I Tartassati (1959)
Alternatieve titel: Fripouillard et Cie

8 stemmen | gemiddelde 3,43
Italië
Komedie105 minuten
geregisseerd door
Stenomet
Louis De Funès,
Totò en
Aldo FabriziEen accountant ontdekt tot zijn ongenoegen dat een bevriende fabrikant voor 15 miljoen lire de belasting heeft ontdoken. Naast hun vriendschap zijn ook hun echtgenotes vriendinnen en is de zoon van de één verliefd op de dochter van de ander.
3,0
[permalink] geplaatst op 24 mei 2006, 16:51 uurredelijk tot goed, Louis de Funès heeft een bijrol in deze film maar steelt toch nog de show. voor De Funès fans zeker de moeite om tegaan zien. Vooral nu de dvdboxen van De Funès er zijn.
2,0
[permalink] geplaatst op 13 december 2006, 14:06 uurVond deze film veel minder moet ik zeggen.
Verhaal werd na een tijd saai en de Funès had maar een kleine rol en dat was spijtig,had mss anders beter kunnen zijn.
2 sterren
4,5
[permalink] geplaatst op 14 februari 2010, 10:27 uurIk vond het één van de betere De Funes-films, alles is mooi en rustig opgenomen, het verhaal is goed genoeg en de humor is gewoon vermakelijk.
3,5
[permalink] geplaatst op 27 april 2011, 20:06 uurAardige film weer met De Funès in een kleinere rol die hem wel ligt. Jammer v.d. slechte voice-over maar de humor is wederom goed.