The Sick House (2008)

24 stemmen | gemiddelde 2,04

Verenigd Koninkrijk
Horror100 minuten
geregisseerd door
Curtis Radclyffemet
Gina Philips,
Alex Hassell en
Jack BaileyAnna is een ambitieuze archeologe, wiens werk plotseling stopt als het oude ziekenhuis waar ze momenteel bezig is, wordt gesloten. Anna neemt hier echter geen genoegen mee en besluit in het ziekenhuis in te breken om verder te gaan met haar werkzaamheden. Ze ontdekt vervolgens een oude zaak uit 1665, waarin veel kinderen zijn gestorven. Ze besluit dit tot op de bodem uit te gaan zoeken, maar dan gaat er iets gruwelijk mis. En dan is er nog maar één persoon die alles ongedaan kan maken. En dat is Anna.
[permalink] geplaatst op 14 mei 2007, 11:45 uurIs deze al uit?
[permalink] geplaatst op 28 juli 2007, 20:27 uurHij lijkt mij niet zo eng. Gaat het over een soort geesten zoals in "The Grudge"?
2,5
[permalink] geplaatst op 14 december 2009, 20:53 uurHorror-Tijger schreef:
Hij lijkt mij niet zo eng. Gaat het over een soort geesten zoals in "The Grudge"?
Ben het nu aan het kijken maar is toch behoorlijk creepy.
2,5
[permalink] geplaatst op 14 december 2009, 21:24 uurErg creepy filmpje en onverwacht en goed einde.
Eindelijk weer eens een goeie creepy film.
Begint is goed, midden is creepy en een onverwacht en goed einde.
Acteren was ook prima
4 sterren
2,5
[permalink] geplaatst op 12 december 2010, 14:46 uurBest een eng en ranzig filmpje. Kwam op mij wel over.
3,0
[permalink] geplaatst op 11 januari 2011, 9:17 uurVan waar halen ze die 100 min?
Ik heb de unrated versie van DFW gezien, en die is maar 87 min.
Zeer mooie duistere en beangstigende sfeeropbouw. Het verhaal heeft verder een goede vaart en is redelijk actievol. Alles speelt zich af in een donker gewelf, waardoor we vooral te maken hebben met nachtzichtbeelden, a la Rec. Verder een scheutje Spooked en wat gore en we krijgen een redelijk resultaat. Ware de film niet zo kleurloos, waardoor het effect van de gore naar mijn goesting te onzichtbaar was.
3*
3,0
[permalink] geplaatst op 10 maart 2011, 0:12 uurBest creepy film. Ik vond het einde niet zo geweldig, maar het is weer eens een andere insteek.
Het einde was vooral wat onduidelijk voor mij. Als iemand nog een uitleg heeft?
Hoewel de personages wel hele domme dingen fout doen.
Zeggen dat je niet in de buurt van vuur zult komen om vervolgens een fakkel te maken of duidelijke instructie krijgen niemand aan te raken en dat 5 min later toch doen.
Je zult in bepaalde situaties best gekke dingen doen, maar dit vond ik wel een erg zwak onderdeel.
Verder vooral halverwege erg creepy.
3*
1,0
[permalink] geplaatst op 9 juli 2011, 3:29 uurCreepy vond ik deze film helemaal niet. Wat me echt stoorde is het feit dat je gedurende de hele film weinig zag in de donkere gewelven. En constant dat luid geschreeuw irriteerde mij ook wel.
Je kreeg ook geen binding met de verschillende personages. Ook de gore vond ik eerder matig.
2/10
1,5
[permalink] geplaatst op 21 juli 2011, 10:16 uurNee, kon me niet boeien! Nochtans zie ik graag zulke films maar de deze is echt een B-movie en idd, de donkere beelden zijn echt storend!
0,5
[permalink] geplaatst op 25 juli 2011, 17:41 uurWat een idiote film, zoiets lachwekkends, onsamenhangends en totaal niet eng heb ik nog nooit gezien. Het is dat ik geen 0 kan geven vandaar de 0,5!
1,0
[permalink] geplaatst op 27 oktober 2011, 15:56 uurhelaas weer zo'n film waar weinig in gebeurt.
Af en toe nog wel gave sfeer, maar dat is ook karrig.