134.887 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.605 berichten | 4.929.029 stemmen
 
locatie: Films » The Dentist 2 (1998) » Info

The Dentist 2 (1998)

 

 

Dentist 2, The (1998)
143 stemmen | gemiddelde 2,32
mijn stem:
16 jaar geweld angst grof taalgebruikVerenigde Staten
Horror
100 minuten

geregisseerd door Brian Yuzna
met Corbin Bernsen, Jillian McWhirter en Jeff Doucette

Dr. Alan Feinstone is een geschifte sadistische tandarts die zijn scalpels, boren en spuiten op een gruwelijke brute wijze gebruikt om zijn patiënten te vermoorden. In Dentist-1 wordt hij voor zijn misdaden naar een psychiatrische inrichting gestuurd. In dit deel ontsnapt Feinstone en begint een nieuwe praktijk. Maar de tandarts wordt op de hielen gezeten door zijn ex-vrouw.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 april 2011, 16:54 uur
Goede film. Niet zo goed als deel 1, want het nieuwtje is er wel af. Daarnaast is de gore minder dan in deel 1. Het komt tegen het einde eindelijke goed op gang en dat maakt de film helemaal. Het verhaal is redelijk en het einde is erg grappig. Deze film zit ook tussen horror en humor in. De overdreven dichtbij beelden van het boren en zagen in de mond zorgt hier namelijk voor. Heb me weer perfect vermaakt. Gaat dat zien (en voelen !!)

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 augustus 2011, 12:02 uur
Lijkt vies bloederig duwde

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Dentist 2 (€ 4,99)
exclusief € 1,19 verzendkosten

Dentist 2 (€ 7,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 oktober 2011, 22:15 uur
Na het leuke en ook creepy eerste deel was dit vervolg best een teleurstelling. Het verhaal sloeg nergens op en hetzelfde geldt voor de hallucinaties en zelfverminkingen van de jaloerse Dr. Alan Feinstone (wel weer leuk gespeeld door Corbin Bernsen). Ook zitten er minder creepy en gore(de scene waar hij op Bev Trotter tekeer gaat was wel best goor) scènes in dan in het eerste deel.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 oktober 2011, 22:27 uur
Dit tweede deel komt wat langzaam op gang en leunt vooral op gore, specifiek een lange scène in de tandartsstoel. De geschifte tandarts doet het beter in dit 2e deel, maar is ook irritanter met zijn gezeik dat hij niet psychisch gestoord is. De opera muziek is minder aanwezig gelukkig, maar de acteerprestaties zijn verder wel matiger.

Net als deel 1 schommelt de film een beetje. Deel 1 schommelt tussen matig en aardig. Deel 2 schommelt, helaas, tussen matig en slecht. De gore is best aardig, maar de rest is verder helaas niet meer dan matig. Het verhaal is nog slechter dan in deel 1, en het hele tandarts idee wordt helaas ook niet echt op ingespeeld. Ster.