134.890 gebruikers | 85.696 films | 31.044 regisseurs | 3.507.952 berichten | 4.929.552 stemmen
 
locatie: Films » Havana (1990) » Info

Havana (1990)

 

 

Havana (1990)
100 stemmen | gemiddelde 2,80
mijn stem:
12 jaar geweld grof taalgebruikVerenigde Staten
Drama / Romantiek
144 minuten

geregisseerd door Sydney Pollack
met Robert Redford, Lena Olin en Alan Arkin

Beroepsgokker Jack Weil tracht in een casino de slag van zijn leven te slaan. Maar hij heeft geen rekening gehouden met zijn liefde voor de beeldschone vrouw van de revolutionair Arturo Duran. Als Arturo door de politie is opgepakt raakt Jack geheel in de ban van Roberta en verspeelt hij zijn laatste kans om een grote slag te slaan.
 

 

gebruiker
bericht

 

FisherKing
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 oktober 2002, 23:38 uur
Te lange film waarbij de liefde tussen Redford en Olin onwaarschijnlijk is en niet goed bij me overkwam. Had er meer van verwacht.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 oktober 2003, 20:26 uur
Mooie film, geweldige weergave van de sfeer en spanningen op Cuba. De film sleept je echt mee. 4*

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 mei 2005, 22:56 uur
FisherKing schreef:
Te lange film waarbij de liefde tussen Redford en Olin onwaarschijnlijk is...


Je hebt wel gelijk, Havana en de Cuba crisis vormen meer een decor om de romance tussen Redford en Olin een beladen setting te geven. Maar de aanwezigheid van Lena Olin maakt heel veel goed.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 juli 2005, 22:52 uur
Goeie sfeervolle film met mooie muziek, goed geacteerd met een goed verhaal. De film is wat aan de lange kant maar echt saai wordt het allemaal niet hiervoor zijn er genoeg scenes die je erbij houden. Mooie uitbegreide karakterontwikkelingen zijn in dit geval positief. Als je een film wilt zien over de grimmige wereld van poker moet je deze zeker gaan checken.
4 sterren

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 september 2011, 13:01 uur
Een film die ik alleen maar heb gekeken vanwege Robert Redford, wat ik gewoon weer een goede acteur vind. De film heeft een goed begingedeelte, maar zakt daarna weg en de veel te lange speelduur doet de film ook geen goed. Ik vond Olin niet zo bijzonder, maar de broeierige sfeer in Cuba wordt wel goed neergezet. De film komt aan het einde toch nog wel vrij sterk terug, met een mooie afsluiting. 1.0