134.886 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.309 berichten | 4.928.654 stemmen
 
locatie: Films » Veer-Zaara (2004) » Info

Veer-Zaara (2004)

 

 

Veer-Zaara (2004)
76 stemmen | gemiddelde 4,03
mijn stem:
India
Drama / Muziek
208 minuten

geregisseerd door Yash Chopra
met Shahrukh Khan, Rani Mukherjee en Preity Zinta

Veer Pratap Singh is een van de beste piloten van de Indiase luchtmacht en voert regelmatig gevaarlijke reddingsacties uit. Tijdens een van zijn missies maakt hij kennis met de knappe Zaara, de dochter van een invloedrijke politicus. Zaara is een brave meid en was altijd van plan om te trouwen met de man die haar vader voor haar zal kiezen, maar nu ze Veer heeft leren kennen, denkt ze daar ineens heel anders over...

Deze film staat op nummer 8 in de tip 250
» volledige tip 250

 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 juli 2005, 14:04 uur
De film lijkt in het begin heel erg op diwale dulhania la jayenge, maar door de film heen wordt de film toch erg interresant. Goed acteerwerk overiges, en erg leuke liedjes! * 4/5

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 januari 2006, 4:08 uur
liedjes zijn erg mooi inderdaad en de sfeer is ook erg goed. toch mist deze film een beetje een verhaal.

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 juli 2006, 23:10 uur
Een zeer goede film, erg kleurrijk, mooie sfeer, goed geacteerd, hele mooie liedjes en een happy end.. wat willen we nog meer? ^O^

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 augustus 2006, 16:17 uur
deze film is zeer goede film liedjes zijn erg mooi erg kleurrijk mooie sfeer DEZE MOET JE ZIEN echt een toppper moet je met je vriendin of zo kijken

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 juli 2007, 9:18 uur
Een prachtige film.
mijn ogen zaten vol met tranen.
Erg goede sfeer.

Heel goed geacteerd door Preity zinta en Sharuk khan.
Heb hem samen met mijn moeder gezien.
We vonden hem allebei prachtig.

Daarom staat hij ook in mijn top 10 op nummer 1
Ook erg origineel

een 5.0 voor dit prachtige verhaal

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 juli 2007, 18:21 uur
Héél mooi verhaal.
Super goed geacteerd (met name Shahrukh Khan, Rani Mukherjee en Preity Zinta).
Mooie liedjes.

Tsja, ik vond de film echt super! :)

5*

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 augustus 2007, 10:44 uur
Ik zat niet op het puntje van me stoel, maar hij is best te doen.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 oktober 2007, 5:31 uur
Zelden zoiets zoetsappigs voorgeschoteld gekregen, mijn tanden doen er nog pijn van :) "Over the top", dat is nog een understatement, zoetsappiger dan dit lijkt me onmogelijk.

Het grootstse minpunt vond ik echter het acteerwerk, wat zelfs in de gemiddelde Nederlandse soaps nog van een stuk hoger niveau is en af en toe zo slecht is dat het zelfs grappig wordt.

Afgezien van de enorme zoetsappigheid en zeer matige acteerprestaties is Veer-Zeera echter een ware lust voor het oog. Prachtige cinematografie, heerlijke beelden en vooral prachtige kleuren doen je al snel de matige acteerprestaties en het TE gelikte verhaal vergeten ...

Veer-Zera is echt een bijzondere film. De heerlijke kleuren en vrolijke muziek nemen je mee naar een heerlijk warme, sprookjesachtige wereld.

Ik twijfel tussen 3 en 3.5 * Voorlopig kies ik voor 3, mocht het zo zijn dat deze film me nog lang bijblijft (en op de een of andere manier heb ik wel dat gevoel), dan volgt een verhoging naar 3.5.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 juli 2008, 15:22 uur
YuLaw16 schreef:
De film lijkt in het begin heel erg op diwale dulhania la jayenge, maar door de film heen wordt de film toch erg interresant. Goed acteerwerk overiges, en erg leuke liedjes! * 4/5


Precies, dat was ook mijn eerste reactie. Mooi dan een Hindoestaan een Pakistaan zijn land laat zien. Een aantal erg mooie scene's. Vond het een ontroerende film. Einde was iets over the top..maar ik kreeg wel tranen in mijn ogen.

4*, mooie sfeer vooral.

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 januari 2009, 0:27 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Ik ben ook vol lof! Een film vol met prachtige beelden, mooie landschappen, mooie kleding, mooie gebouwen. Ook de teksten van de liedjes waren mooi.
Zaara heeft een vreemde (lees: lelijke) stem, maar die zingt gelukkig niet zo veel. ShahRukh Khan (Veer) acteerde niet altijd even goed, vooral niet als hij samen met zijn advocate is.
Af en toe begonnen de liedjes een beetje bollywoodtruttig te klinken, maar dan gebeurde er weer iets, waar prachtige, en supermooie muziek bijpaste, bijvoorbeeld toen Veer en Zaara op het station aankomen en ze daar Zaara's verloofde zien aankomen lopen .
Naar mijn mening duurde het einde iets te lang. Drie uur lang heb ik ademloos zitten kijken, maar aan het einde raakte de film me een beetje kwijt.

Toch 4,5* voor deze film. Dit is een prachtige verhaal over liefde die wordt geillustreerd door schitterende beelden en muziek.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 februari 2009, 21:06 uur
Prachtig film!! (Y)!

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 januari 2010, 16:17 uur
zeker een mooie film :)

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 mei 2010, 22:45 uur
Wat een verhaal zeg!!! Vond deze echt supermooi!!! Echt een aanrader mensen

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 december 2010, 22:05 uur
Verhaal was goed in elkaar gezet en dat met de bijna constant aanwezige, vaak nauwelijks verholen, vijandigheid tussen India en Pakistan, al daterend vanaf de onafhankelijkheid in 1947.
Zoals je kunt zien: ondanks de verschillen in geloof, vaak ook taak (Hindi - Urdu) en nationaliteit is weinig verschil in gebruiken te zien, onder andere bij de huwelijksplechtigheid (in rood).
De tekst die Veer tot besluit in de rechtzaal uitspreekt is prachtig, alleen door hem met voor mijn gevoel te veel pathos uitgesproken.

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 februari 2011, 22:53 uur
Westsider13 schreef:
Wat een verhaal zeg!!! Vond deze echt supermooi!!! Echt een aanrader mensen


ja inderdaad, echt een klassieker, heb er echt bij gehuild, zo emotioneel

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 maart 2012, 18:48 uur
Ik raad jullie de film Black uit 2005 aan is een Legendarische film.