The Lake House (2006)

1067 stemmen | gemiddelde 3,22

Verenigde Staten / Australië
Drama /
Romantiek105 minuten
geregisseerd door
Alejandro Agrestimet
Keanu Reeves,
Sandra Bullock en
Willeke van AmmelrooyAls Alex in 2004 een huis aan een meer koopt, vindt hij brieven in de brievenbus van de vorige eigenaresse, Kate Forster. Hij wil de brieven bij haar huidige adres afleveren, maar komt er dan achter dat het adres niet meer bestaat. Kate en Alex beginnen elkaar te schrijven en ontdekken tot hun grote schrik dat Alex in 2004 leeft en Kate in 2006. Ze proberen een manier te vinden om elkaar te ontmoeten, want de twee worden hopeloos verliefd op elkaar.
3,0
[permalink] geplaatst op 14 februari 2012, 22:40 uurKwijtrakende kluts.
Een aardig en redelijk luchtig blijvend romantisch drama. De kijker kan makkelijk halverwege de kluts kwijtraken omtrent enige zoek rakende logica, die schijnbaar inherent is aan het filmgegoochel met tijdslijnen. Toch biedt juist dit een originele invulling aan de romantische verwikkelingen tussen Bullock en Reeves. Met, extra leuk, Van Ammelrooy die moeders speelt. Het zoetige einde lijkt er echter met de haren bijgesleept om een ieder te pleasen. Iets wat niet per se nodig was geweest.
Goed.
3,5
[permalink] geplaatst op 29 maart 2012, 12:01 uurZDF (The Lake House, zondag 1 april, 15:25 uur)
4,0
[permalink] geplaatst op 18 mei 2012, 18:40 uurDe romcom die wat meer biedt dan alleen twee mensen die van elkaar houden en daar de hele tijd omheen draaien.
In deze film worden er ook 2 verschillende jaren aan gekoppeld en uiteindelijk zit er dan ook nog een verassende wending aan. Koppel er om het af te maken nog twee super acteurs aan en het is af. Ja, deze film kan mij zeker wel boeien.
4,0
[permalink] geplaatst op 24 mei 2012, 1:03 uurErg leuke film.
[permalink] geplaatst op 25 mei 2012, 19:13 uurVolkomen overbodige remake van Siworae (2000). Omdat ik het Zuidkoreaanse orgineel nog niet zo lang geleden gezien heb, heb ik deze film halverwege uit ergernis afgezet.