Chin Gei Bin (2003)
Alternatieve titel: The Twins Effect

70 stemmen | gemiddelde 2,78
Hongkong
Actie /
Horror107 minuten
geregisseerd door
Dante Lam en
Donnie Yenmet
Ekin Cheng,
Charlene Choi en
Edison ChenDe beroemde Vampierdoder Reeve (Ekin Cheng) bindt de strijd aan met een onderwereld vol vampiers, aangevoerd door zijn aartsvijand The Duke. Deze jaagt op het bloed van de Prins der Vampiers. Dat heeft hij nodig om de aarde in duisternis te kunnen hullen.
Om de wereld tegen de vampiers te beschermen, moet Reeve The Duke zien tegen te houden voor het te laat is en gaat hij de ultieme krachtmeting aan. Hij wordt hierbij geholpen door de twee doortastende jonge dames Helen en Gypsy.
[permalink] geplaatst op 7 juni 2003, 12:33 uur
2,5
[permalink] geplaatst op 18 september 2003, 23:17 uurBest aardig om te zien. Maar meer ook niet. De bestuurder van de ambulance is wel zeer bekend (J.C).
[permalink] geplaatst op 19 september 2003, 0:01 uurCruijff?
2,5
[permalink] geplaatst op 17 mei 2005, 20:38 uurWat vreselijk irritant dat de Benelux DVD gedubd is in het Engels.
3,5
[permalink] geplaatst op 17 mei 2005, 20:40 uurZe zouden hier inderdaad beter moeten weten. Verrassend.
2,5
[permalink] geplaatst op 25 mei 2005, 19:59 uurwel een grappige film, ik vond alleen de eind scene wel de moeite waard, de rest was maar matig (J.C. = Jackie Chan)
3,0
[permalink] geplaatst op 24 juni 2005, 23:46 uurUseless schreef:
Wat vreselijk irritant dat de Benelux DVD gedubd is in het Engels.
volgens mij praate de luitjes in de film ook gewoon engels hoor....
volgens mij hoort het gewoon bij de filmdat slecht gedubte geluid, dat hele film heeft al een foute film-achtig sfeertje!
ik weet nogsteeds niet of dit nou een parodie een komedie of een gewoon niet serieuze actiefilm is.... tja....
3,5
[permalink] geplaatst op 24 juni 2005, 23:53 uurHong Kong films zijn doorgaan gewoon in het Chinees (één of ander dialect alleszins). Lijkt me zeker niet dat de Engelse dub standaard is.
3,0
[permalink] geplaatst op 13 juli 2005, 16:56 uurDe originele versie is in cantonees gesproken, zoals bijna alle Hong Kong films
4,5
[permalink] geplaatst op 21 januari 2006, 14:21 uurJep kheb deze film 1x gezien en vond hem wel mooi, maar Chan heeft ook de productie op zijn geweten!!!
4 sterren om te beginnen:D
5,0
[permalink] geplaatst op 14 maart 2006, 22:41 uurpff al die verhalen eromheen,, geniet van de scenes waar jackie weer doet wat ie moet doen.....
een 5
film_kaza
[permalink] geplaatst op 21 maart 2006, 11:48 uurjackie chan in een horrorfilm, dat kan leuk worden
BlueSword
[permalink] geplaatst op 26 maart 2006, 0:09 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezendit is echt een maffe maar vermakelijke film!
wat een onzin dat het gewoon leuk is, de gevechtscene's waren wel top maar sommige dingen sloeg gewoon helemaal nergens op.

je kan actie/horror wel veranderen in actie/komedie, dan weten de mensen tenminste wat hun te wachten staat.
vampieren die anti-depri pillen inslikken en gaan dansen op straat, vampier in zonnebrand olie, 2 slayers die gaan vechten in matrix-style omdat ze een teddybeer willen
precies, maf dus!
irriteerde me wel een beetje eraan dat het niet japans was, jammer.
3.0*
5,0
[permalink] geplaatst op 10 mei 2006, 17:56 uurdit is gewoon mijn favoriete film :d charlene choi is zo ke'ai
de film is gemaakt voor asian freak mafketels als ik. Er hangt idd een foute film sfeer in de lucht maar die vindt ik geweldig, dat maakt de film net zo vermakelijk...
de scene van het gevecht om de dikke teddybeer die op Helens ex lijkt (volgens Helen dan toch) is mijn favoriete scene...
kArIzMa_TuRk
[permalink] geplaatst op 13 juli 2006, 15:18 uurJackie doet het idd heel goed in deze film. krijgt een verse 2½*

2,5
[permalink] geplaatst op 27 juli 2006, 22:14 uurDit is echt voor de fans van Twins en Edison Chen. Misschien kent niet iedereen deze twee namen, maar de twee hoofdrolspeelsters zijn aardig in HK bekend en heeft wel een aardige fanbase. Hetzelfde geldt voor Edison Chen en tevens denk ik dat de film ook geen ander doel had dan een min of meer fanservice movie.
Ik had al zo mijn vermoeden dat deze film enorm slecht zou doen, maar dat valt best wel mee. Alleen het geluid klinkt zo enorm fake, B-rated kwaliteit of iets dergelijks. Te veel bg en te zachte normale geluiden zoals het vallen na een gevechten of het gebrul van een vampier oid. Het verhaal klopt voor ook geen meter en de montage is enorm slecht uitgevoerd. Alleen had ik bij sommige momenten echt rot gelachen (Het stukje van BlueSword in zijn spoiler dus).
Een kleine 2 + 0.5 vanwege sommige leuk bedachte scenes....
1,0
[permalink] geplaatst op 12 mei 2008, 13:12 uurDeze film probeert van alles te zijn (komedie, actiefilm en horror), maar mislukt op alle fronten. Hij is namelijk niet grappig, heeft slappe actie en is niet eng. Het hoofdverhaal van The Duke wordt niet eens goed gevolgd, het gaat meer over de (lollig bedoelde) romance tussen Helen en Kazaf!
Kan dit echt niet meer geven dan 1 ster!
1*
3,5
[permalink] geplaatst op 27 februari 2009, 19:28 uurDeze film probeert inderdaad vanalles te zijn
En mislukt als mix, maar slaagt op alle aparte fronten. Actie is echt geweldig, komedie is geslaagd en ook het vampierengedeelte was best te pruimen.
Jammer genoeg vloeken de afzonderlijke scenes vaak nogal met elkaar. Voor mij had het comedy gedeelte er helemaal uitgemogen, was ook nogal verrast door het optreden van Chan die ik niet bepaald verwacht had.
De rest doet het best aardig, leuk om Anthony Wong weer een keer te zien opduiken, en het zusje zou zich best kunnen redden in de live action Blood film had ik het idee.
Neem aan dat Donnie Yen instond voor de actie scenes, wat ook loont. Mooi camerawerk en geweldige choreografie, al moet je wel van touwtjes houden.
Vermakelijk B-film die er een nogal vreemde nasmaak op nahoudt. De elementen werken niet echt samen, verder ook wat problemen met de soundtrack (erg flauw) en de editing die soms wat te matig is. Verder helemaal niks te klagen, leuk vermaak.
3.5*
NightSpirit
[permalink] geplaatst op 29 december 2010, 15:04 uurIk ben normaal gesproken iemand die een asian movie net zo makkelijk kijkt als een amerikaanse productie.... Echter na een uur van deze film, was ik het zo zat dat ik hem uitgeknikkerd heb. Wat een waardeloze film zeg!
1*