134.877 gebruikers | 85.649 films | 31.031 regisseurs | 3.506.915 berichten | 4.928.083 stemmen
 

Batman Beyond: Return of the Joker (2000)

 

 

Batman Beyond: Return of the Joker (2000)
122 stemmen | gemiddelde 3,04
mijn stem:
Verenigde Staten
Actie / Animatie
76 minuten

geregisseerd door Curt Geda
met de stemmen van Will Friedle, Kevin Conroy en Mark Hamill

Terry McGinnis, de nieuwe Batman, komt oog in oog te staan met The Joker, de vijand van de oude Batman. Het probleem is dat de Joker eigenlijk al dood is, dus wie is deze Joker echt? Terry moet het op nemen tegen één van de gevaarlijkste vijanden van de oude Batman en ontdekt de geheimen van de laatste nacht dat Batman en de Joker tegen elkaar hebben gevochten.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 november 2001, 18:47 uur
Heb ik maar ff gedownload en ik was al beetje fan van serie dus. The Joker was al mijn favoriet en hij is weer fantastisch grappig, animatie zag er ook heel goed. Heel erg vermakelijk.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 november 2001, 17:22 uur
Wow, waarom heb ik deze nog niet gezien. Waar regel ik dit?

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 november 2001, 17:34 uur
Ik heb het met morpheus gedownload.

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 februari 2002, 21:52 uur
Toofe tekenfilm, jammer dat ie nie meer op tv is

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2002, 16:35 uur
Ik heb deze dan ook maar even gekeken, vooral omdat ik de andere Batman's wel vermakelijk vond.

Ik ben hier niet zo kapot van. When Batman of the future came, I turned out.

Bruce Wayne moet gewoon batman zijn en niet zo'n menneke. Bruce is maar een chagrijnige opa geworden, hmmm, nee,

dit is het niet :)

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2002, 16:40 uur
je hebt twee versies van deze film bij ene zit nog paar minuten extra en die moet stuk beter zijn :?

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2002, 16:41 uur
je hebt twee versies van deze film bij ene zit nog paar minuten extra en die moet stuk beter zijn :?


huh? volgens mij heb ik net alles gezien? Maar wat zit er in die extra minuten dan?

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2002, 16:45 uur
Has the editing made a difference? Indeed it has. Having seen both versions now (the unedited first), its sad to say but the cuts have had a big impact on the film while the level of violence they were worried about is hardly reduced at all. The easy majority of the edits come from the 12 minute flashback sequence - the rest are mainly changed bits of dialogue referring to what went on in the sequence in order to make sure the continuity is right. This flashback, most of which is set in the bowels of an abandoned Arkham Asylum, is not only the focal point of the movie but of the whole series itself - it explains a LOT of things from Wayne's bitterness to his limp. It's a dark sequence to be sure, but its essential to the story and the character's motives. The sadistic side of the Joker has NEVER been displayed like this outside of the comics, this is where you learn how truly cold and insane he can be. The edited version gets the basic subplot across but the IMPACT is lost, its a tap on the shoulder compared to a heavy 1-2 slug to the head. The edited version of the sequence is about equal to the rest of the movie, the unedited one stands as one of the most gripping pieces of Batman-related footage made despite being only an extra 30 seconds longer - but in this case each second counts and its one scene I've since watched over and over again and am still just as enthralled each time - its impossible to watch the edited version after seeing this it just doesn't stack up.

Ja tis wat :(

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2002, 16:48 uur
Ja tis wat :(


Heheh, tja, feit blijft voor mij toch dat ze nooit aan die nieuwe batman hadden moeten beginnen,...

tis gewoon niet meer....batman

 

neo
(moderator)
quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2002, 16:50 uur
ik keek de serie altijd graag op tv.is deze film gewoon te huur bij videoland?

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2002, 16:52 uur
niet dat ik weet, dvd wel is gezien ergens

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2002, 16:53 uur
Ik heb het met morpheus gedownload.


bij KaZaA ook te vinden

 

kappeuter
(moderator)
avatar van kappeuter
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2002, 16:56 uur
niet dat ik weet, dvd wel is gezien ergens

Het is 'wel eens gezien' of 'wel 's'.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2002, 16:57 uur
ik heb nog vakantie ja :P

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 april 2003, 9:51 uur
Leuke film, mooi gemaakt, en met mooie gevechten erin... een 3 is het wel waard

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 december 2004, 19:59 uur
huh? volgens mij heb ik net alles gezien? Maar wat zit er in die extra minuten dan?

Op de DVD, maar dat zijn alleen schetsen met tekst, verder nooit uitgewerkt. Wel vet.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 augustus 2006, 12:16 uur
er zijn 2 versies van ROTJ bij elk gaat de joker anders dood in de flasback, die ik trouwens wel heel goed vind. De ene keer duwt tim drake hem in tegen een bak water en wordt hij nat. en glijdt uit en schakelt de stroom in..daar wordt hij dus geroosterd ;)..de ander dan schiet tim hem een soort staaf in z'n hart en valt hij op de grond met als laatste woorden ''that's not funny'' vind ik erg ironisch. maar voor de rest vind ik het wel een goede film..ik vind batman beyond niks..maar deze film verandert m'n mening wel een beetje..

 

neo
(moderator)
quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 maart 2007, 21:11 uur
Dat Beyond concept van een opvolger van Wayne is het net niet helemaal. Het is vooral de Joker die voor leven in de brouwerij zorgt. De film is teveel op actie gericht, terwijl er toch wel wat interessante gegevens in het verhaal zitten. Toch niet onaardig. 3 sterren

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 oktober 2007, 19:55 uur
Een doodgewaande Joker keert terug? Hmmm... Moet deze film toch eens opzoeken...

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 31 oktober 2007, 17:55 uur
Tamelijk origineel bedacht. Vind de oude Batman wel 100 X zo cool. Ontdanks het best goed in elkaar geknutselde verhaaltje, is het afentoe een beetje saai...

2,5

 

Moviecheezert
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 november 2008, 21:39 uur
Blijft een goede film!
Mark Hamill zal voor mij altijd de beste Joker blijven, Heat Ledger komt op de tweede plaats. Ik vind het alleen zo jammer dat de uncut versie niet in nederland verkrijgbaar is, want die is stukken beter!

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 december 2008, 14:13 uur
Verassende film.

Ik heb de serie Batman Beyond nooit echt gevolgt.
Soms wel eens 5minuutjes gekeken op tv als het opstond, maar meer niet. Ik ben eigenlijk hele grote fan van de oude Batman serie, en voelde me verplicht deze film ook maar eens te kijken, en jawel deze viel reuze mee.
Er is hier, en daar beetje dingen veranderd, maar kwam heel dicht in de buurt, met de oude Batman serie, maar is mischien normaal want het blijft toch een vervolg, en dan spreek ik over deze film, en Batman Beyond de serie in het algemeen.

Mark Hamill is echt schitterend als The Joker, en gelukkig hebben ze de zelfde cast genomen voor de film, als de oude serie.

Het verhaal vond ik ook heel goed.
Over Batman in the Future.
Dat is wel cool gevonden, en Bruce Wayne als een oude man, met een opvolger. Jawel dit is een keer iets anders, en kan het ook beetje orgineel noemen.

De film heeft gelukkig ook veel actie, maar terug in de zelfde stijl als de films, en serie van de jaren 90.

Het einde zag ik helemaal niet aankomen.

4,0 sterren.

Heb nog nooit de nieuwste Batman serie gezien (The Batman)
Dat momenteel op tv wordt uitgezonden, maar ben toch benieuwd hoe ze dat hebben klaargespeeld.
Dus ik ga zeker Batman Vs Dracula kijken !

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 januari 2009, 23:49 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Ik ben een fan van Batman (comics/films/series) maar heb deze serie nooit gevolgd. Ik heb zelfs nooit een aflevering helemaal af gekeken.
Toen ik deze film uit een budgetbak viste voor 3 euro met een kaartspel erbij (jeej!) dacht ik "waarom niet?" The Animated Series waren ook cool dus wie weet?

Na het kijken van deze film is mijn conclusie dat ik Batman Beyond ook maar laat voor wat het is. De nieuwe Batman trekt me gewoon niet. Bruce Wayne als oude man met opvolger kan best. Maar waarom geen Dick Grayson ofzo? Die is als Nightwing ook steeds serieuzer geworden. Deze Batman is uhm.. ja.. een beetje Robin.

Wat me trouwens opviel is dat de leeftijden niet echt leken te koppen met elkaar. Barbara Gordon lijkt net zo oud als Bruce Wayne. :?

De film was best aardig en het verhaal rond de ondergang van The Joker ook best grappig bedacht, maar hoe de Joker terugkwam vond ik echt te ver gezocht.
Hoewel de film wel wat leuke aktiescenes heeft (zoals bijvoorbeeld de openingsscene) is hij lang niet zo goed als Batman The Animated Series. (of alle films die daarop gebasseerd zijn)

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 november 2009, 23:49 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Sterft The Joker niet in deze film?

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 december 2009, 11:00 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
AGE-411 schreef:
Sterft The Joker niet in deze film?


Ja.

 

CaptainTwisted
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 31 mei 2010, 12:04 uur
Voelde me weer even het kleine ondeugende jongetje, toen ik deze zat te kijken. Heeft mijn strip-liefde weer aangewakkerd.

4*

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 oktober 2010, 12:49 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Op zich wel een leuke film, vond het verhaal wel leuk over the joker en wat er met kleine Robin gebeurd etc. maar zoals eerder al werd gezegd, Bruce Wayne is gewoon de batman en zo'n opvolger is gewoon minder (naar mijn mening).

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 november 2010, 19:01 uur
Op Dvd Jes!!! :) voor 1 euro bij de Acion.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 31 juli 2011, 13:33 uur
onlangs bijbart smit voor 3 euro gekocht en was wel oke

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 november 2011, 4:27 uur
Sterk verhaal, maar wel gaaf!