134.876 gebruikers | 85.649 films | 31.031 regisseurs | 3.506.892 berichten | 4.928.138 stemmen
 
locatie: Films » Speedway (1968) » Info

Speedway (1968)

 

 

Speedway (1968)
29 stemmen | gemiddelde 2,32
mijn stem:
alle leeftijdenVerenigde Staten
Actie / Muziek
94 minuten

geregisseerd door Norman Taurog
met Elvis Presley, Nancy Sinatra en Bill Bixby

Elvis speelt de rol van Steve Grayson, een succesvol en barmhartig racer. Alles lijkt hem mee te zitten, totdat hij een belastinginspecteur achter zich aan krijgt.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 juli 2006, 16:58 uur
Mooi gespeeld van elvis en nancy Sinatra

 

veron35
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2007, 16:38 uur
Een van de slechtste elvis films. Een soort Re make van Spinout... Daar is Elvis ook ooit heel boos om geweest.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 september 2007, 22:45 uur
Deze film moet al vreselijk verouderd zijn geweest toen hij uitkwam in 1968. Vrijwel alles, muziek, choreografie, de flauwe humor en de meeste kleding doen meer denken aan een product uit de jaren 50.

Alleen Nancy Sinatra lijkt in de gaten te hebben dat het inmiddels 1968 is. Haar uitvoering van Lee Hazlewoods 'Your groovy self' is dan ook het absolute (en eigenlijk enige) hoogtepunt van deze film. Helaas krijgt Nancy veel te weinig te doen in deze film. Ook het duet met Elvis aan het eind van de film is in feite nauwelijks een duet te noemen, maar gewoon nog weer een keer Elvis.

Fans van Nancy kunnen hun geld beter besteden aan de film 'Movin' with Nancy' uit 1967. Dat is namelijk een uur lang genieten!

 

Zinema
(crew)
avatar van Zinema
quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 augustus 2008, 20:32 uur
Standaardwerkje in de zogenaamde categorie " Elvisfilms" maar, mede door de aanwezigheid van Sinatra, zeker niet de slechtste. Redelijk vermaak ondanks alle cliché's en een gemiddelde soundtrack waarop één van de beste liedjes van Sinatra zelf is.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 juni 2009, 18:50 uur
Zoals zijn eerdere films, is ook dit weer erg standaard. Jammer dat Cher de rol heeft afgeslagen toendertijd, ik had haar liever dan Nancy Sinatra gezien... Maargoed, toch een aardige film, met wat leuke nummers. 3 sterren.