High School Musical 2 (2007)

 

 
High School Musical 2 (2007)
397 stemmen | gemiddelde 2,82
mijn stem:
Verenigde Staten
Familie / Muziek
105 minuten / 111 minuten (Extended Version)

geregisseerd door Kenny Ortega
met Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens en Ashley Tisdale

Iedereen van de East High Wild Cats heeft een baantje bij de Evan's Country Club, dat eigendom is van Ryan en Sharpay's ouders. Elk jaar organiseert de countryclub een talentenjacht waar ze het het op moeten nemen tegen een andere club. Deze race wordt echter lastiger dan de voorgaande jaren, omdat Sharpay Ryan laat vallen en een duet met Troy wil doen tijdens de talentenjacht.


 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 augustus 2009, 15:46 uur
Leukere HSM dan de eerste en het is een goed vervolg op naar deel 3!

3.5*

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 oktober 2009, 14:21 uur
Wat een episch hoop stront zeg.

Het verhaal is onorgineel. De acteurs zijn slecht, alles is gewoon te slecht voor woorden.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 oktober 2009, 14:54 uur
dit vind ik persoonlijk het slechtste deel maar hij was wel tof zeker om nog een keer te bekijken zeker in het engels want ik had de film voor het eerst op ketnet in het nederlands bekeken en dat was echt gefucked leve engels

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 november 2009, 15:16 uur
Deze vind ik dan weer minder. Ik heb ze nu ondertussen alle 3 gezien. Dit is voor mij duidelijk de minste. Qua muziek ook vooral, veel minder pakkend dan die van het eerste en derde deel. Het acteren in de HSM films is al niet heel geweldig, vond het hier het ergst.

*2

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 november 2009, 17:50 uur
:owaarom high school musical als ze niet eens op school zitten?!

aardige film het landschap lijkt alleen wel op teletubbie land... :Z zac is hier wel veel hotter dan in het eerste deel :)P

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 december 2009, 22:39 uur
Nog erger dan het eerste deel

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 december 2009, 22:24 uur
Afgrijselijk gewoon! Ik haat het!!

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 december 2009, 14:49 uur
Niet het beste deel van de 3, maar zeker geen prut. Het niveau blijft hetzelfde als dat van het eerste deel, alleen ze breien verder op iets wat je eigenlijk al een paar keer gezien hebt. Geen vreselijke film, maar ook geen hoogvlieger. Leuk om een keertje met de kids te bekijken, samen meezingen met de voorspelbare liedjes, en dan snel de film weer wegzetten.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 januari 2010, 16:05 uur
Zelfde als deel 1 eigenlijk. Deze serie wordt teveel uitgebuit. Van de sing-a-longs tot de Nederlands High School Musical. Gelukkig is Jetix, met de HSM reclames, weg.

Vond de liedjes iets beter dan deel 1 en het verhaal eigenlijk ook. Daarom deze een 2,5*

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 januari 2010, 16:10 uur
Je kon stiekem je voeten niet stil houden bij de liedjes, Chevy. :P

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 januari 2010, 13:20 uur
Amerikaans.

Gisterenochtend heb ik met mijn broertje (12) deze High School Musical maar eens gekeken. Ik begreep niet wat hij er zo leuk aan vond, en nu nog steeds niet.

Heel de film zit vol met de ideale Amerikaanse typetjes. Meisjes zijn bijna altijd slank en beeldschoon, geen smetje op te zien. Jongens zijn gespierd, stoer en lachen de perfecte lach met hun witte tanden. De humor is van het niveau kijk-mij-eens-grappig-doen en natuurlijk ontbreekt het sorry zeggen en alles komt goed deel niet.

Tot slot heeft High School Musical ook nog dig geplaybackte liedjes, wauw. Soms vielen deze wel mee, maar meestal waren deze ook erg ergerlijk. Voor het geheel 1,5*, was nog wel uit te zitten vandaar.

1,5*

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 februari 2010, 13:52 uur
Oversentimenteel, vrij simplistisch, geplaybackte songs, ... ik kan die commentaar zeker begrijpen. Maar met tijd en stond kan ik zo'n films wel appreciëren en deze film maakt er deel van uit.

 





niet ingelogd

109.064 gebruikers | 64.640 films | 23.981 regisseurs | 2.515.875 berichten | 3.548.934 stemmen