Alien Autopsy (2006)

94 stemmen | gemiddelde 3,01

Verenigd Koninkrijk
Sciencefiction /
Komedie95 minuten
geregisseerd door
Jonny Campbellmet
Declan Donnelly,
Ant McPartlin en
Bill PullmanRay Santilli (Declan Donnelly) en zijn vriend Gary Shoefield (Ant McPartlin) maken een trip naar de V.S. Tot hun stomme verbazing ontdekken zij op zekere dag een militaire film die top-secret is. De film bevat beelden die de wijze waarop de mensheid tegen het universum aankijkt voorgoed zal veranderen. Zij lenen geld van een drugsbaron en keren naar Engeland terug met het beeldenmateriaal. De mediahype die dan ontstaat zet hen in de schijnwerpers. Het blijkt dat zij nog een geheim te verbergen hebben en wanneer dat ontdekt dreigt te worden is hun leven in gevaar.
3,0
[permalink] geplaatst op 3 maart 2006, 12:28 uur
BlueSword
[permalink] geplaatst op 3 maart 2006, 19:14 uurik zie er nog niet genoeg om te weten of deze film echt leuk zou kunnen zijn, beetje saaie trailer dus.
3,0
[permalink] geplaatst op 4 juli 2006, 15:03 uurWel een aardig filmpje.
Lekker luchtig gefilmd, paar visueel fijne scenes, hier en daar leuke effectjes. Niet meteen een echt "lol" comedy, maar meer een luchtig relaas met hier en daar enkele larger than life personages.
Veel meer valt er niet te zeggen over dit soort filmpjes. Je vindt het vermakelijk of niet, verder is er niet veel aan. Ik vond het dus best vermakelijk.
3*
2,5
[permalink] geplaatst op 13 juli 2006, 14:48 uurOkey.
Wel eens met Onderhond. Luchtig en best vermakelijk is dit allemaal. Nergens echt moeten lachen, maar ook nergens geïrriteerd. Leuke beelden maar nergens meesterlijke beelden. Zo kan ik nog wel even door gaan.
2.5* Lijken me wel genoeg. Dit soort films kun je het best vergelijken met als je een mars reep eet omdat je nog niks gegeten hebt. Het geknor in je maag is even weg, maar je hebt toch nog steeds honger.
4,0
[permalink] geplaatst op 16 juli 2006, 16:39 uurIk vond deze film dus echt te gek.Ik vond het heerlijk dat de regisseur meerdere genres op een leuke manier laat samenkomen.De film biedt spanning,entertainment,humor en een aantrekkelijke verhaallijn en mooie opbouw. De humor is erg goed maar verwacht geen 10grappen binnen de minuut maar een over het algemeen grappige verhaallijn.
Een echte aanrader 4 ster
0,5
[permalink] geplaatst op 25 juli 2006, 9:49 uurIk kan het niet anders zeggen dat ik dit een saaie en uiterst slaapverwekkende film vond.Weinig diepgang en weinig humor.
[permalink] geplaatst op 29 juli 2006, 19:15 uurLeuke film. Kijkt lekker weg, boeit van begin tot eind. Hoogdravend echter niet. Drie sterren?
3,0
[permalink] geplaatst op 11 augustus 2006, 17:48 uurSimpele film die idd lekker wegkijkt, na een uur keek ik op de klok en had zoiets van nu al een uur gekeken?!? Wel geinig hoe ze vertellen hoe het allemaal is gebeurd enzo.
3 sterren.
joey87
[permalink] geplaatst op 14 augustus 2006, 17:22 uurVond er niet zoveel aan.
2*
3,0
[permalink] geplaatst op 28 augustus 2006, 8:13 uurBeslist de moeite waard om te kijken. Geen onderbroekenlol en grappen waarvan je buikpijn krijgt van het lachen. Maar een aardig verhaal hoe de wereld genaaid wordt. En is dat al niet diverse malen zo gebeurd?
Overigens is de autopsie, zoals die in de fim te zien is, op internet te vinden.
3,0
[permalink] geplaatst op 3 september 2006, 3:45 uurLeuke mix van SF met een schepje humor.
Voor de rest, tja, het is eigenlijk al gezegt : leuke wegkijkfilm zonder veel gedoe.
3*
3,0
[permalink] geplaatst op 27 februari 2007, 15:15 uurRedelijk film.
Acteerwerk is leuk.(van iedereen)
simpel verhaal.
een paar 80's en 90's nummers geven een speciale wending aan deze film.
3,5
[permalink] geplaatst op 11 maart 2007, 9:38 uurDiederik58 schreef:
Overigens is de autopsie, zoals die in de fim te zien is, op internet te vinden.
hier vind je meer informatie over het verhaal.
http://www.home.zonnet.nl/pollie_37/Autopsie.htm
dacht wel dat die beelden al langer bekend waren dan 1995.
leuk verhaal,
zet je wel aan het denken. 7.5/10
snap die score van op IMDB helemaaaaal niet
3,0
[permalink] geplaatst op 15 april 2008, 23:44 uurVond het een leuke film, zo zie je maar weer es, wat tegenwoordig allemaal mogelijk is.
Goede positieve insteek.
Hier aan daar had het nog net ietsje beter gekund.
Maar toch ruim voldoende.
3,0
[permalink] geplaatst op 17 april 2008, 14:08 uurNadat ik een paar andere topfims een 3,5 heb gegeven moet ik deze keuze aanpassen naar gewoon voldoende= 3 sterren.
4,0
[permalink] geplaatst op 27 oktober 2008, 1:45 uurGeweldig film!
Even voor de duidelijkheid: Dit is geen film die je moet zien als je niet in het "echt" geïnteresseerd bent in Aliens en UFO's.
Doe jezelf een plezier en lees eens op wikipedia wat er over het verhaal staat geschreven. Dan heb ik het nog niet over de ontelbare websites met zowel gelovigen als critici.
Ik kan me nog herinneren dat ik ademloos zat te kijken toen ik de ("echte") alien autopsy de eerste keer had gezien. Natuurlijk zoals altijd met een stem die stees FAKE riep, maar hey..."I wanted to believe".
Met deze film hebben ze het verhaal prima verteld. Het grappige is dat we nu niet weten of het nou echt was of niet.
Het is maar wat jij zelf wilt geloven. Santinili zegt dat hij de echte footage wel heeft gezien, dan moet je hem op zijn woord gaan geloven. Maar hij heeft ook toegegeven dat de autopsy "fake" was behalve een aantal frames die gered konden worden van de originele film.
ik zit nu met tegenstrijdige gevoelens. Aan de ene kant hebben ze het verpest voor mensen die echt geïnteresseerd zijn in UFO's en Aliens, en zo een rookgordijn gemaakt waarachter de echte zaken nog mysterieuzer zijn geworden. Aan de andere kant moet je niet anders dan hun durf bewonderen. Een van de grootste hoax (of niet?) ever in film.
4*
3,5
[permalink] geplaatst op 12 februari 2009, 14:57 uurErg leuke komedie die blijkbaar door het grote publiek over het hoofd is gezien.
Als Roswell al een mysterie was wordt het met deze film alleen maar groter!
The truth is out there!
3,0
[permalink] geplaatst op 22 februari 2009, 15:26 uurAardige film.
En als je niet in UFO's geloofd kan je deze film prima zien hoor.
Prima humor en een lekker raar verhaal.
En UFO's....eerst zien dan geloven!
4,0
[permalink] geplaatst op 26 september 2009, 14:20 uur_Moonwalker schreef:
Even voor de duidelijkheid: Dit is geen film die je moet zien als je niet in het "echt" geïnteresseerd bent in Aliens en UFO's.
Pure onzin! Dit is gewoon een grappige film en daar hoef je geen alien of UFO freak voor te zijn. Ik denk dat zo'n beetje iedereen in Nederland ooit die hoax te zien heeft gekregen (TV en/of internet).
Mensen die elke dag dromen over aliens kunnen dit een waardeloze film vinden en mensen die aliens onzin vinden kunnen dit een prachtige film vinden.
Ik heb de film op de BBC gezien en helaas is de kabelmaatschappij zo slap om het signaal van de BBC altijd in 4:3 uit te zenden, daar erger ik me keer op keer aan. Desondanks heb ik erg genoten van dit zeer amusante en bescheiden werkje.
2,5
[permalink] geplaatst op 13 mei 2010, 20:43 uurLeuke film, heb me erg vermaakt.
Verhaal is leuk opgezet en heb best wel moeten lachen.
Gewoon gaan zien.
3,0
[permalink] geplaatst op 10 oktober 2010, 3:01 uurWho the fuck is that?
Daar moest ik best om lachen, toen Harry Stanton dat zei.
De film aardig, niet echt grappig, maar kijkt lekker weg. Geinig hoe dat filmen werd gedaan in het appartement. Verhaal overigens waar gebeurd.
4,0
[permalink] geplaatst op 10 oktober 2010, 4:54 uurnightbreed schreef:_Moonwalker schreef:
(quote)
Pure onzin! Dit is gewoon een grappige film en daar hoef je geen alien of UFO freak voor te zijn. Ik denk dat zo'n beetje iedereen in Nederland ooit die hoax te zien heeft gekregen (TV en/of internet).
Mensen die elke dag dromen over aliens kunnen dit een waardeloze film vinden en mensen die aliens onzin vinden kunnen dit een prachtige film vinden.
Ik heb de film op de BBC gezien en helaas is de kabelmaatschappij zo slap om het signaal van de BBC altijd in 4:3 uit te zenden, daar erger ik me keer op keer aan. Desondanks heb ik erg genoten van dit zeer amusante en bescheiden werkje.
Daarom schreef ik eronder dat je best naar wikipedia kan gaan om de achtergrond te lezen. Dan weet je tenminste waar het over gaat.

4,0
[permalink] geplaatst op 13 april 2011, 22:07 uurbrabusRUS schreef:
Who the fuck is that?
hahahaha dat was echt goed ja!
2,5
[permalink] geplaatst op 11 september 2011, 3:07 uurOp zich een aardig filmpje over een 1 of andere E.T.
zaten best leuke stukjes in maar ook veel mindere,dus een voldoende haalt tie niet bij mij.
3,0
[permalink] geplaatst op 11 september 2011, 21:28 uurWel een geinig filmpje gebaseerd op
DEZE beruchte Alien autopsie opname.
Wat de makers van deze film doen is eigenlijk een verhaaltje om het uitkomen van de beelden van die oude autopsie heen breien en dat doen ze best leuk, met een fijn portie humor.
De film kijkt vrij vlot weg en de cast presteert ook naar behoren.
Vermakelijk. 3,0*
3,5
[permalink] geplaatst op 11 september 2011, 21:40 uurZeer leuke verzonnen verhaal wat dus gebaseerd is op een echte gebeurtenis.
Goed acteerwerk en soms leuke grappen.
3,5 ster
3,5
[permalink] geplaatst op 13 september 2011, 19:31 uurErg leuke film met de Engelse sfeer en humor waar ik zo gek op ben.
Het sterke punt vind ik dat het toch steeds net iets anders loopt dan je verwacht.
Ik denk trouwens dat de film niet ver van de waarheid af zit.
En Harry Dean Stanton
