Snakes on a Plane (2006)

1483 stemmen | gemiddelde 2,61

Verenigde Staten / Duitsland / Canada
Thriller /
Actie105 minuten
geregisseerd door
David R. Ellis en
Lex Halabymet
Samuel L. Jackson,
Julianna Margulies en
Nathan PhillipsEen FBI-agent moet een kroongetuige in een zaak tegen een maffiabaas vervoeren per vliegtuig van Hawaï naar Los Angeles. Het probleem is echter dat diezelfde maffiabaas het vliegtuig heeft volgeladen met een verscheidenheid aan giftige slangen, die ook nog eens losgelaten worden.
3,0
[permalink] geplaatst op 31 juli 2011, 9:29 uurFilm kon me eigenlijk niet echt heel erg boeien. De film is niet heel slecht, maar wel middelmatig. Dus hij komt er nog mee weg met
3*
2,0
[permalink] geplaatst op 31 juli 2011, 13:46 uurongelofelijk slecht!
maar wel leuk hahahaha
5,0
[permalink] geplaatst op 1 augustus 2011, 17:27 uurBeste film ooit! voor altijd!
2,5
[permalink] geplaatst op 2 augustus 2011, 9:47 uurHerr Oxnard schreef:
Beste film ooit! voor altijd!
Hahahaha, maar ach ja, wel leuk inderdaad

3,0
[permalink] geplaatst op 5 augustus 2011, 17:11 uurIk heb me stukken beter vermaakt dan tijdens de eerste kijkbeurt in 2006. Misschien omdat ik het nu totaal niet serieus meer kon nemen en wist wat er ging gebeuren, vandaar dat ik nu best heb kunnen lachen.
De slangen zien niet uit, lijken zo uit een carnavalswinkel te zijn geplukt, maar het verhaal an sich is best oke. Je vraagt je af en toe af wat jij zou doen als je in het vliegtuig had gezeten, zou er niet aan moeten denken. (Doe ik maar ook niet, ga over een tijdje op vakantie en 't is best een lange vlucht...). Verschillende personages, wel allemaal vrij stereotyp, (twee kinders, dom blondje, arrogante neger, dikke vrouw, zeurende oude vent etc) maar toch is het boeiend genoeg om je aandacht er bij te houden.
Ik zie Samuel sowieso graag acteren, in serieuze of minder serieuze rollen weet hij toch altijd iets met me te doen. Charisma, I guess.
Ik kan wel zeggen dat ik de afgelopen jaren heb geleerd om (dit soort) films niet meer zo serieus te nemen en het vanuit een ander perspectief te zien. Vandaar van een onvoldoende naar een voldoende. Verdient 'ie wel.
2,0
[permalink] geplaatst op 7 augustus 2011, 0:48 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenPffffffft...
Snakes on a Plane. Hier kan niet veel goeds over verteld worden.
Minpunten:
1) De slangen zien er veel te nep uit.
2) De Pesonages zijn oppervlakkig.
3) Er wordt minstens 100 keer fuck gezegd.
4) Alles is veel te chaotisch
5) Cliché's:
Vliegtuig zakt terwijl hoofdpersoon het omhoog wil krijgen en net op het nippertje redden ze het toch. 
6) Stereotypes. Hierboven worden ze al opgesomd door ElineLoves.
7) Op het eind
Komt er o zo verassend nog een slang tevoorschijn die word neergeschoten door de held.
Pluspunten:
1) Humor: Ik heb toch een paar keren moeten lachen. (Of was het omdat hij gewoon lachwekkend slecht is??? Kan zijn.
2) Schrikelement: Ik ben 1 goed geschrokken. Heeft me wakker gemaakt toen ik het even moeilijk hat om wakker te blijven.
Conclusie: 2 pluspunten tegenover 7 minpunten = slechte film.
2*
[permalink] geplaatst op 8 augustus 2011, 10:37 uurOp de Amerikaanse tv is Jacksons fameuze oneliner veranderd naar: "I've had it with these monkey fighting snakes on this monday to friday plane!".
2,5
[permalink] geplaatst op 9 augustus 2011, 9:16 uurtja weet niet zo goed wat ik ervan moet vinden.
Ik miste in iedergeval een hele hoop spanning.
Nergens werd het echt spannend....
Het einde was zelfs slaapverwekkend

Jammer want volgens mij had het best aardig kunnen zijn
2,5*
3,5
[permalink] geplaatst op 24 december 2011, 0:52 uurEnough is enough, i've done with this motherfucking snakes on this motherfucking plane
Regiseur Ellis die de mensen op de lachspieren kon werken met Final Desination 2 en die ook nog een van mijn favoriete jeugdfilms De ongelovelijke reis: Verdwaald in San Francisco regiseerde en natuurlijk ook een gewone actiefilm Cellular, gaat weer eens terug in een horrorthema, en deze keer mogen het slangen zijn.... in een vliegtuig. Slaat toch nergens op eigenlijk die thema?
Najah, je moet gewoon iets leuks verzinnen en dat is het ook zeker: De jonge naive Sean is getuige van een moord en moet getuigen in LA en word onder hoede genomen door de grofgebekte Neville Flyn (weer heerlijk gespeeld door Samuel L Jackon). Die getuige zal de misdadiger levenslang laten krijgen, Dat laat hij niet zomaar toe, en inplaats van het vliegtuig te gijzelen, een bom te plaatsen, of de rest van de same old story doet hij nog iets veel leukers. Hij laat een kooi slangen op het vliegtuig plaatsen, heel heel heel veel slangen.
En zo mogen de wanhopige mensen en Flynn en Sean het gaan opnemen tegen deze beestjes. Wat toch ook gewoon aan een tal van hillarische gebeurtenissen levert die nergens op slaan en de film gewoon waanzinnig word. Ik moest ook continu in een deuk liggen om die 2 Rappers.
Nee, Snakes on a Plane is een erg leuk en maf feest.
3,5*
[permalink] geplaatst op 25 mei 2012, 21:29 uurIk vind dit een geweldige film. Hoe het allemaal in elkaar zit. Hoe kom je op het idee..
Het zou je ook maar eens gebeuren dit hé in het echt. Bij die gedachte krijg ik dan ook al snel kippenvel van angst.