134.886 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.397 berichten | 4.928.726 stemmen
 

To Catch a Killer (1992)

 

 

To Catch a Killer (1992)
47 stemmen | gemiddelde 3,75
mijn stem:
12 jaar angstCanada / Verenigde Staten
Misdaad / Thriller
360 minuten (miniserie, 2 delen)

geregisseerd door Eric Till
met Brian Dennehy, Michael Riley en Margot Kidder

Gebaseerd op het waargebeurde verhaal van seriemoordenaar John Wayne Gacy. Aan de ene kant was hij de goede vriend, een behulpzame buurman, had hij een groot talent tot vermaken en was hij een gerespecteerd zakenman, aan de andere kant de brute moordenaar en verkrachter van 30 jonge jongens. Het portret van een man met twee totaal verschillende persoonlijkheden.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 januari 2005, 21:30 uur
Ik vind dit echt zo'n mooie film, Brian Dennehy vind ik sowieso een natuurtalent, ik heb ''to catch a killer'' al een paar keer gezien maar toch zou ik hem graag op dvd willen hebben. Weet iemand waar ik die kan kopen, wel graag met Nederlandse ondertiteling.
Bij voorbaat dank.
Groetjes,
Kiki

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 januari 2005, 14:55 uur
Zeer sterke TV-film, lange zit maar vele malen beter dan de film 'Gacy/The Crawl Space'. Toevallig bij de videokring tegengekomen (VHS met ondertitels). Ook verkleed als Pogo blijft Dennehy overtuigen. Bloedstollend als je de geschiedenis erachter kent..

4,5 sterren

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 februari 2005, 18:05 uur
To Catch A Killer :


Brian Dennehy speelt een fantastische rol als psychopaat
John Wayne Gacy.
De Rest van de Cast doen het ook geweldig.
Het verhaal is heel goed vertoont en de gebeurtenissen zijn
goed uitgebeeld.
Je kan deze film eigenlijk wel vergelijken met de film
The Deliberate Stranger,alleen gaat deze over Ted Bundy,
Deze film is ook een mini-serie.

Ik geef deze film we een 4

Stefano

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 juni 2005, 23:22 uur
Ik geef een 3,5 had gehoopt dat Gacy meer in actie tezien. Zoals in de film GACY, verder was het een erg goede film.

 

Caligula
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 november 2005, 14:22 uur
Voor mensen die het verhaal eens willen lezen : klik hier of hier

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 juni 2011, 9:49 uur
De flim Gacy schijnt een stuk minder te zijn over de moordenaar John Wayne Gacy. Ik ken beiden films niet, maar las vandaag toevallig over een Amerikaanse parlementslid dat ze een verwarring maakte met de western John Wayne in een verkeerde stad. In de stad waar zij sprak had je die andere John Wayne (Gacy). Het Wiki verhaal is indrukwekkend, wat een leven. De film of deze serie die een stuk beter is heb ik nog niet gezien.

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 september 2011, 16:45 uur
Topfilm waarin Dennehy weer één van z'n glansrollen wegzet, zulk soort rollen is 'm werkelijk op het lijf geschreven.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 april 2012, 19:38 uur
wat een vervelende film.