134.887 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.589 berichten | 4.929.017 stemmen
 
locatie: Films » Everyone's Hero (2006) » Info

Everyone's Hero (2006)

Alternatieve titel: De Kleine Held 

 

Everyone's Hero (2006)
52 stemmen | gemiddelde 3,08
mijn stem:
Canada / Verenigde Staten
Animatie / Komedie
90 minuten

geregisseerd door Colin Brady, Christopher Reeve en Dan St. Pierre
met de stemmen van Jake T. Austin, Mandy Patinkin en Whoopi Goldberg

De kleine honkballer Irving maakt een enorme reis om Babe Ruth en de New York Yankees te helpen de World Series te winnen. Hij moet namelijk de honkbalknuppel van Babe Ruth op tijd bij de honkballer brengen in 1932. Onderweg ontmoet hij een aantal nieuwe vrienden die hem helpen zijn doel te bereiken.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 juli 2006, 19:40 uur
Trailer : http://www.everyoneshero.com/

De nieuwste computeranimatie van Fox, duidelijk gericht op een jonger publiek. Toegegeven, het ziet er allemaal best wel charmant uit. Maar er moet toch nog een markt zijn voor de grotendeels handgetekende films? Bij deze beelden denk ik aan ‘the Iron Giant’, één van de weinige niet-disney’s die het tegen de gerespecteerde ‘Classics’ kan opnemen. Maar goed, ‘k ga er mij moeten bij neerleggen. Het is op zich al een goed teken dat ze hier iets anders proberen dan een een aaneenschakeling van oneindige grappen. Want dat is wat er momenteel mis gaat.

 

Moviestar
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 september 2006, 17:37 uur
Met uncredited bijdrage van Robin Williams! Die man blijft verrassen met onbekende projecten.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 september 2006, 22:42 uur
Nogal ja. Achteraf bekeken was het vrij logisch dat ie hieraan zou meewerken, maar ja, als de bevestiging uitblijft...

15 september in de US, dus dat wordt toch nog een RW film tijdens m'n vakantie. Vraag niet wat voor één, maar het is er wel 1 :).

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 december 2006, 21:51 uur
Christopher Reeve??? Dat doet ie knap vanuit zijn graf. Hij is dus echt Superman??

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 juli 2007, 16:08 uur
Leuke film met - inderdaad - een hoog kinder-gehalte.
Heel erg Amerikaans, met een hoog "feelgood-movie" gehalte.
Kortom leuk voor de kids en voor de liefhebbers.

3 ***

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 september 2007, 17:30 uur
Best leuke film.
Ik ben personelijk niet zo op films over sport maar deze is best te doen.
Achtergronden trouwens erg mooi.
3*

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 september 2007, 2:12 uur
Leuke film! Wel erg amerikaans, maar desondanks een goed verhaal en zeker de moeite waard! Heb er zelf lekker van genoten :) van mij een 7 dus 3½

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 oktober 2007, 18:20 uur
Is deze animatiefilm in alle stilte verdwenen? Hij is hier nog steeds niet geraakt. 'k Ben namelijk wel benieuwd.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 oktober 2007, 19:29 uur
Geen idee hoe het met deze film zit. Ik heb de DVD iig al een paar maanden liggen. Een bioscooprelease zit er zeker niet in.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 oktober 2008, 11:18 uur
18 November 2008 te huur, 3 wkn. later op koop dvd.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 november 2008, 18:11 uur
Bron IMDB : This is the film Christopher Reeve was working on at the time of his death. Vandaar dat ie nog vermeld staat.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 november 2008, 5:32 uur
Dit is een leuke film voor de kids.
Er zitten een hoop leuke grappige scenes in en hij verveelt niet.
Kinderen vinden stuntelige figuren altijd leuk (kijk maar naar sully in monster en co. bv.) en deze film willen de kids bij ons thuis nu al meerdere keren zien.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 januari 2009, 20:37 uur
Leuke film. Mooie animaties en een leuk vlot verhaal.
4*

 

Chainsaw
(moderator)
avatar van Chainsaw
quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 februari 2009, 20:31 uur
Charmant animatiefilmpje. Erg leuk voor de kleintjes, maar ook voor de wat oudere kijker nog best de moeite waard. Everyone's Hero is prima geanimeerd en een leuk nonsens verhaaltje. Uitgangspunt is voorspelbaar en, evenals de personages, weinig vernieuwend, maar het weet allemaal goed te vermaken. Vooral die sarcastische honkbal was leuk.

3 sterren.

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 oktober 2009, 20:47 uur
sluit me aan bij queenie. 5