Porgi l'Altra Guancia (1974)
Alternatieve titels: The Two Missionaries, Vier Vuisten voor het Geloof

59 stemmen | gemiddelde 2,42
Italië / Frankrijk
Actie /
Avontuur98 minuten
geregisseerd door
Franco Rossimet
Bud Spencer,
Terence Hill en
Jean-Pierre AumontPadre Pedro en Padre J. zijn twee geestelijken die om wat bij te verdienen koffie en peper verkopen, en daarnaast proberen zieltjes te winnen.
3,0
[permalink] geplaatst op 15 november 2004, 4:10 uurZou ik ook graag op dvd zien.
3,0
[permalink] geplaatst op 15 augustus 2005, 21:31 uurEn ik wacht nog steeds.
Inmiddels in Italie op dvd, maar geen ondertiteling of engelse dub.
3,0
[permalink] geplaatst op 12 februari 2006, 17:34 uurNog meer jeugdsentiment.
Onschuldig knok vermaak
3*
3,5
[permalink] geplaatst op 18 augustus 2006, 17:16 uurVreemde poster weer, die in de bioscoop destijds hing was heel anders, daarbij zag je ze naast elkaar staan of zitten met die witte jurken (zeg maar) aan.
Twee leuke knokpartijen (zoals gewoonlijk een super lange ongeveer in het midden en een iets minder lange aan het einde vd film), maar verder is de film toch redelijk saai. Weer eens wat anders qua achtergrond en locatie, maar past minder bij de gewoonlijke lol en vechtscene's.
Waarom komt deze nou nooit meer op TV?
2,5 ster.
[permalink] geplaatst op 18 augustus 2006, 17:17 uurthunderball schreef:
Vreemde poster weer, die in de bioscoop destijds hing was heel anders, daarbij zag je ze naast elkaar staan of zitten met die witte jurken (zeg maar) aan.
De meeste films hebben verschillende posters, die ook nog eens per land verschillen

3,0
[permalink] geplaatst op 18 augustus 2006, 18:20 uur
3,5
[permalink] geplaatst op 18 augustus 2006, 19:46 uurjaaaa, dat IS hem!! Die zag je bij de bioscoop!!
3,5
[permalink] geplaatst op 21 oktober 2006, 0:50 uurDe beste van Bud en Terence!
3,0
[permalink] geplaatst op 3 september 2007, 8:38 uur
[permalink] geplaatst op 3 september 2007, 10:52 uurIk heb het plaatje even aangepast.
[permalink] geplaatst op 15 september 2007, 23:28 uurWat een sentiment Mijn eerste bios Film
croon
[permalink] geplaatst op 5 januari 2008, 15:32 uurhet blijven prachtige films, mijn vader kwam me s'avonds altijd wakker maken om naar Bud spencer te kijken op de tv.
Ik was nog maar een klein mannetje maar vond het toen al geweldig, en nog steeds.
heb inmiddels een hele reeks films op dvd, ik blijf ze zoeken.
3,0
[permalink] geplaatst op 2 november 2011, 21:12 uurGewoon leuk jeugdsentiment en alle Bud Spencer en Terence Hill waren zeer aangenaam om naar te kijken. Ze hanteerde steevast dezelfde formule van actie (vuist gevechten) en humor en dat stond gewoon altijd garant voor een leuke film. Qua verhaal stelt het allemaal weinig voor maar je kijkt deze films alleen enkel en alleen vanwege grappen en grollen van Bud Spencer en Terence Hill.