134.887 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.575 berichten | 4.928.986 stemmen
 
locatie: Films » Deep Impact (1998) » Info

Deep Impact (1998)

 

 

Deep Impact (1998)
1385 stemmen | gemiddelde 2,80
mijn stem:
Verenigde Staten
Drama / Sciencefiction
120 minuten

geregisseerd door Mimi Leder
met Téa Leoni, Elijah Wood en Robert Duvall

De 14-jarige Leo Beiderman ontdekt bij stom toeval een nieuwe komeet. De ambitieuze journaliste Jenny Lerner krijgt er lucht van en ziet de primeur als een handig carrièrezetje, want, zo maakt de eerste zwarte president Tom Beck bekend: de mensheid heeft nog maar een paar maanden te gaan. Als noodoplossing wordt een gigantische onderaardse schuilkelder aangelegd waar één miljoen uitverkorenen de jarenlange winter die de komeetinslag zal veroorzaken, kunnen overleven. Voor plan B wordt astronaut Spurgeon Tanner uit zijn pensioen teruggehaald...
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 januari 2011, 19:36 uur
Hectometerpaal schreef:
De hele wereld samen? Gek genoeg zijn die rampen altijd in de buurt van Hollywood.


Daar werkt geloof ik een Roland Emmerich,dus zo gek is het niet.

Deep Impact is toch met die grote tsunami ofnie ?

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 januari 2011, 20:04 uur
Ja, omdat de komeet insloeg ergens in de Atlantische oceaan.

 

» Laagste prijs voor deze film op Blu-Ray

Deep Impact (€ 14,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Deep Impact (€ 15,49)
exclusief € 0,99 verzendkosten

Deep Impact (€ 15,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 januari 2011, 23:14 uur
Beter dan Armagedon, naar mijn mening. Vond ik al toen beide films uitkwamen. Even chauvinistisch maar met meer diepgang en gevoel.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 januari 2011, 16:28 uur
De landing op de komeet zag er B-film achtig uit. Nu al een behoorlijk verouderde film.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 januari 2011, 0:03 uur
tja de tijd staat niet stil, maar om dat nou als min punt te zien...

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 januari 2011, 1:14 uur
Slechte film.. geen andere woorden voor. Het feit dat de missie mislukt redt de film nog enigszins maar kan niet voorkomen dat de waardering hier en op IMDB naar mijn mening véél te hoog is.

Ja, deze film is eveneens zeer chauvinistisch net als Armageddon, maar deze film greep mij niet net zoals Armageddon. Ik vond het allemaal wat amateuristisch ogen, de verhaallijn totaal niet realistisch, de karakters en mensen reageren helemaal niet zoals ik denk dat het zou gaan in extreme situaties. Het was nu meer alsof 'het einde der tijden' een soort gameshow was.

Nee, ik vond dit niks: 2*

update: ik zit me regelmatig te ergeren bij deze film aan de 'natuurlijke' reacties van de acteurs en figuranten

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 februari 2011, 13:03 uur
Altijd al een goede film gevonden deze rampenfilm.
De special effects zijn tamelijk goed en ook de spanning is goed opgebouwd.
Ook over de vertolkingen ben ik best tevreden, van zowat de ganse cast.
Leuk was dat een van mijn favoriete actrices hier een kleine rol in vertolkt, Leelee Sobieski op jonge leeftijd.
Kortom: een goede film die ik met veel plezier eens terug heb bekeken.

 

Akron777
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 februari 2011, 11:21 uur
Zeker geen slechte film. Wellicht toch sterker dan die rampenfilms waar we het de afgelopen jaren mee moeten doen. Niet zo sterk overdreven en volgens mij goed mogelijk (ik ben overigens geen specialist in dit soort dingen). Ook een sterk einde, een film die ik eigenlijk nog eens moet zien. Morgan Freeman is ook altijd weer goed.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 mei 2011, 14:26 uur
Redelijke film , had hier meer van verwacht, te langdraderig.

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 mei 2011, 5:54 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
mierzoet Amerikaans drama.
het feit van de aanstormende komeet, de ruimtevaart-oplossing en de daarbij behorende technische/praktische gevolgen zijn allemaal onderdanig aan de dramatische aspecten. het is niet het soort rampenfilm die ijkt op de stoere en overdonderende sfx (de wel aanwezige grafische momenten zijn dan ook inderdaad niet best), maar gekozen heeft voor het effect van een dreigende ramp op de mensheid. op zich geen slecht uitgangspunt, zolang je geen Day After Tomorrow of 2012 of iets dergelijks verwacht.
helaas is het drama zo vreselijk cliche, dat je er nergens in mee wordt genomen. integendeel, je irriteert je scheel. de romance is aanwezig, de verstoorde ouder-kind relatie die weer geheeld wordt en een aantal helden die hun leven opofferen voor de mensheid (ik heb even getwijfeld of spoiler-tags nodig waren). de manier van de 'loting' sloeg ook nergens op, manieren om dat te omzeilen zijn legio (en 1 daarvan werd direct door een hoofdrolspeler toegepast) en alle 50-plussers leken zich er maar bij neer te leggen. natuurlijk zijn er dan wel wat beelden van boze mensen die aan een hek rammelen, maar in werkelijk zou de wereld platgelegd worden. ook lachwekkend was hoe de grote president ons in een officiele persconferentie uit ging leggen wat een komeet was, om dat later nog eens over te doen in de vorm van een lesje tsunami.
het aantal momenten dat ik lekker in deze film zat of een fijne scene zag zijn zodanig in de minderheid, dat ik er nu al niet meer op kan komen. een schouderklopje dan nog voor het in 1e instantie laten mislukken van de missie en voor maken van een rampenfilm, die niet gaat om de beelden maar om het verhaal.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 mei 2011, 18:46 uur
sterke film in zijn genre!

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 juli 2011, 10:11 uur
Nadeel van deze film is de missie zelf. In een zucht van wat zou t zijn, 10-15min is de missie gedaan, dat was in Armageddon veel beter uitgewerkt, ook vind de emoties van de mensen op aarde veel slechter weergegeven. De meeste lijkt het geen bal te interresseren en iedereen geeft spontaan zijn vrijkaartje naar overleven op ! Toch nog een goede film, vooral dankzij de ramp, een verrassing, want ik dacht dat het zou tegen gehouden worden net als Arm. maar ik had me hier niet goed op ingelezen. :D

 

movie-edje
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 september 2011, 10:29 uur
Deze film heeft mij letterlijk en figuurlijk mij wel erg geraakt!

vond het vele beter dan die Amerikaanse productie Armagedon.

heerlijke drama vermaak!

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 september 2011, 12:51 uur
dit is ook een Amerikaanse productie hoor... op en top zelfs!

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 september 2011, 16:54 uur
Haha, dat lijkt mij toch ook.

movie-edje schreef:
Deze film heeft mij letterlijk en figuurlijk mij wel erg geraakt!


En de film heeft je letterlijk geraakt? De hoes viel uit de boekenkast op je hoofd of zo?

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 september 2011, 9:13 uur
schram101 schreef:
Haha, dat lijkt mij toch ook.

movie-edje schreef:
(quote)


En de film heeft je letterlijk geraakt? De hoes viel uit de boekenkast op je hoofd of zo?


Vind ik leuk.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 oktober 2011, 0:25 uur
was deze film uit 1998?,.. jeeh, wat gaat de tijd snel...

krijgt ie toch 3 punten -

mede te danken aan de verhaallijn van de journaliste

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 november 2011, 1:02 uur
nu aan de gang op de beeb.
Voor die tijd waren dit wel zeer "realistische"effecten waar je de hele film op moest wachten.
De trailer focust alleen op dat moment.

Vind Morgan Freemann helemaal niet een van de betere acteurs in de film, het zou eerder realistisch zijn dat een president ook als een gebroken man zo'n aankondiging moet doen ipv alsof het om een postbus 51 melding gaat. Het hele gegeven wordt heel zwak uitgewerkt maar dat is meer de makke dat dit gewoon een blockbuster is waar geen tijd voor emotionele diepte is.
Geen enkel personage roept medeleven op

 

movie-edje
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 november 2011, 12:56 uur
flaphead schreef:
dit is ook een Amerikaanse productie hoor... op en top zelfs!



maar niet zo erg als Armageddon!

Wat is die film slecht zeg!

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 november 2011, 22:50 uur
Deze kwam tegelijk uit met het "grotere" spectaculaire Armagedon....

Wat verhaal betreft is deze "mooier" uitgewerkt....het acteerwerk is ook in orde (Téa Leoni is overtuigend als journaliste en Morgan Freeman is ook goed als president.).

De special effects zijn redelijk en komen goed over....

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 maart 2012, 16:22 uur
Armageddon is een aktieknaller met willis in de hoofdrol.
Deep Inpact heeft toch meer inhoud en drama. Deze film heeft meer kracht, en een Spielberg sausje.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 april 2012, 13:22 uur
Fantastische film. Ik ben een fan van dit genre. Kon mij dus ook weer vermaken. Of heeft het iets met nostalgie te maken, want dit was ook weer een van de films die ik als kind meermaals bekeken heb.