Midnight Madness (1980)

10 stemmen | gemiddelde 3,15
Verenigde Staten
Familie /
Komedie110 minuten
geregisseerd door
Michael Nankin en
David Wechtermet
David Naughton,
Michael J. Fox en
Debra ClingerLeon ronselt studenten voor een nachtelijke wedstrijd. Vijf rivaliserende teams, met ieder hun eigen kleur, moeten op zoek naar hints die hen naar de volgende opdracht leiden.
4,0
[permalink] geplaatst op 6 december 2003, 0:07 uurYay, dankjewel voor het toevoegen. Dit is een van mijn lievelingsfilms. Het is ook de eerste film van Michael J. Fox.
[permalink] geplaatst op 6 december 2003, 0:09 uurHet idee van The game met Michael Douglas is gebasseerd op deze film...
4,0
[permalink] geplaatst op 6 december 2003, 0:27 uurAndy Tennant, regisseur van Sweet Home Alabama en Ever After, speelt mee in deze film.
Paul "Pee Wee Herman" Reubens speelt ook mee, en natuurlijk Eddie Deezen.
Deze film was een variant op de 'big race' films van de eind jaren 70, zoals Cannonball, Gumball Rally, Cannonball Run, Grand Theft Auto. Ze waren gebasseerd op een echte cross-country auto race die toendertijd plaats nam.
4,0
[permalink] geplaatst op 30 juli 2005, 3:42 uurfilms zoals deze, zouden ze weer eens op Tv moeten laten zien!!
3,0
[permalink] geplaatst op 19 maart 2011, 7:37 uurHoop bekende gezichten uit de jaren 80, lekker sfeertje ook. Qua opzet heeft het veel overeenkomsten met Up the Creek, die ik toch wel veel leuker vind. Het duurt hier allemaal net te lang en erg bijzonder is het alkemaal niet. Wel vermakelijk. 3*
2,5
[permalink] geplaatst op 15 april 2012, 13:29 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenVermakelijk filmpje met een op het eerste gezicht redelijk interessant plot.
Waar Midnight Madness vooral over struikelt zijn personages die op en top stereotype zijn, dit vind ik vaak niet zo probleem maar de personages waren hier jammer genoeg toch veels te gemaakt.
Midnight Madness kent gelukkig ook leuke scenes, maar het laatste half uur had ik moeite om nog me ogen open te houden.
Ik vergeet niet snel meer de rondleiding door de
brouwerij, wat gelijk ook wel het hoogte punt van de film was
Voor vermaak is deze film oké, maar het is bij lange na niet 1 van de betere.
2,5*