. En blijkbaar is dat ook zo. Ondanks de leuke cast en de beloftevolle schoonheden is dit gewoon een saaie bedoening geworden. Hier had toch meer in gezeten.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juli 2011, 18:16 uur
Larry Bishop speelde al in soortgelijke films in de jaren '60 (al vóór Easy Rider). Het is dus eerder dat Tarantino zijn inspiratie van (onder andere) deze films heeft opgedaan, dan dat Bishop een "Tarantino wannabe" is.
Dit is gewoon een pure ode aan de 60's biker movies!

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juli 2011, 20:32 uur
Het probleem is dat een film als Easy Rider ook niet veel waard is !!!

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juli 2011, 20:47 uur
Kan ik niet geheel met je oneens zijn. De status van die film is de film zelf naar mijn idee een beetje voorbij gegaan.
Toch blijft Easy Rider wel een mooi tijdsdocument, maar als film opzich is het het niet helemaal nee. :N

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juli 2011, 22:25 uur
Vrienden hadden me hiervoor gewaarschuwd. Absoluut geen vrouwenfilm. Er zou te veel vrouwelijk naakt in te zien zijn en alleen maar motors. Alhoewel ik een goede 'bendefilm' altijd waardeer, zou het niks voor mij zijn.. Time to prove you wrong!

De eerste seconde van de film wist ik het al.. Hier heeft Tarantino absoluut aan meegewerkt. Geen twijfel over mogelijk.
Het verhaal zelf vond ik het eerste half uur een beetje verwarrend. Ik heb hem samen met mijn vriend bekeken en we zaten allebei met de gedachte: 'huh??' Oftewel, we snapten er niks van. Te veel vragen.. Gelukkig is dat allemaal goed gekomen, wat natuurlijk vaak het geval is.

Leuke bekende koppen in de film. Met name Michael Madsen.. Ja, altijd leuk om die man weer te zien terug kruipen in de huid van een crimineel. Het hoort gewoon bij hem.. bij zijn carriere.
De rest van de acteurs/actrices waren vrijwel allemaal bekend en ik zag maar weinig onbekende mensen in deze film te voor schijn komen.
De acteer prestaties waren tevens allemaal prima in orde.
Ook leuk dat Dennis Hopper en David Carradine nog even voorbijkwamen.. May they rest in peace.

De kaft ziet er geweldig uit, net zoals de introductie van de film zelf. Altijd al een zwak voor gehad.. Een karakter in een film waar je een gedeelte van ziet en vervolgens stopt het beeld waarna met grote letters zijn naam word weergegeven. Love it!

Ja, leuk filmpje. Naar mijn mening is dit absoluut geen mannenfilm.. Ook geen vrouwenfilm maar gewoon.. een film voor beiden.

4*

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juli 2011, 22:33 uur
xxc schreef:
De eerste seconde van de film wist ik het al.. Hier heeft Tarantino absoluut aan meegewerkt. Geen twijfel over mogelijk.
Afgezien van uitvoerend producent heeft hij er niets aangedaan. Tja "Presenter" dan, een compleet loze kreet die echt nergens op slaat.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 juli 2011, 10:20 uur
Thorak schreef:
xxc schreef:
(quote)
Afgezien van uitvoerend producent heeft hij er niets aangedaan. Tja "Presenter" dan, een compleet loze kreet die echt nergens op slaat.


O.. vond de film erg veel op zijn werk lijken.. Maargoed, blijft een toppertje :)

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 augustus 2011, 14:32 uur
Er zitten best aardige elementen in de film, maar ook heel veel slechte, belachelijke dingen. De sfeer is wel cool. Of het bikerwereldje goed is neergezet kan ik niet zeggen, maar er is in ieder geval een aardige poging gedaan.

De meeste dialogen zijn belachelijk, hoofdrolspeler Bishop overtuigt niet. Zijn status van leider doet heel geforceerd aan.Daar heeft-ie niet genoeg uitstraling voor. Alleen David Carradine hoeft zich niet te schamen voor zijn rol, wel voor de film waarin hij deze rol vertolkt.

Een slap Kill Bill-aftreksel, met een belachelijke climax. Daar wordt nog wel het beroerdst geacteerd. Elke tien minuten een geile scene, daardoor bleef ik wakker.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 oktober 2011, 0:46 uur
Beetje een slap verhaal wat mij totaal niet boeit, heb hem helemaal gezien maar koste mij de grootst mogelijke moeite. Jammer dat Madsen niet de president was want die heeft meer de uitstraling van president en leider van degene die het nu was.

Zeker niet te vergelijken met Easy Rider die vooral de sfeer van vrijheid en de juiste sfeer van die tijd juist weergaf.

Deze kan niet in de schaduw staan van Easy Rider, maar is ook een compleet andere film en een ander verhaal, daarom niet vergelijkbaar.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 december 2011, 19:21 uur
Saaie film. Actie is erg tegenvallend en de acteurs zijn hoogst irritant. Alleen Vinnie Jones vond ik dan wel oke, maar die Larry Bishop was dramatisch. Zijn houding, zijn uitstraling, zat me erg aan die man te ergeren. Was blij toen de film gelukkig na een korte speelduur afgelopen was. Gauw vergeten weer.