Bloodfist IV: Die Trying (1992)
Alternatieve titel: Die Trying

19 stemmen | gemiddelde 1,55

Verenigde Staten
Actie86 minuten
geregisseerd door
Paul Zillermet
Don 'The Dragon' Wilson,
Kale Browne en
Stephen James CarverDanny werkt voor de belastingsdienst en moet de auto van een gangsterbaas in beslag nemen. Die neemt het zaakje echter nogal persoonlijk op. Hij ontvoert Danny's dochter en vermoordt zijn baas en collega's. Danny zweert bloedwraak en gaat in z'n eentje achter de gangsters aan.
[permalink] geplaatst op 20 april 2004, 16:22 uurRamon K schreef:
Ik vind dit echt een misbaksel (en dat zeg ik even omdat jullie dat nooit konden weten aan de hand van de 0,5* die ik de film gaf). Ik hoop dat iedereen wat kan met mijn commentaar bij deze film.

Je hebt 'm gewoon niet begrepen!!
FisherKing
[permalink] geplaatst op 20 april 2004, 16:34 uurOh, is dit die befaamde Paul Ziller film...
[permalink] geplaatst op 20 april 2004, 17:24 uurInderdaad, ongetwijfeld weer een meesterwerk van de regisseur van het onvolprezen Shootfighter II.
0,5
[permalink] geplaatst op 20 april 2004, 17:34 uurkos schreef:
Ramon K schreef:
(quote)
Je hebt 'm gewoon niet begrepen!!
Nou zeg, wat een dooddoener! Ik heb 'm echt wel begrepen hoor. Shootfighter II is trouwens ook ruk.
[permalink] geplaatst op 20 april 2004, 17:40 uurRamon K schreef:
Nou zeg, wat een dooddoener! Ik heb 'm echt wel begrepen hoor.
Jaja, en Danny's spirituele beslommeringen na de dood van zijn vrouw en kinderen en de auto van de gangsterbaas als symbool voor de vrijheid van het individu dat niet is opgewassen tegen het fascisme van de consumptiemaatschappij vind jij een halve ster waard.
Geloof er niks van

0,5
[permalink] geplaatst op 20 april 2004, 21:11 uurNou moe. Ik vind de kleur van die auto gewoon niet mooi en ik denk dat je veel te veel achter de film zoekt kos. Echt weer iets voor jou om tot dat quasi-intellectueel geneuzel over te gaan. Trap er toch niet in man!
1,5
[permalink] geplaatst op 9 mei 2010, 3:31 uurAf en toe is het fijn om weer eens een Bloodfist film te kijken.
Don 'The Dragon' Wilson moet het hier opnemen tegen een meedogenloze gangsterbaas. Zoals verwacht staat het verhaal volledig in dienst van de actie. Geen ellenlange dialogen maar wel heel wat gevechten. Onze actieheld krijgt hier dan ook heel wat klappen, maar uiteraard deelt hij er ook minstens zoveel uit.
Na de laatste actiescène volgt er geen gezeur, maar gewoon het einde van de film. Zo hoort het ook, want dit soort films kijk je toch gewoon voor de actie en niet voor allerlei randzaken.
Het is dan wel niet de allerbeste film, maar toch is dit best wel vermakelijk.
3,0
[permalink] geplaatst op 3 januari 2011, 16:08 uurMet weinig verwachtingen besloot ik het vierde deel van de Bloodfist series in mijn dvd-speler te doen. Maar tot mijn grote verbazing kwam ik na 82 minuten tot de conclusie dat ik me serieus had vermaakt met dit 4e deel. Sterker nog, Bloodfist 4: Die Trying is de beste Bloodfist tot nu toe.
Wilson speelt weer een compleet ander karakter dan in het 3e deel. Hij werkt voor een bank die voor een garage auto’s in beslag neemt die niet afbetaald worden. Wanneer hij per abuis een verkeerde auto in beslag neemt die een aantal kostbare nucleaire ontstekers bevat, worden zijn vrienden vermoord en staat zijn leven op z’n kop. Achtervolgt door de terroristen, de politie en de FBI moet onze Don zich al vechtend zien te bewijzen.
Het verhaal van het meenemen van een verkeerde auto met daarin waardevolle spullen van criminelen kan zo in een Bassie en Adriaan film. Maar als je het verhaal voor lief neemt krijg je een actievolle film te zien die je zeker zal vermaken.
De film zit vol met knok- en schietpartijen en we hebben ook nog een rol van Gary Daniels die het 2 keer tegen Don Wilson opneemt. Het punt waar deze Bloodfist film zich onderscheidt van de voorgaande delen is het tempo. De film kakt bijna geen moment in en schakelt de ene actiescene vast aan de andere. En de actie is ook nog goed in beeld gebracht.
Juist, daar doen we het voor bij dit soort films!
Bloodfist 4: Die Trying voelt absoluut aan als een B-film, maar het is wel een vermakelijke vanwege het hoge tempo en de vele actie. Hopen dat dit niveau vast gehouden kan worden in de volgende Bloodfist films. 3 sterren
2,5
[permalink] geplaatst op 27 januari 2012, 13:48 uurIk denk dat sommigen hem echt niet begrepen hebben! Vond het net als Dida, met wie ik het eigenlijk helemaal eens ben, vermakelijke pulp.