Flubber (1997)

1042 stemmen | gemiddelde 2,11

Verenigde Staten
Familie /
Komedie93 minuten
geregisseerd door
Les Mayfieldmet
Robin Williams,
Marcia Gay Harden en
Christopher McDonaldProfessor Phillip Brainard werkt met zijn assistent Weebo aan een goedje dat een nieuwe bron van energie is. Dit zal het Medfield College, waar zijn liefje Sara president is, redden van de ondergang. Hij heeft z'n bruiloft al tweemaal gemist, en op de middag van zijn derde poging creëert hij flubber, waarmee objecten kunnen vliegen.
The-Batman
[permalink] geplaatst op 26 december 2010, 11:23 uurVoor kids is deze film erg leuk.
1,5
[permalink] geplaatst op 7 maart 2011, 21:03 uurHet is groen en springt alle kanten op: 1.50 (1.30)
Tamelijk slappe vertelling van deze Disney uitvinding. Want waar sommige Disney producties heus het aangluren meer dan waard zijn, komt Flubber toch wat flauw uit de hoek. De grappen slaan slechts bij hoge uitzondering aan en vertoont het script kraak noch smaak. Het verhaal kabbelt gezapig naar het einde toe, zonder dat er echt momenten van opwindig vielen te noteren. Ik had zelfs flink moeite om de aandacht er volledig bij te houden. De cast is zeker niet misselijk met de flamboyante Williams die het bij veel jonge kijkers ongetwijfeld goed zal doen, en de opmerkelijke keus voor Gay Harden, die in haar latere carrière nog serieus naam wist te maken. Cinematografisch springen de rijk gevulde decors in het oog en ook de effecten zijn allesbehalve lelijk. Toch niet echt mijn cup of thea.
0,5
[permalink] geplaatst op 8 oktober 2011, 13:19 uurFlubber was vroeger in en je kreeg toen ook allemaal van die groene glibberige troep in de speelgoed winkels. Qua film is het natuurlijk allemaal diep triest en alleen als je onder de 10 bent vindt je het misschien nog wel leuk. Aangezien ik deze film nooit gezien heb onder de 10 was het voor mij een kwelling om deze film uit te kijken. Ik heb dan ook niet zitten te lachen maar meer zitten te huilen

Het grootte pluspunt van deze film is dat hij maar amper 90 minuten duurt waardoor het met het kweken van zitvlees gelukkig wel meevalt. Als volwassenen heb ik alleen een beetje kunnen genieten van Marcia Gay Harden die er best wel aardig uitzag.
Maar goed als volwassene moet je deze film eigenlijk niet kijken en moet je dit aan de kinderen overlaten en zolang de kinderen zitten te kijken kun je zelf vele leukere andere dingen doen.
0,5
[permalink] geplaatst op 9 oktober 2011, 23:47 uurIk vond hem vroeger al nooit leuk!
[permalink] geplaatst op 23 december 2011, 19:15 uurThe-Batman schreef:
Voor kids is deze film erg leuk.
Niet berpaald, de film is behoorlijk langdradig en leeg, ik had m gezien in de bios toen ik 6 was en ik vond het geek zak aan.