132.207 gebruikers | 83.237 films | 30.189 regisseurs | 3.421.798 berichten | 4.775.478 stemmen
 
locatie: Films » The Woodsman (2004) » Info

The Woodsman (2004)

 

 

Woodsman, The (2004)
599 stemmen | gemiddelde 3,46
mijn stem:
16 jaar geweld grof taalgebruikVerenigde Staten
Drama
87 minuten

geregisseerd door Nicole Kassell
met Kevin Bacon, Kyra Sedgwick en Mos Def

Na 12 jaar in de gevangenis te hebben gezeten, keert Walter (Kevin Bacon) terug naar huis. Hij vindt werk in een houtzagerij maar krijgt al snel af te rekenen met de demonen uit zijn verleden. Want hoewel hij zich onberispelijk gedraagt, wordt hij voortdurend in de gaten gehouden door de secretaresse Mary Kay en politie-inspecteur Lucas. De enige die hem troost biedt en die hem niet veroordeelt omwille van zijn verleden is Vicki (Kyra Sedgwick). Maar één enkele misstap is voldoende om alles te verliezen.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 31 december 2006, 23:44 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Aangrijpend verhaal dat bijzonder goed is verfilmd.
Kevin Bacon is schitterend in zijn rol als ex-pedofiel, en daarmee weet U ongeveer waarover dit verhaal gaat.
Het fantastische aan het verhaal is dat hij weer tot een normaal leven kan overschakelen na het aanhoren van het verhaal van een 11-jarige meisje, dat hij aanvankelijk als slachtoffer had uitgekozen.
Prima film dus, maar wat traag, al draagt dat wel bij tot het verhaal.
Ook Kyra Sedgwick haar rol is het vermelden waard, ook zij speelt een mooie rol.
Een aanrader !!

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 januari 2007, 12:29 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Goed

Lastig onderwerp natuurlijk. Kassell wil geen cliche monster neerzetten, maar ook niet doen alsof hij een onbegrepen man is. Zoals StarBrightBoy al schreef; een man die vecht tegen zijn demonen en 1 ronde wint
De film ziet er goed uit. Paar erg fijne shots. Had op een bepaalde manier wel wat weg van Hard Candy, hoewel ook weer totaal anders. Dit is ook wel en beetje de serieuze versie van Hard Candy. Waar dat een zeer fijn kat en muis spel was. Is dit een film die het onderwerp subtieler behandeld. Beide hebben bestaansrecht naar mijn mening.

Beste scene was die in het park tussen Walter en Robin. Ijzersterk. Prachtig gespeelt door Bacon.

4 sterren.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 april 2007, 14:13 uur
Vanwaar al dat italic-gebruik?
(met name 'beste scene')

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 april 2007, 22:46 uur
Intiem en sober vertelde lijdensweg die voor het centrale personage geen einde lijkt te kennen.
Niet iedereen is zomaar slecht en dat gevoel brengt een meesterlijk acterende Bacon op diep indringende wijze over op de kijker. Wanneer krijgt deze man eindelijk de appreciatie die hij verdient...

Debuterend regisseuse Kassell observeert knap en doet iets waar velen zelden goed in slagen: een liefdesscene efficient in beeld brengen; dat belooft alvast voor de toekomst.

Bovendien kan 'The Woodsman' buigen over een emotioneel krachtige soundtrack, die zich net als de film op een uitermate onderhoudende en rustige manier opbouwt.

3.5*

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 april 2007, 19:41 uur
Mooie film. Vreemd dat deze film (naar mijn weten, althans) geen discussie deed oplaaien dat de film sympathie voor pedofielen op zou wekken, zoals Der Untergang sympathie voor Hitler zou verspreiden.

Kevin Bacon speelt een mooie rol als Walter en het script toont ons een verhaal vol onbegrip en vooroordelen, af en toe iets te geforceerd, helaas.

Maar zeker een mooie film.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 mei 2007, 22:02 uur
wat een trage shit film

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 mei 2007, 22:05 uur
De_Hollander schreef:
wat een trage shit film
helemaal mee eens.
Zit geen spanning of niks in, verhaal is erg dun.
Het lijkt wel of men begrip voor pedo's moet hebben of zo in de film.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 juni 2007, 16:32 uur
Prima acteerwerk wordt verstoord door flauwe symboliek in een nogal ongeloofwaardig verhaal. Vooral zo'n rood kapje jasje net als in hard candy is echt te flauw. Sommige zeer a-realistische gebeurtenissen doen ook je wenkbrauwen fronsen. net aan 2.5 voor hero Kevin Bacon.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 juni 2007, 12:44 uur
mikey schreef:
a-realistische gebeurtenissen
En dat voor een film dat 'neo realistisch' schijnt te zijn.

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 december 2007, 10:48 uur
Sterke film , ik ben er wel een paar uurtjes van aangeslagen geweest en dan is pedofilie nou niet bepaald mijn kopje thee.
Bacon laat zien dat hij echt wel wat kan nu hij ook wat ouder is geworden,kreeg oprecht medelijden met hem toen hij zo afgezeken werd door die rechercheur, ik dacht ...ja gvd je kan ook geen kant op als je zo een zielige voorkeur hebt,maar daarintegen zie ik ook wel in dat jedit soort personen niet hun (schadelijke) lusten kunt laten botvieren.een naar je keel grijpende film!

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 december 2007, 9:56 uur
Ze gaan wel vooruit daar in Hollywood. Sinds Brokeback Mountain is homoseksualiteit bespreekbaar gemaakt bij het grote publiek en dat is nog maar twee jaar geleden. Nu volgen dus al voorzichtige pogingen om ook pedoseksualiteit bespreekbaar te maken, zonder er gelijk een 'Freddy Krueger' sfeertje om te hangen. Was er een paar jaar geleden Happyness, dat 1 pedo karakter kende, The Woodsman beslaat zelfs een hele film. Chapeau voor deze poging, maar in het vervolg graag iets boeiender, want dit was wel vrij saai. 3***

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 december 2007, 10:40 uur
Eindelijk weer een film waarin de mens centraal staat,ik heb niet het idee dat hier pedoseksualiteit bespreekbaar maar pedofilie bespreekbaar gemaakt wordt,dit is denk ik een wezelijk verschil
Het is niet mijn ding,maar deze film zet tot denken na,dat is volgens mij het idee geweest van Nicole Kassell en dat is haar uitstekend gelukt
Er wordt prima gespeeld in deze film met een aantal zeer aangrijpende scenes,casting zit prima in elkaar
Van mij 4.5 ster

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 februari 2008, 11:30 uur
Mooie film eigenlijk. Alles valt wel alà hollywood convenient in elkaar uiteindelijk, maar toch een mooie sfeer en sterk acteerwerk van Bacon.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 maart 2008, 18:59 uur
Er zijn niet veel vrouwelijk regisseurs en als ze er al zijn heb je er geen besef van. Nicole Kassell debuut is gedurfd en ze pakt meteen een zeer lastig onderwerp om te verfilmen. Kevin Bacon speelt een pedofiel die zijn verleden probeert te vergeten. Maar nadat hij na 12 jaar eindelijk vrij komt uit de gevangenis en terecht komt in een appartement nog geen 100 meter van een basisschool zorgt dat voor de nodige kwetsingen. Deze lijdensweg wordt tentoongesteld door het acteerwerk van Bacon. Die erin slaagt geen sympathie of haatgevoelens voor hem te krijgen. Want probeert Nicole Kassell wel sympathie op te wekken? Volgens mij laat ze juist zien doormiddel van een karakterstudie dat het leven van een pedofiel onverdraaglijk is. Ze probeert pedofilie bespreekbaar te maken door de pedofiel centraal te laten staan. Dus een krachtige film die ik nog zeker een aantal dagen laat bezinken.

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 mei 2008, 15:07 uur
Wat is Kevin Bacon toch een fantastische acteur!!
Erg gevoelige en goede film. Alleen trok ik wel een raar gezicht toen de aftiteling kwam (had het nog zeker niet verwacht namelijk)

4,5*

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 juli 2008, 23:56 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Kevin Bacon speelt hier een fantastische rol!
Eigenlijk is het meeste al gezegd door velen hier. Ik vond vooral dat deze film de spanning erin hield. Mooiste moment vind ik als Walter omdraait en toch weer een meisje wilt pakken, maar dat hij daarna te zien krijgt wat het doet met een kind. (Robin) Vind het wel jammer dat hij haar niet geholpen heeft. In de zin van vertel het aan je moeder etc. Verder een zeer aangrijpend verhaal. Dit is de realiteit voor pedofielen. Ik snap het enigsinds wel, want ik zou zelf ook nooit sympathie voor een pedofiel kunnen hebben. Ik denk ook dat het door Kevin Bacon komt dat wij meer sympathie voelen voor de hoofdpersonage. Als bijv. Robbert Knepper de hoofdrol speelde dan zou het heel wat minder gaan.
In de film had ik enigsinds medeleiden voor de mensen die zo door het leven moeten gaan. Maar in de realiteit zou ik nog altijd hun nek breken als ik de kans zou krijgen.

Aangrijpende film!
4,5*

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 september 2008, 14:00 uur
Zeer sterk begin, puike acteerprestaties van Kyra en vooral Kevin Bacon. Zowieso al een favoriete acteur van mij.

Het onderwerp mag geen taboe zijn bij deze film, vooral omdat je ziet hoe een pedofiel normaal wil worden en graag weer in de maatschappij wil integreren.
Vreemd dat je dan ook meer begrip krijgt voor die andere pedo, al zit die duidelijk nog in een andere fase, en dat is niet de meest gezonde fase. Maar ook bij die andere pedo''s zit een verhaal achter die je meestal nooit te weten komt.
Moet je hem de schuld geven of juist zijn ouders? En zijn die ouders daarom schuldig? Of hebben die iets opgelopen bij hun ouders? etc. etc.

De daden zijn natuurlijk niet goed te praten, maar het meest urgente is, hoe kan dit verholpen worden en is er genoeg slagingskans?
In de film wordt verteld van niet. Maar is dat ook zo?
Hoeveel pedo's zitten in die fase van K.Bacon en komen er toch nog enigszins goed uit? Ik kan me voorstellen dat als het wel lukt, het nog steeds verzwegen wordt. Je kan dan wel terug in de maatschappij komen, maar is het wel verstandig om dit te melden bij instanties en op je werk? Denk het niet. Ook hier kun je dan beter zwijgen als het op eigen houtje lukt.

Sterke film maar weinig hoogtepunten, maar kan wel begrijpen dat dat niet de bedoeling was.
Sterke soundtrack, subtiele ambient en soundscapes.
En dan plots een wel hele vreemde aftitelsong, totaal ongepast en snel weggezapt! Ach ja, heeft de regisseur ook weer wat bijgeleerd. Ik mag aannemen dat hij daar meer kritiek op heeft gehad.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 oktober 2008, 17:08 uur
Uitstekende film. Ik had hoge verwachttingen en die hebben stand gehouden! Wat op zich al een hele prestatie is.

Het acteren is goed tot schitterend en het verhaal is op een goeie en sobere manier verteld met af en toe toch wel erg knappe shots.

Maar na de film heb ik persoonlijk nog steeds een afkeer tegenover zo'n personen met zo'n verleden. Een vervroegde vrijlating is voor mij dan minder taboe geworden, als je ziet hoeveel emotionele pijn en vernedering ze moetten doorstaan in het dagelijkse leven. Na zijn 12 jarig luxeleventje in de gevangenis kan hij nu pas echt beginnen afzien!

Als je the machinist een goeie film vond, ga je deze ook zeker ijzersterk vinden

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 oktober 2008, 20:47 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Goede film. Ondanks het feit dat het verhaal van een ex gedetineerde die terugkeerd in de maatschappij onorgineel is. In mijn optiek toch wel een open einde, gezien we nooit zullen weten of Walter nu wel of niet opnieuw capabel is tot pedofilie. Verder leuk om Mos Def eens te zien acteren, jammer dat hij zo'n geniepig personage vertolkt.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 januari 2009, 21:20 uur
Zeer boeiende tegenstelling: Natuurlijk hoop je als kijker het met hoofdpersoon Walter goed afloopt, maar vervolgens wordt je er dan weer aan herrinnerd dat hoofdpersoon Walter 12 jaar in de gevangenis heeft gezeten voor het plegen van ontucht met 10 a 11-jarige meisjes.
Eerlijk gezegd zou ik hem ook niet als buurman willen.
En daarin ligt het sterke punt van deze film. In hoeverre kan je sympathie/medeleven hebben met deze pedofiel en wanneer denk je weer met afschuw aan waarvoor hij veroordeeld is.
Denk ook niet dat het de bedoeling van de film is geweest een discussie over pedofilie op te starten, maar dat het meer is gekozen als thema, omdat pedofilie iets is wat bij vrijwel iedereen afschuw oproept.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 juli 2009, 4:55 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Mooi hoor. Die BRILJANTE scene in het park ! Wow ! Zo verschrikkelijk moeilijk om aan te zien hoe ie dat kind probeert te versieren . Het briljante er aan is dat als de film met deze scene begonnen was, het zo veel makkelijker zou zijn geweest om deze scene te bekijken. Komt dat omdat je als kijker sympathie hebt gekregen voor Walter ? Nee, absoluut niet, nergens wordt sympathie voor zoiets vreselijks als pedofilie gewekt. Daarom is het zo knap, de lijn die bewandeld moet worden om die scene krachtig neer te zetten (de aanloop tot die scene) is zo ontzettend dun en die lijn is hier perfect bewandeld. ERG sterk.

Bacon speelt een geweldige rol. Echter, zoals al eerder in dit topic genoemd, zitten er naar mijn smaak net wat te veel Hollywood invloeden in om de volle mep te geven (toevalligheden, de score en bijvoorbeeld het in elkaar tikken van die andere pedo). Echter mag dit niet te zwaar wegen als er een prestatie als deze is neergezet.

4*

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 juli 2009, 1:39 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Vrij sterk filmpje met een rustig en aangenaam verteltempo. Dit soort thema's spreken me altijd wel aan en ik vond het dan ook interessant om te zien hoe er een keer niet geprobeerd werd sympathie voor de pedofiel op te wekken, maar zijn eigen lijdensweg/strijd tegen zijn gevoelens/seksualiteit en de vele vooroordelen werd getoont. De ijzersterke rol van Bacon, de constante onderhuidse spanning en natuurlijk de ijzingwekkende scene op het bankje in het park, tillen de film naar ene hoger niveau.

3,5 sterren

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 augustus 2009, 20:27 uur
Redelijk sterke maar moeilijke film. Pedofilie moet zowat het allerlaatste taboe zijn in de maatschappij van vandaag en het is dan ook moedig dat Nicole Kassell dit thema al meteen bij haar debuut durft aan te snijden. Maar tegelijkertijd levert het een soms onaangename kijkervaring op: net als anderen hier zat ik het hoofdpersonage bij momenten luidop toe te spreken met "Man, doe dat toch niét!".

Voor sommigen zal The Woodsman wat aan de trage kant zijn, maar het tempo vind ik net één van de troeven: de kijker raakt langzaam ondergedompeld in het verhaal. Visueel wordt hierbij gebruik gemaakt van sombere kleuren, zodat de naargeestigheid van het hele gebeuren nog meer aan de ribben gaat kleven.

Een andere troef is natuurlijk het spel van Kevin Bacon, een acteur die het meestal nochtans niet echt goed doet bij mij, maar het moet gezegd: hier is hij voortreffelijk als zieke treurmans. Ook Mos Def wist me enorm te verrassen, zeer fijne rol van Talib Kweli's vroegere spitsbroeder bij Black Star. En minder mompelend dan in 16 Blocks :-).

Zware maar mooie prent, 3*

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 november 2009, 17:42 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Tsja wat moet je hiermee. Kan iemand echt veranderen? Kevin Bacon speelt de rol fantastisch. Ik werd er af en toe zelfs misselijk van die scene op het bankje bv, maar dat betekent dus wel dat het echt goed geacteerd is. Pedofielen vind ik echt het smerigste, laagste volk wat er rondloopt. En daarom is het moeilijk om deze film een hoog cijfer te geven. Aan de andere kant is het een film en wordt het gewoon ongelooflijk geloofwaardig neergezet door Bacon. En ook de rest van de cast is prima te pruimen, behalve Mos Def. Het ingetogen verhaal werd gewoon ook goed uitgewerkt.

4 sterren.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 december 2009, 12:34 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Opmerkelijk vind ik dat veel mensen er zondermeer vanuit gaan dat Walter pedofiel is. De conclusie dat hij twaalf jaar gezeten heeft en DUS een pedofiel is, kan ik niet delen. Uit alles blijkt dat Walter een besmet verleden heeft, maar met name herinneringen uit zijn vroege jeugd met zijn zus kwellen hem. Kassel bouwt een schitterend ingetogen verhaal rond een man, die worstelt met zijn angst, dat ie daadwerkelijk zo pervers is als mensen in hem zien. Ik wil geloven dat Vicki het bij het rechte eind heeft en dat Walter in wezen een zeer zachtaardige gezonde man is en door een angst op zoek gaat naar grenzen die het ergste doen vermoeden. Juist dit subtiele gegeven wordt uitstekend uitgewerkt door Kassel. Meerdere scenes ondersteunen de onschuld van Walter: 1 De scene waarbij Vicki met haar rug naar Walter toegekeerd op zijn schoot zit, zodat hij haar haren kan ruiken. 2 De scene in het park met het 'vogel'-meisje. 3 Walter trekt bij Vicki in. Iemand met wie hij zijn werkelijke fantasie kan delen. 4 Walter en zijn zus hebben elkaar weer gesproken. Vooral de 2e scene is absolute top cinema.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 februari 2010, 12:32 uur
Bijzonder confronterende en tegelijk sobere prent over een zeer gevoelig thema. Er moet zo min mogelijk ingespeeld op sensatie, iets wat niet voor de hand liggend is over een dergelijk onderwerp. Bacon weet zijn personage met enorm veel subtiliteit en overtuiging neer te zetten. Sedgwick vond ik dan weer wat minder. De film slaagt erin clichés en stereotype personages te ontwijken, maar is in zijn geheel nogal eentonig en zelfs een tikkeltje saai.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 juni 2010, 20:55 uur
Heftige film met ook alledaagse thema en wat ook gevoelig ligt.
De film is soms wat langdradig en saai, maar door het sterke acteerwerk blijft de film aardig.

3 sterren

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 augustus 2010, 15:34 uur
Gedurfde film die een thema aanboort wat absoluut nog een taboe is wat ik ook zeker wel begrijp. Pedofilie is verschrikkelijk en absoluut niet goed te praten en moet zeer hard gestraft worden maar (mogelijke) pedofielen zijn nog steeds mensen. De één kwader dan de ander.
Waar de één kinderen meedogenloos uitbuit gaat de ander gebukt onder zijn geaardheid en vecht er tegen.
Lijkt me heel erg als je zo geboren wordt.
De film geeft zeker stof tot nadenken. Puik acteerwerk van Bacon.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 maart 2011, 23:38 uur
Sterke schets van een veroordeelde pedofiel die zijn leven draaiende probeert te houden. De worstelingen met zijn verlangens, zijn goede bedoelingen, en de reacties van buitenstaanders zijn erg indrukwekkend. Nergens inventief geschoten oid, maar het simpele verhaal is heftig genoeg om veel indruk te maken. Kevin Bacon is grandioos in zijn rol. Hierdoor is het de film vergeven dat alle andere personages behoorlijk vlak zijn. Aangrijpende film waar je een keer de andere kant van het verhaal ziet.

 

The Scorcher
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 juli 2011, 12:59 uur
Sterke prestatie van Kevin Bacon in dit aangrijpende en meeslepend drama.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 september 2011, 1:59 uur
Schetst heel treffend de paradox van een pedofiele man die los wil komen van zijn eigen afwijkende geaardheid, maar die daarin tegengehouden wordt door een maatschappij die er extreem afwijzend op reageert. Nu hij het stempel van pedofiel op zich heeft gekregen, is rehabilitatie bijna niet meer mogelijk. Gelukkig komt er enige bijstand in de vorm van het karakter dat Kyra Sedgwick speelt. Gedurfde rol van Kevin Bacon, maar het pakt bijzonder goed uit. Pedofilie krijgt een menselijk gezicht, maar op een manier dat het respectvol blijft naar slachtoffers van kindermisbruik. Een knappe verdienste en dat in een debuutfilm.

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 oktober 2011, 19:50 uur
Clichématig filmpje.

De film bewandelt de paden die we in meerdere films hebben gezien. Een gevangene komt vrij, gaat ergens werken, krijgt een vriendin, wordt een beetje gelukkig en dan komt zijn verleden de hoek om kijken. Naast dit standaard verhaaltje is het audiovisueel hetzelfde kwaliteit als een stoffige tv film. Waar ik me nog wel het meeste aan ergerde is dat Kevin Bacon die zijn pedofilie nog niet helemaal achtergelaten heeft tegenover een basisschool gaat wonen. Nou op zich is dat nog niet zo erg maar wanneer hij vanuit zijn raampje een andere pedofiel in zijn vizier krijgt die hij nog meerdere malen ziet dan begint het al meteen te knagen. En het allerergste is dat wanneer Bacon zijn charmes op een 12 jarige vogel spotter uit probeert en haar probeert te verleiden om op haar schoot te gaan zitten maar er achter komt dat de vader van dat meisje nogal ongure dingen met haar doet dat was gewoon de druppel die de emmer doet overlopen. Belachelijk hoeveel dat allemaal terug moet komen. Nog een ergerpunt is dat Bacon niet gewoon de politie belt wanneer hij een pedo spot vanuit zijn raam. Vanaf de eerste werkdag heeft hij meteen het vrouwelijk volk achter zich aan terwijl ze weten dat hij 12 jaar heeft gezeten maar dat is natuurlijk sexy. Het zwarte meisje op kantoor die er natuurlijk achterkomt en Bacon zwart gaat maken. Bacon die aan zijn enige vriend, die schoonbroer of wat het was gaat vragen of hij gevoelens heeft voor zijn eigen baby dochter. Hhahaha, zooo slecht.

Verschrikkelijk!!

bacon speelde wel echt goed hierin +1.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 november 2011, 20:46 uur
Sterke film van het begin tot het eind. Vooral Kevin Bacon speelt super. Waarom heeft hij hier geen Oscar(nominatie) voor gekregen? Verhaal vond ik dus erg boeiend. Het blijft ook een beetje mysterieus allemaal. Sterke sfeer ook.

4,0*