Prehistoric Women (1950)
Alternatieve titels: The Virgin Goddess, Vrouwen in de Oertijd

7 stemmen | gemiddelde 1,21
Verenigde Staten
Sciencefiction /
Avontuur74 minuten
geregisseerd door
Gregg C. Tallasmet
Laurette Luez,
Allan Nixon en
Joan ShawleeIn een samenleving van aantrekkelijke holbewoonsters worden mannen ontvoerd voor paringsdoeleinden. Wanneer Engor het volgende slachtoffer wordt, vindt hij het vuur uit en moet hij een verschrikkelijke reus verslaan om de hand van de koningin te winnen.
1,0
[permalink] geplaatst op 7 juni 2006, 9:59 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen1* voor het vermakelijke verhaal. Enige tijd geleden zijn enkele vrouwen ontsnapt aan de overheersing van de man. Met een stel kinderen hebben zij zich verstopt in het oerwoud en nu zijn de kinderen opgegroeid tot 6 jongedames die - lang leve de beeldspraak - hun mannetje staan! Om echter hun stam(metje) voor de ondergang te behoeden, hebben zij mannen nodig. Met behulp van hun slingers en knuppeltjes weten de schoonheden al snel
drie stoere mannen te bemachtigen, die even later gedwee voor kapper en masseur spelen. Maar... gelukkig weet Engor te ontvluchten aan het vrouwelijk geweld en na herstelt te zijn van zijn wonden, gaat hij op pad om zijn broeders te redden. Natuurlijk heeft hij buiten de sluwheid van de dames gerekend, want ook hij valt ten prooi aan hun machtswellust. Het noodlot is Engor echter goedgezind want juist hém valt de eer te beurt om het vuur uit te vinden en met behulp van een brandende fakkel zijn even later de rollen omgedraaid: de mannen zijn weer in ere herstelt en de vrouwen mogen hun spreekwoordelijke schort weer voorbinden. Een gezamelijke vijand, in de vorm van een
angstaanjagende reus, zorgt er tenslotte voor dat de mannen en vrouwen eindelijk naast elkaar, in vrede*) verder leven.
*) ...voor zolang dat duurt.

1,0
[permalink] geplaatst op 7 juni 2006, 10:38 uurSorry.
Nog een grappige opmerking op IMDb:
And if you can't follow the plot, don't worry, because the Worst Narrator of All Time will be happy to spell it out for you.
De man die de reus speelt is
Johann Petursson. Hij komt van IJsland en was volgens IMDb 2,34m lang.
Voor de liefhebbers is deze film
hier gratis en legaal te downloaden.
veron35
[permalink] geplaatst op 17 juni 2007, 14:54 uurDit is nog slecter dan zo slecht dat het leuk is. Dit was ronduit de ergste film die ik ooit gezien heb. Nog nooit zulk slecht acteerwerk, verhaal en gevechten gezien.
0,5*
veron35
[permalink] geplaatst op 17 juni 2007, 22:36 uurtsjidde schreef:Hahaha! Ik heb je toch gewaarschuwd!?

Ja, maar toch leuk om een keer zo iets slechts gezien te hebben. Bovendien had ik zin in een kort filmpje.
2,0
[permalink] geplaatst op 2 februari 2008, 13:41 uurHet viel toch wel mee met de slechtheid? Oscarmateriaal is het natuurlijk niet, maar het was wel goed door te komen en die reus was zwaar impressive.