134.870 gebruikers | 85.640 films | 31.031 regisseurs | 3.506.727 berichten | 4.927.652 stemmen
 
locatie: Films » The Daytrippers (1996) » Info

The Daytrippers (1996)

 

 

Daytrippers, The (1996)
47 stemmen | gemiddelde 3,14
mijn stem:
alle leeftijdenCanada / Verenigde Staten
Komedie / Drama
87 minuten

geregisseerd door Greg Mottola
met Stanley Tucci, Hope Davis en Pat McNamara

Eliza lijkt gelukkig getrouwd met Louis maar vindt op een ochtend een liefdesbrief in zijn broekzak die niet van haar afkomstig is. Totaal ontredderd rijdt ze naar het huis van haar ouders waar iedereen de betekenis van de brief probeert te analyseren. Haar dominante eigenwijze moeder, haar gesloten zachtaardige vader, haar temperamentvolle zuster met haar pretentieuze vriendje: ze hebben allemaal een mening maar het blijft bij vermoedens. Eliza's moeder besluit dat ze er maar op een manier achter kunnen komen: Louis op zijn werk confronteren met de liefdesbrief. Eensgezind stappen ze met z'n allen in de stationcar, op weg naar New York City.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 augustus 2003, 15:57 uur
Vannacht op Duitsland 1 (ARD) om 00.30 uur. Erg leuk independent filmpje. Dus eerst RAM kijken op NL3, en daarna deze :)

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 september 2005, 8:53 uur
Ik ben er nou niet echt over te spreken.
Aardig om een keertje te zien, maar 'm 2 x kijken is wel het laatste wat in me op komt.
Eerder 2 en halve dan 3 sterren.
Verder natuurlijk wel leuk dat het een intieme, kleine film is, maar dat maakt 'm nog niet heel goed.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 februari 2008, 12:40 uur
Goh, van de regisseur van Superbad? Deze film 2 maal gezien en ik vind hem erg sterk, leuke setup en geweldige dialogen.

4*.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 december 2009, 15:29 uur
Deze film heeft me aangenaam verrast !

Ik zat me tijdens het kijken de hele tijd te verkneukelen over de grappige onderlinge verhoudingen en de melige muziek. De brede grijns op mijn gezicht heeft slechts héél af en toe plaats moeten maken voor een melancholische blik.

De Twin-Towers stonden zelfs nog overeind ! De aanblik van die twee torens bij nacht met hun fonkelende lichtjes wekken bij mij altijd weemoedige gevoelens op naar reeds lang vervlogen tijden...

8/10
Ik vond het een erg mooie en gevoelige Romantische film die op een grappige manier handelt over relaties en familiebanden.

Laat je zeker niet afschrikken door het feit dat dit in de eerste plaats een praatfilm is, ik beloof je dat hij de moeite waard is om helemaal uit te zitten ^O^

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 november 2010, 23:39 uur
Niet echt veel verwacht maar toch aardig wat gekregen.
Daytrippers heeft een vrij simpel uitgaanspunt maar weet dit toch erg leuk uit te werken met warme personages en zonder in te veel bekende clichés te vallen.
Meestal als een film goed begint ben ik bang dat de film zijn kracht verliest na het einde toe, Daytrippers deed dat gelukkig niet, er komen een paar kleine clichés in voor maar niet op een overdreven of ongepaste manier.

Zeker het kijken waard en de film is zonder moeite goed uit te zitten. :)

Daytrippers verdiend een hoop meer aandacht dan 40 stemmen.

4*