geregisseerd door Henk van der Linden met Jeu Consten, Jos van der Linden en Hub Consten
De 15-jarige Peter leest het boek van Robinson Crusoë in het vliegtuig als ze in een zware storm terecht komen. Als het vliegtuig in tweeën breekt, belandt hij in zee en weet een schijnbaar onbewoond eiland te bereiken. Het duurt weken voor er een schip voorbij komt en er blijkt ook nog een oude piraat op het eiland te zijn.
2,5[permalink] geplaatst op 31 januari 2004, 14:05 uur
kappeuter schreef:
Vreemd, die umlaut op de 'o', op de poster! Op internet kom ik de titel wel tegen met umlaut op de 'e'. Iemand een idee wat juist is ?
Ik heb alles even na gekeken maar naar mijn mening moet de umlaut op de e .
[permalink] geplaatst op 31 januari 2004, 14:37 uur
De spelling met het accent op de 'o' komt wel vaker voor; net als bij de meeste bekende namen uit het verleden zijn er internationaal meerdere spellingsvarianten in omloop. De Spellingwijzer Onze Taal (voor Nederlandse teksten) adviseert de spelling 'Crusoe', in het geheel zonder accenten.