134.890 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.841 berichten | 4.929.415 stemmen
 
locatie: Films » Spy School (2008) » Info

Spy School (2008)

Alternatieve titel: Doubting Thomas: Lies and Spies 

 

Spy School (2008)
22 stemmen | gemiddelde 2,43
mijn stem:
9 jaar angstVerenigde Staten
Avontuur
86 minuten

geregisseerd door Mark Blutman
met Forrest Landis, AnnaSophia Robb en Rider Strong

Thomas Miller is een 12-jarige jongen die er van houdt lange verhalen te vertellen. Als hij op een dag een groep mensen hoort praten over het ontvoeren van de dochter van de president, duurt het niet lang voordat hij dit publiekelijk maakt. Echter, als niemand hem gelooft is hij er toe gedwongen zelf het meisje te redden.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 maart 2009, 12:57 uur
Wel een leuke film alleen heel erg voorspelbaar.
Het is leuk bedacht alleen ik vindt de titel niet bij de film passen.
Verder is het wel een leuke film alleen niet echt spannend!

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 november 2009, 2:05 uur
Een kinderfilm die uitsluitend geschikt is voor kinderen. Het is een soort moderne variant op Pipi Langkous. Persoonlijk vond ik de boef wel aardig en natuurlijk AnnaSophia Robb. Een leuk kind en zeer getalenteerd actrice in wording.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 november 2009, 12:58 uur
Yeps inderdaad een pure kinderfilm die alleen is bedoeld voor kinderen en dan eigenlijk ook nog alleen voor Amerikaanse kinderen want in deze film wordt je als kind helemaal gehersenspoeld met de Amerikaanse cliches, stereotypen en sentimentele bullshit.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 februari 2010, 10:25 uur
Spy School

Normaliter zou ik niet snel een kinderfilm opzetten (tenzij het jeugdsentiment is), maar doordat de film langs kwam op Film1 ben ik de film gaan kijken.

Het verhaal is simpel en wordt rustig uitgelegd. Er zijn de typische badguys en de nodige spanning. Misschien hier en daar wel wat clichés, voorspelbare wendingen, en een Hollywood einde maar voor een kinderfilm moet je denk ik de lat ook niet zo hoog leggen. Als het amusementsgehalte maar hoog is, en dat is het redelijk.

Meestal zijn acterende kinderen vervelende verwende kinderen om aan te zien die daarnaast ook nog slechte acteurs zijn. In deze film viel dat erg mee. Het hoofdpersonage, Thomas, speelt erg leuk en goed. Ik vond de moeder van Thomas, die ik volgens mij ook herkende uit andere kinderfilms zoals Dennis the Menace, daarentegen niet goed acteren. Eerder slecht.

Al met al een leuk kinderfilm die ik wellicht leuker had gevonden als ik zelf nog een kind was.

2,5*

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 maart 2010, 15:36 uur
krijg wat van deze film
naar de hel gaan