Night Shadows (1984)
Alternatieve titel: Mutant

14 stemmen | gemiddelde 2,71
Verenigde Staten
Sciencefiction /
Horror99 minuten
geregisseerd door
John 'Bud' Cardosmet
Wings Hauser,
Jody Medford en
Bo HopkinsJosh Cameron en zijn broer worden tijdens hun vakantie op het platteland lastig gevallen door een troep geheimzinnige vechters. Op zoek naar hulp komen zij terecht in het grimmige stadje Goodland. De huizen zijn er hermetisch afgesloten, de winkels ontoegankelijk en er hangt een onheilspellende sfeer. Dan vinden Josh en zijn broer een lijk, maar als zij korte tijd later met de sheriff terugkeren is er niets meer te zien.
2,5
[permalink] geplaatst op 5 augustus 2007, 19:02 uurLeuke B-film uit de jaren '80.
3,5
[permalink] geplaatst op 7 augustus 2007, 23:55 uurheb deze vanavond gekeken naar deze film en vond het spannend tot het einde.ik zat herhaaldelijk op puntje van mijn stoel .Ik geef een 3.5.
3,5
[permalink] geplaatst op 6 mei 2010, 2:01 uurEen nog piepjonge Wings Hauser, kicken!!
Leuke 80s B-monsterfilm. Interessante karakters, goede mix van Redneck-sploitation, toxic waste en mutant/zombie genres! Suspense zit goed in mekaar, het blijft spannend tot aan het einde. De ontknoping is verrassend verrassend en is goed uitgewerkt.
Al met al een heerlijke popcorn 'n beer scareflick voor de zaterdag-nacht!

3,5
[permalink] geplaatst op 20 mei 2010, 17:57 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenHee Bladonis, eindelijk ben ik het weer eens een keertje met je eens!!
Al moet ik wel zeggen dat de laatste 25 minuten de film naar een goeie
3 en een halve ster trekken. Het 1e uur is nog redelijk taai.
Er gebeurt te weing en het allemaal een beetje te serieus.
De ontknoping is heel erg tof! Vanaf
dat er een klein jochie onder de pleedeurtjes wordt meegesleurd door de mutantjes,
wordt alles ineens erg leuk!!!
Een fijne warme hamburger 'n cola tic flick voor welke nacht dan ook!

3,5
[permalink] geplaatst op 20 mei 2010, 21:50 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenJa, FatMike, dan ben ik het voor de verandering ook maar n x met jou eens. Die eerste 50 of zo minuten zijn redelijk taai om uit te zitten -maar kom óp nou, Wings Hauser man!!
Het stuk van
Wing's broertje en wat er precies met hem was gebeurd wordt ook een beetje lang aangehouden, en de ontknoping daarvan was wat anticlimactisch, had wat meer aandacht verdiend.
Maar al met al heb ik me prima vermaakt! En jouw hamburgers 'n colaatjes tic smaken altíjd prima, maar t beste met een lekkere Wings Hauser scareflick!! Wings Hauser man, kom óp nou!

[permalink] geplaatst op 7 augustus 2010, 19:30 uurAls twee broers samen op vakantie gaan naar een klein plaatje in het zuiden van de VS raakt een van de broers zoek. De andere broer doet er alles aan om zijn broer terug te vinden.
Laat maar, ik heb verkeerd gelezen

3,5
[permalink] geplaatst op 7 augustus 2010, 19:40 uurIk snap niet wat je bedoelt. Er staat in het plot dat één van de broers zoek raakt en niet dat hij ziek wordt!
[permalink] geplaatst op 7 augustus 2010, 23:31 uurOops never mind... lees foutje van mij

Ik zat vlak daarvoor een plot omschrijving over een ziekte te lezen, vandaar dat ''zoek'' dan snel als ''ziek'' leest....
3,5
[permalink] geplaatst op 9 juli 2011, 19:23 uurSamen met "Without Warning" en "The Being" mijn favoriete b film uit de jaren tachtig. Prachtige rollen en een voorspelbaar, maar enorm grappig verhaal.