Ercole e la Regina di Lidia (1959)
Alternatieve titels: Hercules Unchained, Hércules y la Reina de Lidia, Hercule et la Reine de Lydie

17 stemmen | gemiddelde 2,47
Italië / Frankrijk / Spanje
Avontuur /
Fantasy105 minuten
geregisseerd door
Pietro Franciscimet
Steve Reeves,
Sylva Koscina en
Sylvia LopezOnderweg naar Thebes voor een belangrijke missie, drinkt Hercules van een magische bron en verliest zijn geheugen. Door koningin Omphale van Lydia wordt hij in de genotstuinen gehouden, en het is aan Ulysses om te proberen Hercules zijn geheugen terug te bezorgen.
2,0
[permalink] geplaatst op 19 december 2006, 18:47 uurGenietbaar maar van bordkarton en knullig spektakel.
2,0
[permalink] geplaatst op 19 november 2007, 22:18 uurHer en der nog best wel groots opgezet, maar hoogstaand is anders. 2*
1,5
[permalink] geplaatst op 2 augustus 2008, 17:48 uurQua sets, kostuums en aankleding zag het er nog wel goed uit, helaas liep het onsamenhangende verhaaltje daarmee niet in de pas. De fraaie Lopez die we zien als koningin Omphale zou later dat jaar sterven aan leukemie.
1,5*.