132.198 gebruikers | 82.942 films | 30.189 regisseurs | 3.421.470 berichten | 4.774.961 stemmen
 

L'Homme Que J'aime (1997)

Alternatieve titel: The Man I Love 

 

Homme Que J'aime, L' (1997)
5 stemmen | gemiddelde 4,20
mijn stem:
Frankrijk
Drama
87 minuten

geregisseerd door Stéphane Giusti
met Jean-Michel Portal, Marcial Di Fonzo Bo en Mathilde Seigner

De homoseksuele Martin maakt er geen geheim van dat hij zijn heteroseksuele colega Lucas wel ziet zitten. Wanneer Martin Aids blijkt te hebben raakt Lucas verward en weet hij aanvankelijk niet zo goed hoe hij hierop moet reageren. Al gauw wordt hij echter Martins belangrijkste verzorger en uiteindelijk zijn partner.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 december 2008, 18:43 uur
Wat een prachtig, geloofwaardig, origineel, hartstochtelijk, ontroerend, positief verhaal/film. Ik las ergens dat je er niet enkel naar kijkt, maar dat je het ook voelt. Uitmuntend geregisseerd en geacteerd. Warm aanbevolen!

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 december 2008, 16:29 uur
Heb de film zojuist gezien en moet zeggen dat ik me aardig liet meeslepen door de film. Goed verhaal, goed acteerwerk, mooie dialogen.
Een film over homoseksualiteit waarin je een goed beeld krijgt over "het wereldje" zonder dat het cliché dreigt te worden.