Pooh's Heffalump Movie (2005)
Alternatieve titel: Poeh's Lollifanten Film

148 stemmen | gemiddelde 3,17
Verenigde Staten
Animatie /
Familie68 minuten
geregisseerd door
Frank Nissenmet de stemmen van
Brenda Blethyn,
Jim Cummings en
Ken SansomIn het woud van Pooh, Piglet, Tigger en Roo gebeuren rare dingen. Pooh denkt te begrijpen wat er aan de hand is. Er lopen aparte wezentjes rond: de Heffalumps. Niemand weet of zij kwaad in de zin hebben of dat ze juist heel lief zijn.
[permalink] geplaatst op 28 februari 2005, 19:06 uurDeze film zal het flink te voorduren krijgen; dat wil zeggen: sommige Pooh fans zullen de film misschien niet op prijs stellen. Simpel weg omdat Disney meer aan geld denkt dan aan iets anders en omdat dit "geheel nieuwe" verhaal niet echt veel inhoud. Volgens de Disney-site is het wel degelijk een idee van A.A. Milner geweest om een nieuw vriendje toe te voegen, maar erg veel vertrouwen moet je er niet in hebben.
Zo was de vaste cast van het Honderdbunderbos altijd geliefd bij iedereen (of in elk geval bij vele) en een nieuw figuur kan het hele sentiment van de oude vertrouwde Pooh, Teigetje, Konijn en de rest volledig verstoren. Wat dit bovenstaande verhaal nou te betekenen heeft: ik heb vertrouwen dat kinderen het géwéldig gaan vinden, maar verwacht er als oudere niet te veel van.....
[permalink] geplaatst op 2 april 2005, 13:48 uur24 Mei 2005 verkrijgbaar op DVD
[permalink] geplaatst op 4 april 2005, 19:53 uurIk weet niet waar je de informatie vandaan hebt, maar in het orginele boek van Winnie the Pooh wordt in hoofdstuk 5 uitgebreid verteld over Heffalumps. Deze wezens zijn dus authentiek.
Heel hoofdstuk 5 gaat over deze wezens.
Dus eerst controleren voordat je dit soort uitspraken doet.
afz. een ECHTE Pooh fan.
[permalink] geplaatst op 1 mei 2005, 23:07 uurMijn dochter moest een traantje wegpinken bij deze film omdat hij op een gegeven moment best zielig is, dat arme lollifantje.
Leuke tekenfilm. 3.5*
4,0
[permalink] geplaatst op 8 mei 2005, 17:48 uurZelfs ik moest een traantje wegpikken bij deze film

Hij is best zielig en sleept je mee. Verder is hij natuurlijk best blij

4*
4,0
[permalink] geplaatst op 15 mei 2005, 13:59 uurLeuke en idd op zijn tijd een ontroerende tekenfilm. 3 sterren + een extra * van de kleine die is er helemaal gek van.
5,0
[permalink] geplaatst op 26 juli 2005, 15:00 uurkan niet genoeg krijgen van winnie de poeh
3,0
[permalink] geplaatst op 12 augustus 2005, 12:48 uurEen lieflijk en vermakelijk tekenfilmpje.

3*
[permalink] geplaatst op 12 augustus 2005, 13:28 uurdirkplug schreef:
Ik weet niet waar je de informatie vandaan hebt, maar in het orginele boek van Winnie the Pooh wordt in hoofdstuk 5 uitgebreid verteld over Heffalumps. Deze wezens zijn dus authentiek.
Heel hoofdstuk 5 gaat over deze wezens.
Dus eerst controleren voordat je dit soort uitspraken doet.
afz. een ECHTE Pooh fan.
zoiets kon ik me ook herinneren.
3,0
[permalink] geplaatst op 16 augustus 2005, 1:01 uurKids vinden het geweldig, zelf vind ik de schaterlach van de lollifant (NL audio) erg aanstekelijk. 3 *
[permalink] geplaatst op 17 augustus 2005, 14:52 uurIk heb er toevallig maandag een stukje van gezien bij het oppassen op het zoontje van mijn beste vriendin en dat heeft erin geresulteerd dat ik hem nou ook wil hebben

. Wat ik gezien heb (liedje dat Kanga zong voor Roe) was erg mooi, qua tekeningen.
4,0
[permalink] geplaatst op 1 oktober 2005, 8:11 uurHartstikke leuke film. Mijn zoontje krijgt er geen genoeg van. En ik stiekum ook niet. Mooie tekeningen, en hele mooie liedjes! Een aanrader!
[permalink] geplaatst op 15 oktober 2005, 22:33 uurIk heb hem nu een stukje in het Nederlands gezien en hij viel me toch wel wat tegen. Wel erg leuk om te zien, maar het boeit me weinig. De animatie is wel prachtig (en Poeh achtig). Maar Roe is gewoon niet het personage waar ik op zit te wachten (ookal vond ik dat hij in de tv-serie een grote rol zou moeten krijgen). Ik wil gewoon de lieve, oude, gekke, malle beer.
[permalink] geplaatst op 17 oktober 2005, 9:18 uurMooie film en soms een beetje zielig. Dochter was er helemaal gek van. 4*
*Chrissie*
[permalink] geplaatst op 23 oktober 2005, 16:04 uurik heb heb net gekeken en ik vond hem echt heel schattig. Lekker kinderachtig maar maakt niet uit. Het is alleen wel een hele korte film (50 min). Maar zeker een aanrader..
3,5
[permalink] geplaatst op 8 januari 2006, 11:05 uurEén van de betere Poeh-vervolgen. Hier en daar ontroerend, vooral als het lollifantje op zoek is naar zijn moeder. Verder leuke liedjes en muziek. Mijn kinderen van bijna 3 en ruim 5 konden er in ieder geval geen genoeg van krijgen. 3,5*
5,0
[permalink] geplaatst op 20 oktober 2006, 13:34 uurhele leuke film
m'n zoontje is er helemaal weg van
en lolli is zo schattig
5.0
4,0
[permalink] geplaatst op 7 februari 2007, 23:28 uurVrolijke en ontroerende film! En inderdaad de schaterlach van de Lolliefant is erg aanstekelijk!
4,0*
2,0
[permalink] geplaatst op 4 mei 2007, 0:52 uurLeuk voor als je jonge kinderen hebt, maar nou niet bepaald de geweldige Disney's zoals we ze gewend zijn zodat ook volwassenen geboeid zitten te kijken. 2*
3,5
[permalink] geplaatst op 29 december 2007, 17:23 uurIk zou bij God niet weten waarom maar ik vind deze Poeh-Film de beste van ze allemaal, De Lollifant heeft een érg Leuke rol in de Film en het Verhaal is ook nog wel redelijk Goed.
3.5*
3,0
[permalink] geplaatst op 15 maart 2008, 20:50 uureh... WTF. ik vind deze nog aardig leuk ook :S :S

aardig vermaakt...
3***
3,0
[permalink] geplaatst op 16 maart 2008, 1:45 uurErg lief filmpje. Net zoals de andere Pooh films die ik heb gezien. Erg leuk getekend en tja... gewoon schattig!
3*
4,0
[permalink] geplaatst op 29 juni 2008, 13:45 uurLeuke film.
Lumpy ziet er echt schattig uit!

4,0
[permalink] geplaatst op 9 november 2008, 20:23 uurOohh.. Wat heb ik zitten janken... :$
3,0
[permalink] geplaatst op 15 februari 2009, 19:15 uurGeweldige film! Zeker voor de kleinere kinderen (en de volwassen die mee moeten kijken

). Heerlijk hoe de verhalen in het bos van Pooh worden 'aangedikt' door zijn inwoners, en uiteindelijk blijkjt dat je er niet bang voor hoeft te zijn. Mooie opsteker voor de kinderen!
3*
[permalink] geplaatst op 18 januari 2010, 18:04 uurbest aadig filmpie
4,5
[permalink] geplaatst op 21 april 2010, 12:25 uurI want my mommy...
Moeilijk te raden waarom er bij het horen van deze quote tranen kwamen. Ik ben niet zo'n leuk mens als ik zou moeten zijn, heb m'n fouten gemaakt, ook waar het mama betrof. Spijt daarvan heb ik zeker, dingen die ik gezegd (en gedaan) heb kunnen en konden niet door de beugel. Dat zie ik nu, jaren nadat ze op dit moment onbereikbaar is, in. Te laat, natuurlijk. En daarom komen moeder-kind relaties, dubbel en dwars aan, en hard ook. Hoe eenvoudig ook in beeld gebracht.
Ik vergeet het kind dat ergens binnen in me zit, niet, al word ik 99 jaar. Kinderen hebben de wereld, ze betreden de wereld eenvoudig. Ik houd van kinderen, hun belevingswereld. Wat ze voelen, ervaren. Ze gaan makkelijker om met dingen als ziekte en pijn, kunnen het makkelijker relativeren dan volwassenen.
Okay, mooie film, zoals ik al schreef, hoe oud je ook bent, het vertederd, laat je met een mooi, goed gevoel achter. Ik genoot van het simpele, eenvoudige, mooie, schattige en lieve, verhaal. Gauw op zoek naar meer Poeh films

.
3,0
[permalink] geplaatst op 1 september 2010, 22:39 uurVroeger vond ik deze films iets beter dan nu. Kindere zullen deze films zeker goed vinden. Verhaal was goed. Goede Disney film.
2,0
[permalink] geplaatst op 6 augustus 2011, 16:02 uurToch wel jammer die liedjes.
Altijd als een stukje tekst overloopt in een liedje loopt het bloed toch wel een beetje onder mijn nagels vandaan. Gelukkig zijn de liedjes hier niet zo vervelend en langdradig als bij andere disneyfilms, maar leuk is anders.
Het concept is goed, en de uitwerking ook wel, tot de helft van de film dan. Het begin is fris, grappig en bovenal lekker vlot. Maar weinig kinder(/disney)films kunnen dat de hele film volhouden, en dat is toch altijd wel jammer. De tweede helft is dan ook duidelijk een pak minder. Schattig blijft het wel, vermakelijk niet...
Animatie is oké. Vond de achtergronden van het bos vaak mooi geschilderd, maar de dieren zelf waren te 'ge-upgrade'. Disney is eigenlijk nooit echt mijn favoriet geweest realiseerde ik me tijdens deze film.
Gelukkig blijven de (meeste) personages na al die jaren wel leuk, en het eerste halfuurtje was dus goed genoeg. Jammer dus van de liedjes en de tweede helft die toch net iets te saai en bovenal zoetsappig blijft.
* 2,0
2,5
[permalink] geplaatst op 4 september 2011, 12:38 uurSchattig.
De Heffalump is een leuke toevoeging, wel jammer dat daardoor Roo vooral in de picture komt en het duo Pooh/Piglet weinig aandacht krijgt. Op Eeyore moet je in deze film al helemaal niet rekenen.
Verder een gewone gemiddelde Pooh film, die enkel naar het einde toe wat minder interessant werd. Iets teveel zogenaamd zielige stukjes die niet al te goed werken. Sowieso zijn de simpele, luchtige feel-good verhaaltjes veel beter geschikt voor deze films.
Opvallend trouwens dat er nogal wat Japanse teams achter de recente Pooh films zitten. Dacht dat Disney toch vooral alles inhouse deed, maar blijkbaar hebben ze aardig wat werk voor deze film uitbesteed.
2.5*