An Awfully Big Adventure (1995)

26 stemmen | gemiddelde 2,65

Verenigd Koninkrijk
Drama /
Komedie112 minuten
geregisseerd door
Mike Newellmet
Alan Rickman,
Hugh Grant en
Georgina CatesIn het Liverpool van 1947 bereidt een theatergezelschap de productie van een reeks voorstellingen voor. De zestienjarige Stella, die bij haar oom en tante woont, voegt zich bij het gezelschap. Terwijl de regisseur de rest van de cast completeert en een aantal spelen met hen repeteert spelen er zich achter de schermen allerlei intriges af.
3,0
[permalink] geplaatst op 4 juni 2003, 10:19 uurJa, ja, een goede rol van Hugh Grant in een verder niet onaardige rolprent.
3,5
[permalink] geplaatst op 27 oktober 2009, 14:28 uurWat een prachtige film is dat en zo humorischtisch. Hij zou meteen 4 sterren hebben gekregen, als er niet zo'n raar, onvolledig slot aan had gezeten. Dat was een grote afknapper. Vandaar dat ik er 3,5 vam heb gemaakt. Maar tot het laatste deel was het genieten van subliem spel. Niet alleen door Alan Rickman, maar ook Hugh Grant bewijst weer wat voor geweldige karakterspeler hij is en niet te vergeten het jonge meisje, dat wordt verleid door Rickman in een wel heel erg opwindende bedscene. Dat er ook humor inzit, blijkt in diezelfde bedscene waar het meisje, juist als Rickman op zijn hoogtepunt is, opeens zegt dat ze eigenlijk verliefd is op iemand anders. Dat zijn van die teenkrommende momenten die de film zo apart maken. Het is naar een boek van een Engelse schrijfster. Vraag me af of daar ook zo'n onbevredigend einde aan zit.
4,0
[permalink] geplaatst op 17 januari 2010, 16:40 uurvind het zelf een prachtige film. ook is het eind heel bevredigend. goed geacteerd. en fijne pakkende characters. enige nadeel is dat het een tijdje duurt voor alan rickman in beeld komt. maar zeker de moeite waard. 4 sterren.