134.882 gebruikers | 85.677 films | 31.041 regisseurs | 3.507.076 berichten | 4.928.314 stemmen
 
locatie: Films » Pledge Night (1990) » Info

Pledge Night (1990)

Alternatieve titels: Pledge Class, A Hazing in Hell 

 

Pledge Night (1990)
15 stemmen | gemiddelde 2,50
mijn stem:
Verenigde Staten
Horror
90 minuten

geregisseerd door Paul Ziller
met Todd Eastland, Dennis Sullivan en Craig Derrick

Tijdens een ontgroeningsfeestje wordt de jonge Sid in een bad met zuur gegooid en sterft aan de opgelopen verwondingen. Jaren later komt Sid terug om op bloedige wijze wraak te nemen door een nieuwe lichting studenten op gruwelijke wijze af te slachten.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 februari 2007, 11:22 uur
Heel aparte film. Ik heb er 2,50 euro voor betaald, meer dan genoeg. Verwacht dan ook geen doodenge scenes, maar wel een keer leuk als je vroeg op bent om te kijken als je nergens zin in hebt.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 maart 2007, 12:49 uur
Ben ik de enige in Nederland die deze dvd heeft?

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Pledge Night (€ 8,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Pledge Night (€ 8,99)
exclusief € 0,99 verzendkosten

Pledge Night (€ 8,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 maart 2007, 21:34 uur
Maar..... Wie heeft er dan nog meer gestemd?

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 september 2008, 19:10 uur
De soundtrack is verzorgd door Slayer, maar dat album is zelfs niet illegaal te vinden. Weet iemand hier iets vanaf?

(Het zal toch wel zo zijn, dat ik geen antwoord krijg, maar het is het proberen waard).
Ik blijf ook nog steeds benieuwd naar die andere stemmer.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 september 2008, 4:47 uur
Natuurlijk dat je het album niet vindt want de soundtrack is van Anthrax en niet van Slayer. De andere stemmer is kungfuzombie en weldra ik na dat ik hem gezien heb natuurlijk.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 september 2008, 8:30 uur
Mr Confused schreef:
Natuurlijk dat je het album niet vindt want de soundtrack is van Anthrax en niet van Slayer. De andere stemmer is kungfuzombie en weldra ik na dat ik hem gezien heb natuurlijk.


Die bedoel ik ook. Die twee haal ik altijd door elkaar. Maar dat album kan ik nog steeds niet vinden.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 mei 2009, 14:02 uur
psycholamp schreef:
Heel aparte film. Ik heb er 2,50 euro voor betaald, meer dan genoeg. Verwacht dan ook geen doodenge scenes, maar wel een keer leuk als je vroeg op bent om te kijken als je nergens zin in hebt.


Waar heb je de dvd gekocht dan voor 2.50 . Ik zit net op bol.com te kijken en daar kost ie 10 euro.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 november 2009, 21:19 uur
Typisch jaren '80 slashertje, met erg originele kills en de film is bovendien zeer vermakelijk! Jammer van de slechte kwaliteit van de dvd, en de ondertiteling die 5 minuten achterliep...

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 mei 2010, 21:54 uur
Best asrdige 80's horror, vrij amateuristisch, maar het oogt lekker fris en duurt niet te lang. En ik heb gewoon een zwak voor dit soort pulp. 3*

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 november 2010, 15:53 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Totaal onzinnige, maar aardige slasher waarin de killer lijkt op een kruising tussen Freddy Krueger en Ozzy Osbourne .
Niet al te speciaal, maar een leuk tussendoortje.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 maart 2012, 1:28 uur
Pledge night is een absurde maar toch vermakelijke college slasher uit de late 80's. Het verhaal begint met een groepje studenten die allerlei ontgroeningsproeven moeten doorstaan om bij een of andere studentenvereniging te horen.

In het begin allemaal wel leuk maar na een tijdje begint het toch wat saai te worden. De eerste moord laat nogal tamelijk lang op zich wachten. Wanneer die hippie achtige zombie Sid op de proppen komt wordt het echter wel leuk.

Hij zorgt voor redelijk wat goor en soms wel leuke one-liners. Ook al zijn de effecten zeer goedkoop en fake toch blijft het allemaal zeer leuk om te zien. Vooral de scene waarin Sid iemand met zijn eigen ingewanden wurgt blijft me bij.

Het einde vond ik dan wel weer een beetje een domper. Maar toch ondanks het feit dat dit zeker geen hoogvlieger is in het horrorgenre blijft dit toch erg leuke 80's pulp. Een verdiende 3*